Şimdi Ara

Ağladım:S [İfşa içerir(SS)] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Playinq

Peki s5 desin +15 win ile. Bronz 5 e düşer misin bu mmr ile? bunu cevapla yeter bana
    Bu arada üslubun op imiş

düşmezsin.
  • TheAlucard kullanıcısına yanıt
    http://www.lolking.net/summoner/tr/411390#profile
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    peki senin o mmr ile bronz 5 e yerleştiğini nerden bilicem?
    supporta da yalan söyleyecek değilim ya ayrıca niye yalan söyleyeyim. İnanmazsan da inanma sana yalan borcum yok
     Ağladım:S [İfşa içerir(SS)]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playinq -- 30 Aralık 2013; 2:44:04 >
  • Westte plattim trye geçince bronze i e attı 5 maçta gümüş v'e ordan da 6 maçla gümüş iii e çıktım. Bronze v falan hikaye al bir şampiyon taşı. Iyi oynarsan supportla bilr taşırsın baktın takım mal tamam ama 1200 maçta takımın mal olacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORANGEandLEMON kullanıcısına yanıt
    Sanırım sen b1 e geçtikten sonra 28 gün icinde baya tırmandın. Cunku o sure zarfında Eski elona göre insanlarla eslesiyorsun. Ben bunu bilmediğimden o 28 gün neredeyse hiç oynamadım. Haliyle b5 elidaki adamlarla eslestim. B5 westte oyunu bildigini sanan ama tamamen yanlış düşünen cidden b5 i hak eden insanlarla dolu. Tr de daha kolaydı b5 ten çıkmak fakat westte ölüm. Ayrıca bu durum 2 kere yaşandı tam olarak aynı şekilde. W/l -ye düşmeden uzun bi sure westte b5 den çıkmaya uğraştım. O arada da veteran oldum b1 e gelince veteranlik öldürüyor adami. Istersen lolking den su anki duruma bakabilirsin

• 1148 oyun oynamışsın ve hala bronzdasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooliqan35

1148 oyun oynamışsın ve hala bronzdasın.

982 mesaj atmissin ve hala okumayı ogrenememissin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hooliqan35

1148 oyun oynamışsın ve hala bronzdasın.

982 mesaj atmissin ve hala okumayı ogrenememissin

1386 mesaj atmışsın ama hala q kullanıyorsun.

• hooliqan35 kullanıcısına yanıt
    6 yıl oncesinden kalan ilk nickim

• Demezler mi kardesim ilk 10 macini yaptin geri kalan maclarda cikamadin mi ? Ha o kadar server degistirdin ama +1000 ranked macindan bahsediyoruz
  • İsin garip yani yenmissiniz neden boyle bi konu actin ki
  • Born To Die kullanıcısına yanıt
    Sistemin saçmalığına isyan etmek için
  • ilk 300-400 maçımda noobtum tam manasıyla b5 de takılıyordum ama öyle -10 -20 falandı mmr. Sonra tr ye geçtim b5 den s1 e çıkardım. Tabi ikisinde de veteran olunca çıkmak ölüm oluyor 3 geliyor 5 gidiyor. sonra s5 e kadar geriledim 400 maç sonrası. weste tekrar geçtim işte b5-b1 arası gidene kadar kalan maçlar işte.
    Pek sesin çıkmıyor noldu öldün kaldın mı?
  • quote:

Pek sesin çıkmıyor noldu öldün kaldın mı?

yoo burdayım. gizli elon düşükmüş demekki geçerken. bunu niye defalarca kez söyleyeyim ki. bronz5 i hak ediyormuşsun oraya yerleşmişsin hepsi bu
    AHuhahahah gizli elonun anlamını açar mısın?Kabul et işte kardeşim derdin nedir? Gizli elo ne gizli elo onu bi deyiver bakalım
    Arkadaşın dediği gibi gizli elon o kadar düşmüş ki yine b5te başladın
  • Gizli elonun ne oldugunu açıklar mısın? +15 w/l ile mi b5 gizli eloya sahibim yapmayın gözünüzü seveyim supporta sordum olay tamamen bundan ibaret isterseniz iddiaya bile girerim server değiştirme parasını verin tr ye geçeyim kesinlikle s5 den başlayacağım.
    Eskiden elo denilen bi kavram vardı. Ama bu kalktı yerine lig sistemi geldi ama elo denilen bişey hala var. S5teki adamın server değiştirdiğinde bronz 5'e düşmesinin nedeni olan elo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.