Şimdi Ara

AĞLATAN FİLM/FİLMLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kate nin Leo yu okyanusa bıraktığı sahne
  • forum iyi gideyu emme cinsiyetler belli olmayayu.........
  • Yeşil Yol ne zaman seyretsem filmin sonunda kopuyorum
  • Alyazmalım
    titanic
    Yeşil YoL
    KUrtlar vadisi deermişiim
  • LOVE STORY

Ryan O'Neal VE Ali MacGraw 1970 YAPIMI
     AĞLATAN FİLM/FİLMLER
  • 50 first dates. çok flim varda bunu hiç unutamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 3 Mayıs 2005, 18:34:52 >
  • erdoska arkadaşım sana katılıyorum....yeşil yol gercekten iyi bir film ama daha iyi olbilirdi sanki......kitabını okudunmu bilemiyorum ama ....ben okumuştum gercekten cok sürükleyiciydi.....bana kalırsa film kitabın anlatımını pek yakalayamamış gibi......king sevdiğim bir yazardır.....filmin romanı gercekten cinsanı acayip etkiliyor ....king öyle güzel betimlemeler yapıyorki....hani film de delakruz(ing.adını hatırlayamadım )idamını percy yapmıştı ve adamı deyim yerindeyse saç kavurma yapmıştı....king romanında bu sahneyi öyle güzel anlatıyorki...inan bana burnuna yanık ve is kokuları geliyor ...o derece etkili...........forumla pek alakası yok ama ksinemaya daha yeni uyalanan secret window(gizli pencere)adlı bir romanı var king in....baş rolde JONNİE DEPP var..jonnie peformansıyla filmi sırtında taşıyor ...izlemediysen tavsiye ederim.....psikolojik sorunlu bir yazarın,ilginç ve bir o kadarda gerilimli hikayesi.....

• quote:

Orjinalden alıntı: drony

50 first dates. çok flim varda bunu hiç unutamam

Ben de çok sevmiştim o filmi.2 kez izledim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FB*gonca

quote:

Orjinalden alıntı: drony

50 first dates. çok flim varda bunu hiç unutamam

Ben de çok sevmiştim o filmi.2 kez izledim.

8 kez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kasımda aşk başkadır..

Allah cezasını versin o filmi çeken yönetmenin

Aaladım noolcak

• kesinlikle hayat güzeldir. hatta tek ağladığım film bile diyebilirim
  • Ben çokk duygusal film izledim ama hepsi bi kurgu üzerinde toplanıyo ya hazin son yada ii son.O yüzden sarmıyo artık beee en iiiiii si belgesel filmi hayvanlar felan hayvan ya ne yapcağı belli değil iii oluyo geceleri de izliyom belgesel o daha iii oluyo beee.
  • o keydir vinvecarter....hayvanları bende severim...sana tavsiyem "iki kardeş" adında bir film var belgesel havasında.......iki kardeş kaplanın hikayesini anlatıyor....... gercekten cok süper bir film kesinlikle izlemelisin.....başrolde iki kaplan var ama hollywod oyuncularına deyim yerindeyse taş cıkartıyorlar...işte bunda ağlarsın.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 4 Mayıs 2005, 18:33:44 >
  • müziği ile ağlatabilecek bir film Ağır Roman
    ben bugün şahit oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıspider

bakın ilk mesajı ben yazayım mesela.....brave heart....hele o müzikleri yokmu nerde duysam bizim wallace gelir aklıma bir hoş olurum....gecende albümünü aldım işin yoksa dinle dinle ağla...........

+1

• kimse karanlıkta dans i yazmamış ekleyeyim dedim.sonu hem etkileyici hem rahatsız ediciydi bence.ayrıca su ana kadar yapılış en güzel film müzikleri arasındadır,o da bjork farkı
  • hülya avşar ile yalcın dümer in bi filmi var... belki hatırlamazsınız
    "Hasan Boğuldu"
    o filmi her seyredişimde ağlarım
  • angela'nın küllerifilm çok uzundu ve başından sonuna kadar ağladım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kasımda aşk başkadır..

• bir bayan olarak en çok ağladığım filimler
    hayalet müziği süper
    titanik
    hayat güzeldir
    cesur yürek nezaman seyretsem ağlarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.