Şimdi Ara

AĞLATAN FİLM/FİLMLER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bornunlucky

ı'm sam
    kasımda aşk başkadır
    uçurtmayı vurmasınlar

ı!sam.....ya tabi abi.....sean penn döktütrüyor........filme cok güldüm....ama duydulanmamak elde değil......rolünü iyi yaptı sean keşke oskar alsaydı..............

• quote:

Orjinalden alıntı: jackosman

İçimdeki deniz...Schindlerin listesinin son sahnesi...

• HEAT (Büyük Hesaplaşma); De Niro nun sevgilisini çaresizlik içinde bırakmak zorunda kalması ve filmin sonunda ölmesi çok kötüydü
  • BEN DUYGUD-SAL İNSAN AĞLAR DİYORUM.... AMA SADECE CESUR YÜREKTE VE BRAD PİTT İN SEVEN DİYE BİR FİLMİNDE AĞLAMIŞTIM ...HEMDE FECİ BİR ŞEKİLDE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkRider

HEAT (Büyük Hesaplaşma); De Niro nun sevgilisini çaresizlik içinde bırakmak zorunda kalması ve filmin sonunda ölmesi çok kötüydü

kesinlikle katılıyorum.....................deniro zaten büyülüyor adamaı.............karku burnu diye bir filmi var izlersen pişman olmazsın...........
  • o filmi çok severim o yüzden bi de Devil's advocate da Charlize'in boğazını keserek intihar ettiği sahne keanunun Meggg meeggg feryatları ... orda da çok etkilenmiştim
  • Kasımda aşk başkadır
  • Emir custarica filmleri beni mahvediyor.Özellikle Arizona dream.
  • 6. hisde oynayan cocugun oynadıgı bir flimdi adını unuttum...

yapay zekaydı sanırım ...

orda bi aileye robot bir insan evlatlık olarak veriliyor.. annesinin cocugu hasta oldugu icin onu evlatlık alıyorlardı. sonra cocuk iyileşince annesi ormana bırakmak istiyor onu.. onun ordakı yalvarışları cok üzmüştü beni
  • Aydaki Adam Ve Scary Movie
  • quote:

Orjinalden alıntı: sfthu

A Walk to Remember
    Filmin türkce adını bilemiorum cunku turkiyede gosterilmedi sanırım..
    Ben şahsen her izleyişimde ağlıorum ki ağladıım çok az sayıda filmden biridir..Diğerlerini yazmıorum çünkü bu filmi göz ardı etmenizi istemiorum..

Male..

imza

ilk 10-15 izleyişimin hepsinde ağladım ama geçen gün tekrar izledim yani son izleyişimde ağlamadım
  • Iron Bin Jip (Boş Ev) . Güney Kore sinemasından.. Konunun işlenişi ve müzik secimi nefis . Tavsiye ederim .
  • Eternal sunshine of a spotless mind. Sadece son sahnelerini açıp direk ağlayabilme kabiliyetine sahibim . Hatta müziğine bile gözlerim doluyo desem yeridir.

Beck - Everybody's gotta learn sometimes
  • What the bleep do we know? (Ne biliyoruz ki?)

Sıkı bir film :) Kuantum fiziği hakkında biraz ön çalışma yaparsanız büyük keyif alırsınız..
  • Arkadaşlar tehessüf ederim hepinize. Ya Babam ve Oğlum filmi nasıl unutulur. Gidipde ağlamayan kimse yok. Bence ilk sırada o gelmeli

Babam ve Oğlum
  • Canım kardeşim
  • Pursuit Of The Happyness / Umudunu Kaybetme
  • quote:

Orjinalden alıntı: drony

quote:

Orjinalden alıntı: FB*gonca

Pianisti izlediğimde çok ağlamıştım

bende çok ağlamıştım evet o adam oscarı hakedecek kadar çok iyi oynadı.

+1
  • babam ve oğlum
  • BANA ŞANS DİLE - BİR TÜRK FİLMİ
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.