Şimdi Ara

AĞLATAN FİLM/FİLMLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapay zeka unutulurmu hiç..stanley kubrick al yap dedi spielberg te yaptı ..gercekten cok önemli bir film ve herşey gayet mantıklı...bundan belki yılLAR sonra çimleri robotlar biçecek...ev işlerini ve aklımıza gelemeyecek şeyler yapacaklar....futbol takımı kuracaklar ......düşünsenize insanlar robotlara karşı...yada galatasaray takımının yeni transferi SONY (ben robot filmini izleyenler bilir)bu gün takımla antrelmana cıktı....SONY takımla yaptığı antremandan sonra basın mensuplarına şöyle dedi"GALATASARAY GERCEKTEN GÜÇLÜ BİR TAKIM,BÖYLE BİR TAKIMDA OYNAMAKTAN COK MUTLUYUM...BİR ROBOT OLMAM HİÇ BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMEYECEK...ARKADAŞLARLA COK İYİ DOST OLDUK.....HEPSİNİN DİLİNİ BİLDİĞİM İÇİN COK İYİ ANLAŞIYORUZ".....gazetecilerden biri SONY E "peki SONY Galatsarayda örnek aldığın birisi yada birileri varmı"EVET..HAGİ Yİ COK SEVERİM VE SAYGI DUYDUĞUM BİR İNSANDIR......... KENDİSİ 2000 LERDE GALATASARAYA BÜYÜK BAŞARILAR KAZANDIRMIŞTI...(GÜLEREK)TABİ BEN O ZAMANLAR BELKİ BİR KAŞIK,YADA BİR ARABA CANTIYDIM AMA OLSUN... ..............................evet arkadaşlar bunların olması cok uzak değil............Allah ım bunlar bir gün olacak ve biz göremeyeceğiz........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 7 Mayıs 2005, 18:40:35 >

• WAR YA TITANIC BEN İZLEDİM AĞLAMADIM AMA KESİN GÜZEL 1 FİLM AMA 1 HAFATA ETKİSİNDE KALDIM 50 KERE İZLESEM BIKAMAM

• uçutmayı vurmasınlar
  • güneşin ardında(tavsiye ederim.kan davası ile ilgili)yağmur adam,lady oscar(balo gecesi),ama en çok samurai x in son bölüm son sahne.ölümü yani
  • hikaru kardeş..güneşin ardındayı izledim trt 2 de çıkmıştı.......film amerikan yapımı olmadığını her haliyle belli ediyor .......hikayeyi hiç bir şeye bağımlı olmadan o kadar güzel anlatıyorki hayran olmamak elde değil...ben özellikle kızın ipte döndüğü sahnede bitmiştim gercekten....kesinlikle filmin görüntü yönetimi cok cok başarılı ....film festivallerden ödül alarak kendini kanıtladı..cok etkilendim..

• İNGİLİZ HASTA
    Bi de Hüla avsarla ibrahim tatlısesin mavi mavi
  • *Kasımda Aşk Başkadır
    *Ghost
    *Sonsuz Aşk
  • bende eurotrip filminde ağlamıştım ama gülmekten
  • pamela nın bir filmi vardı unuttum çok duygusaldı ordaki çığlıkları harbiden çok içtendi bende o film de ağlamıştım.

şaka bir yana yağmur adam ve patch adams beni duygulandırmıştı
  • ingiliz hasta unutulurmu hiç.....gecende yinetrt 2 de cıktı....... film yıllar geçsede tadında hiç bir şey kaybemeyecek..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: arabad

bende eurotrip filminde ağlamıştım ama gülmekten

"scotty does not know" şarkıs süperdi ya , müthişti bu film.kesin izleyin derim , hem aşk hem komedi...

• quote:

Orjinalden alıntı: Fear_is_the_key

quote:

Orjinalden alıntı: arabad

bende eurotrip filminde ağlamıştım ama gülmekten

"scotty does not know" şarkıs süperdi ya , müthişti bu film.kesin izleyin derim , hem aşk hem komedi...

tamamen katılıyorum arkadaşım...ablamlar cok ağalamıştı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 10 Mayıs 2005, 18:41:00 >

• al yazmalım
  • TİTANİC beni çok etkilemişti ilk gösterime girdiği zaman gitmiştim..... gerçekten güsel filmdi...ama simdi hiç etkilemiyor çünkü fazla gösterildi.....

LEON zamanı yaşım ufaktı onda da miştım....
  • haklısın arkadaşım leon benide cok etkiledi ....hele sonu yokmu....?adam ölmesydi dünyalar benim olacaktı.....ama filmin havasıda giderdi.......
  • İçimdeki deniz...Schindlerin listesinin son sahnesi...
  • kasımda ask baskadır harıka bır fılm..eskı bır fılm belkı ama hayalet... bu ıkı fılmı belkı defalaca seyrettım yıne seyrederım her sahnesını bılıyorum harıka yaaa...
    not:bayan
  • A Walk to Remember
    Filmin türkce adını bilemiorum cunku turkiyede gosterilmedi sanırım..
    Ben şahsen her izleyişimde ağlıorum ki ağladıım çok az sayıda filmden biridir..Diğerlerini yazmıorum çünkü bu filmi göz ardı etmenizi istemiorum..

Male..
  • kasımda aşk başkadır nedense beni cok etkilemedi.......aslında güzel bir film ama daha güzel olabilirdi diye düşünebiliyor insan.......
  • ı'm sam
    kasımda aşk başkadır
    uçurtmayı vurmasınlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.