Şimdi Ara

Ağladım:S [İfşa içerir(SS)] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teemo ile quadra attım yazmıyor farkındaysan. Ayrıca sen yokken biz vardık.
    Katılım zamanı: 27 Eylül 2013
    Ayrıca amacım var olan sisteme yakınmak. Kendimi övmek ya da onun gibi bi şey değil ki kendimi övmek istesem bronz hesabın ss ini koymam.
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    Atara bak Sen yokken biz vardık nedir ya? Eski hesabım da gok426 idi. Gerçi profilini göremediğimden bi karşılaştırma yapamıyorum ama katılım zamanının konuyla ne ilgisi var anlayabilmiş değilim.

Kendini övmek ne alaka anlamadım. Ya da sisteme yakınmak haklı mı çıkarıyor seni onu da anlamadım.

Forumlar bilgi paylaşımı için kullanılır ve biraz ciddiyeti vardır. Başlık ve dönen muhabbet ciddiyetten uzak, facebook muhabbetlerinden çok da bi farkı yok. Sanki herkesin kullandığı ortak bir alanı değil de kendi facebook profilini kullanmışsın. Demek istediğim buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Atara bak Sen yokken biz vardık nedir ya? Eski hesabım da gok426 idi. Gerçi profilini göremediğimden bi karşılaştırma yapamıyorum ama katılım zamanının konuyla ne ilgisi var anlayabilmiş değilim.

Kendini övmek ne alaka anlamadım. Ya da sisteme yakınmak haklı mı çıkarıyor seni onu da anlamadım.

Forumlar bilgi paylaşımı için kullanılır ve biraz ciddiyeti vardır. Başlık ve dönen muhabbet ciddiyetten uzak, facebook muhabbetlerinden çok da bi farkı yok. Sanki herkesin kullandığı ortak bir alanı değil de kendi facebook profilini kullanmışsın. Demek istediğim buydu.

Ciddiyetten uzak? Bu benim icin gayet ciddi bir konu. Haksızlığa tahammül edemiyorum. Facebook a dönmesi diyorsun bilgi icin diyorsun da açtığın tüm konular kod satımı hakkında. Neyse takıl sen ben bayadır lol genel deyim bilen bilir

• weste geçtiğim için bronze 1 atmıştı. bronze 1 den silver 1 e günde 2-3 maç atarak 1 haftada çıktım. çok zor birşey olduğunu sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windstyle -- 29 Aralık 2013; 19:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Bi de championship elise var

cs elise wat?
  • +1000 maç
  • Playinq kullanıcısına yanıt
    En azından başlık öyle.

Kod satımında yine bir facebook havası yok ama forum mantığına aykırı haklısın, serbest olmasa daha iyi olurmuş. Lol hakkında çok geniş bir bilgiye sahip olmadığım için konu açmıyorum ama bildiklerimi post olarak paylaşıyorum merak etme :)

Neyse ben takılmaya devam edeyim.

edit: Tavsiyem bronz olmayı kompleks haline getirme. Boşuna paralamış olursun kendini oyunculuğuna bak sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 29 Aralık 2013; 22:45:43 >
  • Bronz 5 de bulundun mu sen hiç?
  • kimse görmemiş darius banlanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1k dan fazla oyun oynamışsın ve hala brnozsun
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Kompleks değil. Yoksa 2 kere b5 den çıkmayı kaldıramaz çoktan oyunu bırakırdım. Şu an carry liyorum çoğu oyunu ve de bu zevk veriyor. Yeter de artar bile
  • TheAlucard kullanıcısına yanıt
    Keşke biraz okumayı öğrenseydin. Bak orda ne yazıyor bak dikkatli bak
  • quote:

Keşke biraz okumayı öğrenseydin. Bak orda ne yazıyor bak dikkatli bak

o mmr ile server değiştirince seni bronza atmaları çok normal.
    MMR sistemi öyle işlemiyor. Eğer 2 kez server değiştirirsen seni değiştirmeden önceki rankına atıyorlar. Ayrıca diğer elemanlara da bak bi. Tam olarak okumamış bakmamışsın sanırım. Neden böylesin 2-3 konuda daha görmüştüm seni böyle bi çamur atma üzerinden prim yapma çabaları içindesin?
  • quote:

MMR sistemi öyle işlemiyor. Eğer 2 kez server değiştirirsen seni değiştirmeden önceki rankına atıyorlar. Ayrıca diğer elemanlara da bak bi. Tam olarak okumamış bakmamışsın sanırım. Neden böylesin 2-3 konuda daha görmüştüm seni böyle bi çamur atma üzerinden prim yapma çabaları içindesin?

bakmıyorum diğer elemana falan. ve evet mmr sistemi öyle işliyor bilip bilmeden konuşma seni bi önceki rankına falan atmıyor sistem kafanızdan element uydurmayın. bende değiştim server
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

quote:

bakmıyorum diğer elemana falan. ve evet mmr sistemi öyle işliyor bilip bilmeden konuşma seni bi önceki rankına falan atmıyor sistem kafanızdan element uydurmayın. bende değiştim server

Bizzat yaşadım. Supporta sordum. SS de atabilirim. Bilmeden uyduran kim şimdi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

quote:

Bizzat yaşadım. Supporta sordum. SS de atabilirim. Bilmeden uyduran kim şimdi?

tamam at ss. aynı olayı bende yşadım ve ben niye geri döndüğümde bi önceki elomddan başlamadım? bunun tek sebebi sahip oldugun gizli elo başka bişey değil hala bilip bilmeden konusuyorsun daha supporttan gelen mesajı bile anlamamışsın.

şimdi sana şöyle örnek vereyim daha iyi anlaman için. sen diyelim gold 5 e cıktın ohh rahatım artık dilediğim gibi trolleyebilirim dedin ve önüne gelen oyunu trolleyip kaybettin gizli elon bronz 5 seviyesine indi ama sen hala gold 5 gözüküyorsun. işte o zaman server değiştiririsen bronz5 e yerleşirsin. senin yaşadgın olayda işte bu

Peki s5 desin +15 win ile. Bronz 5 e düşer misin bu mmr ile? bunu cevapla yeter bana
    Bu arada üslubun op imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playinq -- 30 Aralık 2013; 0:44:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.