Şimdi Ara

Agp kullanıcısıyım ama bitürlü karar veremedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar öncelikle merhaba aranızda yeniyim ben agp kullanıcısıyım ve sistemi değiştiricek kadar para sahibi değilim fakat beni biraz daha idare edebilecek bi kart arıyorm. Ram aldım ve sırada psu ve ekran kartında biraz araştırma yaptım en son ati de hd3850 agp üretilmiş fakat agp olarak hd3850 pek performans vermior dediler ne kadar doğru bilmiorm duyduklarımı birde sizlerle paylasayım dedim x1950xt veya xtx bulabilirsen al seni baya idare eder dediler ama aramadıgım yer kalmadı malesef bulamadım hd3650 alıyım dedim x1950 bin basar dediler eski bir kart hd3650 ye bin basıyorsa hd3650 nasıldır diye düşündüm bu konudada bi fikire varamadım 256 bit bul iyidir dediler x1950 soyu tükendi hd3650 de 256 bit değil ne yapıcam bilmiorm engin bilgilerinize muhtacım açıkçası
    Bu arada p4p800-x anakartım var bilmem belki tavsiye yapmadan önce bi işinize yarar
    Şimdiden teşekkürler.

• kardeş birde işlemci modelini yazsan daha iyi olur.. 1950xt agp bulmak cidden çok zor.. 3650 yerine 2600xt agp daha iyidir ben de kullanmıştım tavsiye ederim..
  • Arkadaş ben de senin gibi düşünüyodum bende FX5500 var gidiyim AGP 512MB bir ekran kartı alıyım dedim ama burnumdan geldi kartı aldım kasama taktım hiç performans artışı olmadı iyi ki bilgisayarcı tanıdıktı da eski kartımı geri alabildim , yani arkadaş sen para topla yeni bir sistem al agp ekran kartı performans vermez bu devirde pci-e olması lazım sen boşver yani..
  • AGP nin artık soyu tükendi HD3850 AGP alsan bile ekran kartından tam randıman alamazsın işlemci - ram v.s... ekran kartına darboğaz oluşturur oyunları düşük veya bi ihtimalle belki orta seviyede anca oynarsın en iyisi yeni bi sistem toplamak.....
  • Evet, arkadaşların da dediği gibi 3600 serisi için yeterli ram,işemci ...vs. gerekir. ama 2600 serisi işini görür.
    2600 serisi bir kart aldım, yakında elime geçince bir deneyip durumu yazarım sana.
    iyi forumlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyokus

kardeş birde işlemci modelini yazsan daha iyi olur.. 1950xt agp bulmak cidden çok zor.. 3650 yerine 2600xt agp daha iyidir ben de kullanmıştım tavsiye ederim..

İşlemcim intel p4 3.0Ghz Hyper Treading 1.5gb ddr400 ram var

Bu arada hani cok yüksek te deil crysis high falan deil sadece benm şuanki kartımdan kat kat iyi olsun beni biraz daha idare etsin yeter bu sisteme hd3850 alsam yeterli olurmu acaba veya hd3650??
    Şuanki kartım ati9550 :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpaceSword -- 17 Ocak 2009; 14:38:18 >
  • 3850 AGP'ye o kadar para verilmez. Onu alıcağına her zaman söylüyorum PCI-EX sisteme geçsen daha mantıklı. 3650 al en iyisi o olur
  • düşük maliyetli bir pc toplayabilirsin daha fazla randıman alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

düşük maliyetli bir pc toplayabilirsin daha fazla randıman alırsın

Merhaba öncelikle, imzanda Knight ı bıraktı kendini donanıma adadı yazmışsın şuanda benmde yapmak istediğim o, konu kural dışına cıkmadan soruyim bende oynuorm ve karakterim sağlam beya , en azından suanda ekran kartı alacak parayla karakterin satılımından sonra gelecek olan parayla dediğin gibi pc toplayabilirim, konu dışarıya taşmasın pm den konusabilirmiyiz? yardımcı olur musun bu konuda bana ?

Diğer arkadaşlara da tavsiyeleri için teşekkürler karakterimi satamazsam hd3650 alıcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.