Şimdi Ara

Agirlik bari ariyorum - Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pandemi ve yaz basinda gecirdigim diz ameliyati nedeniyle Mart ayindan beri salona gidemiyordum. Sonunda birkac hafta once eve guzel bir squat rack kurdum fakat uygun bar bulmakta zorlaniyorum.

1. Barin ic uzunlugu squat rack'e oturabilmesi icin minimum 121 cm olmak zorunda. 130 cm ve uzeri ideal.
    2. Barin toplam uzunlugu kullanilacak alana sigabilmesi icin 185 cm'yi cok gecmemeli.
    3. Halihazirda elimde bulunan Decathlon plakalar maalesef olimpik barlarla uyumlu degil, bunu sonradan fark ettim. Delikleri yaklasik 3.5 cm capinda. Bu nedenle olimpik degil, 'vidali tip' bar olmali.

Satin aldigim iki bar da satici uzunlugu yanlis bildirdigi icin uymadi, geri yollamak zorunda kaldim. Aslinda Decathlon Domyos 1.75 m bar tam olarak istedigim boyutlarda fakat hicbir magazada stogu yok ve ne zaman gelecegi belli degil. Her ticaret sitesini arastirdim, bircok saticiya mesaj attim ama aradigim boyutta bar bulamiyorum, rack'i kurdugumla kaldim.

Bu boyutlarda bari nereden temin edebilecegim konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim. Yeni ya da 2. el olabilir, hic sorun degil. Turkiye'de uretimini yapan bir firma varsa ozel olarak urettirmeye bile raziyim.

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademefendi -- 22 Aralık 2020; 15:3:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sikörtıl_

Tesekkurler fakat delta'daki barlari daha once gozden gecirdim ve aradigim olculere uymuyorlar.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLessNess -- 22 Aralık 2020; 15:58:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.