Şimdi Ara

Aggresuon Patladı ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kurkcu dukkanı ve tılkı dıyorum baska bır sey demıyorum...
  • aggresuonda oynamıştım serverın sahiplerinni edit yaptıkları gayet açıktı ve tabi salaklardı heralde uoya 1 ay once falan başlamışlar server açmışlar. floopy hat i 1 cloth dan yapmak ne demek afedersiniz hocam?

bide server arayışı içindeyim iyi server bilenler lütfen pm atsın
  • BENCE Bİ KURUM KURACAKSIN BİLADER UOCULAR KURUMU DİE HERKEZ ORAYA PARA YARDIMI YAPACAK . SONRA O PARALARLA Bİ SERVER KURULACAK SERVER EDİTSİZ ,LAGSIZ ,OMURBOYU GARANTİLİ ,7/24 ACIK ,GECE 3 TE BİLE ACTİON ,PH KAPALI ,RP ,RUNUO SERVERİ OLSA NE GUZEL OLUR DEEERMİŞİM
  • Drakanas bir server da spawnların el ile atıldıgını nasıl anlıyorsun ?

eksik spawn oldugunda mı bu sonuca varıyorsun?
  • Cunku oto spawnın ne attıgını biliyorum.hem dungeonalrda orjinalinde ne oldugnu bildigim için hemen belli oluyor..Yaratıkalrın rangelerinden .tekrar spawm olma aralıgından sonracıgıma oto spawnın nasıl attıgını cok iyi bildigim için anlamamak için saf olmak lazım.elle düzenlenmiş spawnın duruşu bile farklı oluyor.Ayrıca dungeonlar osiye göre yapılamdıgı için uzun zamandır kimse bilmiyor nerde ne oldugnu.bu bilgide silinip gitti..ya en azından sunu diyim blood dungeonda bile hemen farkediliyor.Elle atılanlar güclendirilmiş oluyor farm daha zor oluyor. oto spawn 3 iskelet bir bone magiden ibaret.Misal sorcerer dungeonda valorun altındaki yerde oto spawn öyle aptalca şeyler atıyorki 3 iskelet 5 bonemagi yeter o dungeon öylemi normalde .Veya rock dungeon bomboş oysa orda ancient lich poi lementler elder gazer dolu olur orjinalinde.Hemen belli oluyor oto spawm..Ayrıca oto spawn harbiden cok kötü bir spawn biçimi acemi işi direk..Bu benim görüşüm.Kirin passage a oto spawn at göriyim mongbat ordusu earth element 3 de dragon .Sizin serverda oto spawn bence açın uostraticsde bölge atlaslarını okuyun nerde ne var diye.Spawnerları ayarlıyın .Dungeon dedigin 3 iskelet 5 de hellhounddan ibare degildir.Yane dungeona girdiginde tek kişi giremiyeceksin aslında.Ben daoc oynadım 4 sene.orda bir dungeona giricen haa tek başına Farm yapıcan .Adamı moleküllerine ayırıyorlar mecbur 5 ila 10 kişi arasında party yapıp iniyordun..Mmorg oynuyoruz arkadaslar Dövüşlü chat degil.MAsa üstünde bile dungeona tek başına giremessin..Pvm i olmuyan mmorg görüdnüzmü ben görmedim hiç ? mob lara önem vermiyen serverler oyun içinde dengeleri bozmuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakanas -- 17 Mart 2008; 17:53:11 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.