Şimdi Ara

BEYLIKDUZU MEZUN DERSHANE ONERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
13.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar. Ben 19 yasindayim beylikduzu tarafindayim. Mezunum ve bu sene tip kazanacagim insaallah cok kararliyim. Sizden istedigim beylikduzu final, birey vs.. herhangi biryerden memnun kalan varsa ya da eksilerini soyleyebilecek varsa bekliyorum. Forumda 2013 den kalma yazilar var ama biliyosunuz ki hayvan gibi calistim diyen birincimiz de ordan cikti. Oraya yazilmayi düşünüyordum. Geçen sene orada olan arkadas ya da herhangi birinden memnun kalan arkadas varsa yazmasini istiyorum. Birey ile de gorustum orasi da merkez sube olduklarini soyluyor iste bu sene kadro cok iyi falanmis.. neyse simdiden tesekkur ederim

Final mezun program: haftada 5 gun 6 şar saat
    Birey mezun program: haftada 4 gun 5 er saat

• Birinci beylikduzu finaldeydi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • butik dershane de düşünüyorsan benim bu sene gittiğim ilhan koca var. 7-8 kişilik sınıflar vs felan iyi de bir eğitimi var alanın küçük olması haricinde eksiği yok

• Drotingocni kullanıcısına yanıt
    o çocuk yaşar acar fen lisesinden son sene temele geçmiş okulun pek bişi kattığını düşünmüyorum hele ki 3-4 ayda

• Son 3-4 ay mi gecmis? Final cok olanak saglamis o zaman. Butik dershane cok dusundum ama cok tuzlu diyorlar bide kimse memnun degildi

• Yardım edebilecek yok mu?
  • Finalle konuştum. Yaşar acar'da iken de finale gidiyomuş bu çocuk. Son 2 sene full finalde kalmış.
  • Birinci olan çocuğu tanıyorum bende yaşar acar fen lisesinde okudum, son yıl okul değiştirdim ve finalin olanakları dışında ders bakımından bu çocuğa bir fayda sağladığını sanmıyorum. Zaten yafl da da bu çocuk birinciydi. Bireyi öven birçok kişi duydum bence bireye gidilebilr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drotingocni

Son 3-4 ay mi gecmis? Final cok olanak saglamis o zaman. Butik dershane cok dusundum ama cok tuzlu diyorlar bide kimse memnun degildi

haır 11 de de ordaydı dimi cemre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gururyum

quote:

Son 3-4 ay mi gecmis? Final cok olanak saglamis o zaman. Butik dershane cok dusundum ama cok tuzlu diyorlar bide kimse memnun degildi

haır 11 de de ordaydı dimi cemre ?

Doğrudur gururyum hocam. 11de de ygs konularını işleyeceklerini söylediler ama sadece matematiği işlediler malesef.
  • quote:

Finalle konuştum. Yaşar acar'da iken de finale gidiyomuş bu çocuk. Son 2 sene full finalde kalmış.

Tek kişiye dayanarak yargılama bütün eğitimini dershanenin. diğer dershanelere gitmediğimden ve oraalarda arkadaşım bulunmadığından karşılaştırma yapamam ama özelden yazarsan sorularını cevaplarım final hakkında. Ayrıca bu dönemde finalin bile benimle ilgili anlattıklarına inanma :)
  • Dershanelerin isimleri Özel Öğretim Kursu olarak değişti. Zaten eskisi kadar da rağbet görmüyor. Bunların yerine Butik kurumlar ve Etüt merkezleri tercih ediliyor. Beylikdüzü Cumhuriyet mh metrobüs durağının yanında Dünya Etüt Merkezi var. Etüt merkezinde 4 kişilik gruplarda veriliyor eğitim. Hafta içi tam gün etüt var. Burada Beylikdüzü özel ders almanız da mümkün. Fiyatlar makul.Tavsiye ederim.Beylikdüzü özel ders
  • Finalden uzak dur biz de bu sene 1. oradan çıktı diye gittik, kadronun yarısı ÇÖP.
    Final pişmanlıktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aoaygun62 A kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ne kadardı hocam ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.