Şimdi Ara

Ağlamak geldiyse içinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinizin bildiği gibi bugün son gün. Ben mezunum, sınava hazırlandım güzelce. Ama stres bu gece bir türlü uyutmadı. Uyudum ama verimli değil. Bir kaç saat önce kalktığımda artık kafamın baya dolduğunu ve başımın ağrıdığını fark ettim. Baya baya korkuyorum sınavdan. Benim gibi olanlar varsa onlar içi söylüyorum, kimsenin olmadığı bir odaya gidip bir iki damlada olsa ağlamaya çalışın. Zaten insan rahatlıkla ağlıyor inanın iki üç damla ağladım ama çok pis rahatladım, baş ağrım geçti.

Hepinize başarılar.

Bu şarkı yardımcı olabilirhttp://www.youtube.com/watch?v=kFuobLyM3TA

• 92 doğumluyum,bende gireceğim.

Gram heyecan,stres yok.Olmasının iyi bir yanıda yok.

Asıl stres ve heyecanın yıl içerisinde çalışırken gelmesi lazım,sınav zamanı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sacramental kullanıcısına yanıt
    Haklısın stres sınavın baş düşmanı. Geçen sene bende de gram heyecan yoktu, çok rahattım. Ki zaten sonuç benim için yeterli olmadı. Bu sene fena kastım ve 2 yılında birikmesi olarak stres baş gösterdi bir kaç gündür. Bir de sen daha şanslısın bana göre, 22 yaşında olsam bende daha olgunca karşılayabilirdim sanırım.
  • Bu ne heyecan milletteki yav.Ben okuldaki herhangi bir sınava girer gibi girmiştim.

Not:Sonuç=300 puan.Girne Amerikan Üniversitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

92 doğumluyum,bende gireceğim.

Gram heyecan,stres yok.Olmasının iyi bir yanıda yok.

Asıl stres ve heyecanın yıl içerisinde çalışırken gelmesi lazım,sınav zamanı değil.

kap şukunu !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.