Şimdi Ara

Agony (Çıktı!) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
7.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: noir06

https://steamcommunity.com/games/487720/announcements/detail/1648761723383113903

Sonun da. Bu heriflere inancımı kaybetmek istememiştim, böyle bir oyun çıkaranlar bu kadar sansür kölesi olmamalıydı.
    Üç ay az da değil ama hiç sanmıyorum, 'ay çok kötü oyun ıı ıı' diyenlerin azalacağını. Sahneler geri gelse de, sansür kalksa da, demodaki o çok güzel ışıklandırmalar (benim açımdan orjinali daha iyi) geri gelse de sevmeyen adam gine sevmeyecektir. Çünkü oyunun özünde değişen bir şey olmayacak.
    Yyrı bir platformda mı çıkacak steam yerine sansürsüz ve gelişmiş versiyonu ?

• Demo demo diyorsunuz demoyu nereden indirebiliriz steamde yok?
  • Steam de bir nevi dlc olarak çıkacak ve agony e sahip olanlara ücretsiz sunulacakmış. Açıklamalarında böyle diyorlar.

@Zebercet
    Sanırım sadece torrent sitelerinde bulabilirsiniz demoyu hocam. Zira denilenlerin aksine demoda da sansür var. Mesela son sürümünde, bebeklerin taşlarla ezildiği bir sahne var. Orada bebeklerden çıkan kan mor. Aynı şekilde demoda da mor. Ve vajina felan filan, bunlar hep sansürlü demoda da. Tek fark, cehennemi 3. sınıf pavyona çeviren ışıklandırmalar mevcut demoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 7 Haziran 2018; 18:44:28 >
  • quote:

Steam de bir nevi dlc olarak çıkacak ve agony e sahip olanlara ücretsiz sunulacakmış. Açıklamalarında böyle diyorlar.

@Zebercet
    Sanırım sadece torrent sitelerinde bulabilirsiniz demoyu hocam. Zira denilenlerin aksine demoda da sansür var. Mesela son sürümünde, bebeklerin taşlarla ezildiği bir sahne var. Orada bebeklerden çıkan kan mor. Aynı şekilde demoda da mor. Ve vajina felan filan, bunlar hep sansürlü demoda da. Tek fark, cehennemi 3. sınıf pavyona çeviren ışıklandırmalar mevcut demoda.
    Teşekkür ederim. indirimde düşerse alırım düşmezsede alırım ama indirim yakın zaten bekleyeyim zaten sansür olayı gitmese almayacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://steamcommunity.com/games/487720/announcements/detail/1687054365805375388

Yine bir sansürsüz Agony haberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 23 Ekim 2018; 20:24:59 >
  • quote:

https://steamcommunity.com/games/487720/announcements/detail/1687054365805375388

Yine bir sansürsüz Agony haberi
    İlk haline dönüyor mu?

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Dediklerine göre öyle olacak hocam. Bu sefer kesin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 24 Ekim 2018; 1:8:36 >
  • Her şey tamam da unrated vesiyonu icin steamde trailerda bebek sesleri şeytan kafalı da olsa bebek olmasi gereksiz ve cok gaddarca olmuş bebek sesleri geliyor felan bunu cikarsalardı keşke.Cehennemde bebeğin ne işi var

• Ya şimdi anlamadım merak da ediyordum hazır indirim görmüşken alayım diyorum ama bunun 25 tl ye satılan indirimli hali var bir de malum 20 küsüre satılan sansürsüz hali var. Direk sansürsüz versiyonu aldığımızda oyunun kendisine mi sahip oluyoruz yoksa normal versiyonunu alınca sansürsüzü otomatik mi geliyor. Çünkü normalinin indirimsiz hali 40 lira sansürsüzün indirimsiz hali 25 lira falan. Biraz saçma olmuş. Eğer sansürsüzü oyunun kendisiyse sansürlü versiyon daha pahalı.
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Olduk olmadın yerde bebek sesi istemsiz insanları rahatsız eder adamlarda kullanmış çok kafaya takma derim.

Neyse sonunda oyun sansürsüz özüne dönüyor sansürden almamıştım artık arşive atmak şart oldu.

#MANGUTAY oyunun sansürlü hali 25 tl sansürsüz hali ise 22.50 tl yani kafa karışıklığı olacak bir şey yok hangisi uygun ise onu al sansürsüz istiyor isen o daha ucuz... İlk oyunun daha pahalı olması vs. ve fiyat saçmalığı satmaya amaçlayıp sansürden sıçmaları ile alakalı şimdi sansürsüz olanı yarı fiyatına koydular kapış kapış gidiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Olduk olmadın yerde bebek sesi istemsiz insanları rahatsız eder adamlarda kullanmış çok kafaya takma derim.

Neyse sonunda oyun sansürsüz özüne dönüyor sansürden almamıştım artık arşive atmak şart oldu.

#MANGUTAY oyunun sansürlü hali 25 tl sansürsüz hali ise 22.50 tl yani kafa karışıklığı olacak bir şey yok hangisi uygun ise onu al sansürsüz istiyor isen o daha ucuz... İlk oyunun daha pahalı olması vs. ve fiyat saçmalığı satmaya amaçlayıp sansürden sıçmaları ile alakalı şimdi sansürsüz olanı yarı fiyatına koydular kapış kapış gidiyor..
    Eyvallah hocam. Sansürlüsünü 40 tan 25 e düşürdükleri ve sansürsüzünün de indirimsizi 25 lira olduğu için dedim bu nasıl iş dlc falan mı diye. Neyse sansürsüze bir bakalım ilk iki saatte kanser olursam iade ederim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 1 Kasım 2018; 12:18:54 >

• Deneyen oldu mu ona göre alacağım.Normal sürümden sansür disinda farkı var mı?

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Bizzat Aybars Bey'e sordum. Sansür dışında herhangi bir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKBLADE -- 1 Kasım 2018; 20:31:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BJKBLADE B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hd kaplama da olucak deniliyordu bi ara.Sansür yoksa amacına ulaşmıştır.Cehennemde sansür olmaz

• Unrated bekliyordum, satın aldım bende. Fiyatıda iyi.

• Türkçe olması ve fiyatı gayet iyi. Zaten normal versiyonuna göre güzel gelişmeler var. Normal oyunu sansür yedikten sonra kesilen sahneleri ve oynanışı yayınladıklarında unrated versiyonunu dört gözle beklemiştim. Fakat oyundan çıplaklık, cinsel içerik ve daha fazla vahşet isteyenler memnun olmayacaktır, bence bunlar çok daha fazla ve çeşitli olabilirdi. Yinede bu tür bir oyunun çıkması güzel bir şey ileride daha gelişmiş şekilde buna benzer yapımlar çıkar umarım.
  • Çıktı bakıldı oynandı ve çöp deniliyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.