Şimdi Ara

Ağladım:S [İfşa içerir(SS)] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte bi daha soruyorum +15 w/l ile mi b5 eloya sahibim?
    Hem s2 de de vardım biliyorum elo sistemini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playinq -- 30 Aralık 2013; 21:35:52 >
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    Bi de şurdan düşün. Sadece silver1den silver 5'e düşmeni 400 maçla ifade etmişsin. O kadar oyun oynadıktan sonra +15 wl olsun b5 eloya sahipsin

edit:

http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=14188

burdaki arkadaş da kaldığı yerden devam ettiğini söylüyor. Yamulmuyorsam liginde değişiklik olmamış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmdd -- 30 Aralık 2013; 21:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

AHuhahahah gizli elonun anlamını açar mısın?Kabul et işte kardeşim derdin nedir? Gizli elo ne gizli elo onu bi deyiver bakalım

şimdi sezon 3 de başladıgın için bilmezsin. ama w/l oranın göre ve eşleştiğin oyuncuların liglerine baglı olarak kazandıgın puandır. sen kendinden yüksek ligdeki rakipleri yenersen eger daha fazla elo kazanırsın yok daha düşükleri yenersen daha az elo gelir. ve birde w/l unu yüksellitikçe gelen elo artmaya başlar.
  • Ya kardeşim kimin düşüncesini savunuyorsun? Ben west e geçip bronz5 e düştüğümde eşleştiğim adamlar s1-s5 arasıydı. 1 ay falan sonra b1-b5 arası eşleşmeye başladım. Ayrıca yanlış anlamışsın 400 maçta b5 den s1 e oradan s5 e. Ya cidden bimiyorsanız konuşmayın kafanıza göre ben yaşadığımı anlatıyorum +15 w/l ile b5 e yarleştiriyorsunuz silver1-3 arası bile bir sürü kişinin o kadar w/l oranı yok ki siz b5 ile eşleşeyim. Gel biz rahatından hazır tr ye geçiş bedavayken iddiaya girelim. Geçiş rp si kadar rp atacak kaybeden olur mu?
    Silver 1-3 arası dediğin kişilerin 1000 maçı yoktur. Toplasan 50dir en fazla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

quote:

AHuhahahah gizli elonun anlamını açar mısın?Kabul et işte kardeşim derdin nedir? Gizli elo ne gizli elo onu bi deyiver bakalım

şimdi sezon 3 de başladıgın için bilmezsin. ama w/l oranın göre ve eşleştiğin oyuncuların liglerine baglı olarak kazandıgın puandır. sen kendinden yüksek ligdeki rakipleri yenersen eger daha fazla elo kazanırsın yok daha düşükleri yenersen daha az elo gelir. ve birde w/l unu yüksellitikçe gelen elo artmaya başlar.

Yav hehe bi şey okumadan cevap yazıyorsun orada lolking diye bi şey var aç bak bakalım nerede başlamışım. Ayrıca gizli elo diye bi şey de kalktı zaten elo olayı da lp sistemi ile aynı işliyordu.
    Blok bi şey oku da ondan sonra cevap at

• Op düşünce. Süper konuşuyorsunuz cidden. Gel iddiaya girelim ya gel cidden
    al silver 2 ve -w/l lu adam hiç araştırmadım bile
    http://www.lolking.net/summoner/euw/35026799
    araştırsam neler çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playinq -- 30 Aralık 2013; 21:50:17 >
    Bazı şeyleri kabullenemiyorsunuz ve o yüzden konuu uzayıııp gidiiiiiyoooor.

Bakın hocam westte bronze 5'e düştünüz ama neden benim paylaştığım o linkteki adam aynı yerden devam etti ?

Ayrıca burda bi taraflarınızı yırtıyorsunuz efenim 'benim +15 wl vağrrrr q.q ' diye. Efenim demezler mi 1000 küsür maçınız var.

Yahu bırakın allah aşkına. Sizin elonuz yüksek olsaydı patır patır çıkardınız ligleri. Forumda bi sürü kişi diyor Plat5deki adam silver 1 başlıyor 20 lp geliyor silver1de. Siz hala burda ben iyi oyuncuyum ama neden bronzum diye yakınıyorsunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yav hehe bi şey okumadan cevap yazıyorsun orada lolking diye bi şey var aç bak bakalım nerede başlamışım. Ayrıca gizli elo diye bi şey de kalktı zaten elo olayı da lp sistemi ile aynı işliyordu.

malmısın diycem ban atcaklar demiyorum

lolkingdeki gizli elo tamamen dogru hesaplamıyor hatta dogruda çalışmıyor. sen diyelim bir ligin 5. kümesine yerleş istediğin kadar oyun kaybet o hep o lige çıkman için gereken eloyu gösteriyor
    gizli elo diye birşey kalkmadı eskiden bu eloydu şimdi arka plana atıldı ve gizlendi bu yüzden artık gizli elo deniyor. ve lp ilede aynı çalışmıyor sen 0 lp aldıgın zamanlarda gizli elon hala artıyor oluyor armasa sonsuza kadar 0 lp ealırdın herhalde
    son olarakda bloklaman umurumda değil zaten nickinde g gerine q kullanan elemansın lütfen blokla.

Gel iddiaya girelim ben tr ye geçeceğim ve direk daha önceki hesabımla aynı rank a sahip olacağım (ilk 2 3 oyun unranked olacak tabi) kazanırsam weste geçme rp si atarsın kaybedersem ben atarım
    ayrıca o dediğin durumda w/l yerlerde sürünür +15 olmaz

Senin gibi 1000 oyun atmamış ki ?
  • ahahahahahahahahAHAHAHAHAHAHAH BEN ÖYLE Bİ ŞEY YAZDIM MI ŞU ANA KADAR? sadece şu doğruluğundfan emin olmadığınız düşünceleri ölümüne savunuyorsunuz ben noobum da yazdım farkındaysan. O dediğin adamın daha önce westte hesabı olmuş muydu yani westten transfer falan? Benim dediğim şu hala anlamamakta ısrarcısınız. Eğer daha önce bi serverda b5 isen ve de server değiştirirsen orada plat a kadar yükselsen bile geri döndüğünde tekrar aynı hesabın üstüne geçiyorsun ve b5 oluyorsun çok iddialıysan cidden deneyelim ya benim kaybedeceğim bi şey yok
  • çok pardon ya 700 oyun atmış 1000 oyun ile 700 arasında çok fark var sen dedin ya 50 oyunu vardır diye ona cevaben bu aslında. Ayrıca - w/l u varmış o yüzden koydum. Cidden şu birilerinden duydugunuz şeyleri körü körüne savunmanızı anlamıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

malmısın diycem ban atcaklar demiyorum

lolkingdeki gizli elo tamamen dogru hesaplamıyor hatta dogruda çalışmıyor. sen diyelim bir ligin 5. kümesine yerleş istediğin kadar oyun kaybet o hep o lige çıkman için gereken eloyu gösteriyor
    gizli elo diye birşey kalkmadı eskiden bu eloydu şimdi arka plana atıldı ve gizlendi bu yüzden artık gizli elo deniyor. ve lp ilede aynı çalışmıyor sen 0 lp aldıgın zamanlarda gizli elon hala artıyor oluyor armasa sonsuza kadar 0 lp ealırdın herhalde
    son olarakda bloklaman umurumda değil zaten nickinde g gerine q kullanan elemansın lütfen blokla.

Gel iddiaya girelim ben tr ye geçeceğim ve direk daha önceki hesabımla aynı rank a sahip olacağım (ilk 2 3 oyun unranked olacak tabi) kazanırsam weste geçme rp si atarsın kaybedersem ben atarım
    ayrıca o dediğin durumda w/l yerlerde sürünür +15 olmaz

zaten w/l un yerlerde sürünüyor büyük ihitmal daha önemli olan ilk maçları defalarca kez kaybetmişsin daha sonra win sayını öne geçirmene eşleştiğin oyuncular ve ligin gizli elona uygun olmadıgı için daha az puan gelmiş.

tamam geçir silver 2den başlamiycaksın. bundan eminim.

• TheAlucard kullanıcısına yanıt
    s5 den zaten bi şeyi de normal okusan şaşıracağım yerlerde sürüüyor yav hehehe 2
    neden bu kadar eminsin? supportun kendi ağzından mı duydun? çok körü körüne savunuyorsunuz. Ben de geçsem bile göndermeyeceğini biliyorum olsun oranın da bi havasına bakarız
    Haklısın kardeşim en büyük bronz bizim bronz
  • quote:

s5 den zaten bi şeyi de normal okusan şaşıracağım yerlerde sürüüyor yav hehehe 2
    neden bu kadar eminsin? supportun kendi ağzından mı duydun? çok körü körüne savunuyorsunuz. Ben de geçsem bile göndermeyeceğini biliyorum olsun oranın da bi havasına bakarız

tamam geç o w/l ile seni silver 2 ye yerleştirmezler.
  • Neyse kaliteni belli ettin. Bilmediğiniz şeyleri öyle bağnazca savunabiliyorsanız iddiaya girmeye niye çekiniyorsunuz onu anlamıyorum
  • Güzelim bak Türkçe konuşuyorum bak ne demişim bak. Eski rankım ne demek oluyor s5. S2 yi kim çıkardı? Sana okumayı değil de sadece yazmayı öğretmişler sanırım
    Sakin ol şampiyon
  • Sesleri duyuyor musun?
    Buçuk buçuk atıyor kalbimm
    Neyse blok listeme 2 kişi kazanmış oldum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.