Şimdi Ara

Ah Çok Zengin Olsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah çok zengin olsam dediğiniz de içinizden geçen araba ne? Bunu İzmir'de dışarda anket olarak yaptık ve sonuca şaşıracaksınız;

Çift silindir kapatma teknolojili, 1.6TDI'dan daha az yakan 1.4TSI Passat en çok söylenen isim oldu;

Ah Çok Zengin Olsanız

• Şuan için aşırı zengin olmamın tek yolu
    elime bir yerden toplu para geçmesi buda ya piyango olacak yada biri verecek

bir anda milyoner olsam gidipte alabildiğim en iyi arabayı almam bir süre sonra zaten sıkılır insan

yavaş yavaş model ve segment yükselterek alırım

ilk şuan kullandığım hurdayı satar örnek bir b segment polo alırım
    sonra gider guliletta alırım 2 sene sonra 320d alırım

ancak aradan 5-6 sonra super araba almaya başlarım lambo gibi

Fakir olduğum için hepsinin tadını çıkarmak isterim
    şuan kullandığım arabanın yanında polo bile zaten lüks benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D77D2DE34 -- 6 Ocak 2016; 14:51:37 >
  • Bir tanıdığıma bir şans oyunundan güzel bir ikramıye çıkınca ilk işi araba almak oldu. Aldığı araba Opel astra.

Daha sonra kendine iş kurdu v.s
  • Tabi ki Mercedes yaş olmuş 33 spor arabayı ne yapayım zaten sevmem yere yakın, çok gürültü çıkartan arabaları. şöyle konforlu, donanımlı bir c serisi bana yeter. Diyelim ki Mercedes olmadı Freemont oldu o da olumlu
  • Zengin oldun düşündüğün araba 1.4 tsı passat mı olucak, gider s600 alırım yada 740 filan ne uğraşıcam passatıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Zengin oldun düşündüğün araba 1.4 tsı passat mı olucak, gider s600 alırım yada 740 filan ne uğraşıcam passatıyla.

Kalan paranı da yıllık vergisine verirsin artık
  • Passat tan başka araba görmedikleri için olabilir

• R line passat, kan alır
  • Passat'tan şuanda 2 tane alırım zaten.Zenginliğin tanımı bu millet için ney onu anlamadım?Bir Evi bir arabası olanda mı zengin sayılıyor?Benim gözümde 3-4 Evi 2-3 arabası olanlar hali vakti yerinde sayılır.Maddi zenginlik paranın hesabını yapmamak kadar zengin olmak.Gün içinde trilyonları bile harcayacak güce sahip olmaktır.Bir passat almakla zengin olunuyorsa ben milyarderim ozaman daha geçende 2 passat param çöp oldu
  • Passat şuan A6 olsun, C serisi olsun hepsinden daha iyi araba.

Özellikle 2.0 245hp R paketin rakibi yok, CLS250'den de iyi otoritelere göre de böyle.

Hem de silindir kapatıyor, 5-6 kuruş yakıyor uzun yol da.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Bizim içinde, evi arabası olana hali vakti yerinde, 3-4 evi 2-3 arabası olana zengin, orada burada şundan şu kadar alırım diyene de zengin zü**esi oluyor

• trktlh kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

Passat şuan A6 olsun, C serisi olsun hepsinden daha iyi araba.

Özellikle 2.0 245hp R paketin rakibi yok, CLS250'den de iyi otoritelere göre de böyle.

Ben Passat kullanıyorum, sizin kadar aracı abartmıyorum...Zaten konu amacı belli ama neyse :)

Burada anti-vw tutumu biliyorsunuz ve ortaya böyle konular atarak milleti iştaha getiriyorsunuz. Konu içeriğinden ziyade sizin bakış açınız düşündürücü ve sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

Passat şuan A6 olsun, C serisi olsun hepsinden daha iyi araba.

5-6 kurus yakiyor
    C,A6 ve CLS den daha iyi

güzelmiş kafa gule gule kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

Tabi ki Mercedes yaş olmuş 33 spor arabayı ne yapayım zaten sevmem yere yakın, çok gürültü çıkartan arabaları. şöyle konforlu, donanımlı bir c serisi bana yeter. Diyelim ki Mercedes olmadı Freemont oldu o da olumlu

Mercedes, E serisinden başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Bir tanıdığıma bir şans oyunundan güzel bir ikramıye çıkınca ilk işi araba almak oldu. Aldığı araba Opel astra.

Daha sonra kendine iş kurdu v.s

Ne güzel.Har vurup harman savurmamış.Tebrik ettim arkadaşınızı.Gidip bir 320d alıp parasını tüketse sonra arabayı satmak zorunda kalacak.
  • passat güzel araba ama zengin arabası falan değil bence. o zaman boş passat parasına focus da alınıyor. o da mı lüks oldu şimdi.
    ben yakıtı düşünmeyecek kadar zengin olsam mustang falan alırdırm heralde. çok fazlasına gerek yok.
  • Hayallerim bile Dizel.

• nekadar zengin olursam olayım gene şuanki aracıma binerdim. iyi zaten bana yetiyor daha fazlasına ihtiyacım yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.