Şimdi Ara

Ağlamanın üzülmenin faydası yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne kadar Türkiye gibi bir yerde doğmuş olsak da ne kadar tipsiz olsak da anladım ki ağlamanın üzülmenin hiçbir faydası yok.Ben ergenlik çağında bir gencim ne kadar kendimi teselli etsem de bu duygulara mecburen kapılacağım.Bir gün çok değişmiş biri olarak çıkacağım onların karşısına onlardan üstün olacağım ben kendimi her alanda geliştireceğim.Bıktım artık insanlardan benim hiçbir sorunum yok herkesle çok iyi geçiniyorum.Sorunumda burada sanırım herkesle iyi geçinmeye çalışıyorum çünkü hiç kimsenin dışlanmasını istemiyorum.Kendi ortamımı da kurmasını bilirim ki kurdum da ancak kafa dengi arkadaşlar olduğu için benim arkadaşlarım hiç kimseyi grubumuzdan dışlamadık herkesi grubumuza aldık.Bazı ortamlar çok iğrençtir 2-3 ayı birleşir (kusura bakmayın) kendilerine benzeyenleri gruba alır diğerlerini ise dışlarlar.Bide kendilerinden küçükleri ezer bu tipler benim boyum 1.65 kilom ise 45 sülaleden gelen bir şey sanırım bizim ailede herkes belli bir yaştan sonra gelişmeye başlıyor.Dayılarım kuzenlerim de benim gibiydiler şimdi 1.90 boyunda oldukça kalıplılar o yüzden bunu fazla dert etmemeye çalışıyorum çünkü bende büyüyünce onlar gibi olacağım.Genede şuan beni onlara göre küçük olduğum için ezmeleri hoşuma gitmiyor.Ben zaten gazi gibi bir yerde doğdum burada küçük olanı ezerler sigara içip kavga edeni ise severler ilginç insanlar.Benim gazide kafa dengi bu gruba girmeyen 2-3 arkadaşım var aralarından bir tanesi cidden hiç bozulmadı kendisini çok severim cidden ama yanına gidip konuşamıyorum çünkü kendisi uzun boylu kalıplı hali ile ezilmiyor.Gazideki çoğu kişiyi sevmez ama gösterişten arkadaşlık yapar kendisini bu zekasından ötürü tebrik ediyorum tabi bu gazideki kişiler ile gösterişten arkadaş olduğu için yanına gidip takılamıyoruz yoksa tam kafa dengi arkadaş işte.. Hayatım zaten gaziden kaçarak geçti benim çünkü burada ki insanlara benzemek istemiyorum insanın semtini kabul etmeyip kaçışının cezalarını çektim elbette.İlk okulu gazide okudum sonrasında orta okula Bayrampaşa ya gittim tabi alışamadık ortama herkes orada 6 yıllık arkadaş sınıflar arası ilişkiler var sokmadılar aralarına 3 senem ziyan oldu böyle ortaokul hakkında konuşmak istemiyorum çünkü konuşulacak bir şey yok bomboş geçti.Lise 1 de huzur buldum sonunda sınıfta 4-5 tane gene o tiplerden vardı ama diğerlerinin hepsi tam kafa dengi idiler çok iyi arkadaşlarım oldu burada lise 1 çok iyi geçti sonra 8-9 kişi topluca başka liseye aldırdık kaydımızı tabi sınıflarımız ayrıldı benim sınıfımda şuanda kafa dengi 4-5 kişi var diğerleri 5 para etmez insanlar kafaya takmıyorum çünkü okulda bir çok kişiyi tanıyorum hocalar ile aram çok iyi okulumu çok seviyorum boğaz manzaralı iyi bir okul :) ama sınıftan hiç arkadaşım olmadığı için dışlanıyorum ister istemez morali bozuluyor insanın o kişiler benim muhattabım kişiler olamaz ancak genede dışlamamalarını isterdim.Hayat böyle işte akıp gidiyor kendimi her alanda geliştirmeye çalışıyorum bambaşka biri olarak çıkacağım karşılarına..

• kız meselesidir diye okudum değilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlardan üstün falan olamiyacaksin. Hayatin boyunca ezik ve silik bir tip olarak kalacaksın. Kafa dengi diye bahsettiğin kişiler de büyük ihtimalle senin gibi ezikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

Onlardan üstün falan olamiyacaksin. Hayatin boyunca ezik ve silik bir tip olarak kalacaksın. Kafa dengi diye bahsettiğin kişiler de büyük ihtimalle senin gibi ezikler.

ezik olduğumu kim söyledi ben sadece gerizekalı insanlar ile muhattap olmuyorum.
  • Bunu okuyabilecek dh'lı aranıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathless07

quote:

Onlardan üstün falan olamiyacaksin. Hayatin boyunca ezik ve silik bir tip olarak kalacaksın. Kafa dengi diye bahsettiğin kişiler de büyük ihtimalle senin gibi ezikler.

ezik olduğumu kim söyledi ben sadece gerizekalı insanlar ile muhattap olmuyorum.

Kisa boylu zayif ve korkaksin. Degistirmek senin elinde hayatı bir köşeden izleyenlerden olma yaşayanlardan ol.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deathless07

quote:

Kisa boylu zayif ve korkaksin. Degistirmek senin elinde hayatı bir köşeden izleyenlerden olma yaşayanlardan ol.

Evet kısa boylu ve zayıfım doğru ama korkak değilim eğer korkaklık kalıptan dolayı dayak yemek oluyorsa diyecek söz yok.

• okudum. okuyun :)
  • aklıma şu şarkı geldi. gece gece iyi gider

• Ağlamakla, üzülmekle bir yere varamazsın. O yuzden harekete geç, sorunlarını planlı bir sekilde çöz.

• konuyu güncellemek istedim diğer arkadaşların ne yazacağını merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.