Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Myronides

Coulson'un çizdiklerini
    Guardians of Galaxy'e bağlayabilirler bence

Guardions of Galaxy'de aynı evrende mi geçiyor?
  • bildiğim kadarıyla evet
  • Hepsi Cinematic evrende hocam
  • Arkadaşlar 2.bölümü hiç bir sitede bulamadım...Bildiğiniz varsa pm den link atarsanız sevinirim...
  • Diziyi arrow ile karşılaştırırmısınız izleyen varsa ? Onun kadar kaliteli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutO35

Diziyi arrow ile karşılaştırırmısınız izleyen varsa ? Onun kadar kaliteli mi ?

Arrow'un ilk sezonunu izledim şahsen bu diziyi daha çok beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

Arkadaşlar 2.bölümü hiç bir sitede bulamadım...Bildiğiniz varsa pm den link atarsanız sevinirim...

??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arrow bana kalırsa ciddi derecede üstün bu diziden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

Arrow bana kalırsa ciddi derecede üstün bu diziden.

Shieldin ilk bolumleri cok vasatti bana gore ama sonra captain america filminin basarisiyla muthis bir ivme yakaladi , sahsen ikinci sezonu dort gozle bekliyorum ....

• Diziye başlamayı düşünüyorum önerir misiniz ? Başlamadan önce tavsiyeniz var mı ?
  • 2. bölümden sonra diziyi bırakmıştım, sarmamıştı.Şimdi tekrar izlemeye başladım.Sanırım dizi baya bi iyileşmiş.
  • Dizinin ilk 6 bölümü sıkıcı, 10a kadar orta 14e kadar mükemmel. En son 14.bolumu izledim. Yalnız bundan sonraki bölümler thordan veya captain america dan spoiler iceriyor mu onu soracaktım. Öyleyse filmleri izleyene kadar diziyi izlemeyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Dizinin ilk 6 bölümü sıkıcı, 10a kadar orta 14e kadar mükemmel. En son 14.bolumu izledim. Yalnız bundan sonraki bölümler thordan veya captain america dan spoiler iceriyor mu onu soracaktım. Öyleyse filmleri izleyene kadar diziyi izlemeyecegim.

Dizi, Thor ve Captain America filmleri ile bağlantılı olduğu için filmleri izledikten sonra diziye geçmen daha doğru olacaktır. Çünkü dizide filmlerin bazı kısımları için spoiler içermekte. Sonradan uyarmadı demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Dizinin ilk 6 bölümü sıkıcı, 10a kadar orta 14e kadar mükemmel. En son 14.bolumu izledim. Yalnız bundan sonraki bölümler thordan veya captain america dan spoiler iceriyor mu onu soracaktım. Öyleyse filmleri izleyene kadar diziyi izlemeyecegim.

17. bölüm tamamen Captain America: Winter Soldier ile alakalı, filmi izlemeden diziyi sakın izleme.
  • 1 aydır mesaj gelmemiş :)
    2. sezon küçük bir zaman atlamasıyla başlayacakmış.
    Ayrıca Agent Tripplet rolündeki B.J Britt sanırım Age of Ultron'da da oynayacakmış.
    Dominic Fortune ve Moon Knight gibi Marvel karakterleri olabilirmiş.
    Marvel evreni ile çok alakalı değilim. Karakterler iyi mi kötü mü bilmiyorum. O yüzden azıcık spoiler'a hayır demem.
  • Lucy Lawless dizinin kadrosuna girmiş.Bence süper oldu bu ismin kadroya girmesi, Madame Hydra falan olabilir diyorlar?.

Bana kalırsa da Skye Ms.Marvel olacak en sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Lucy Lawless dizinin kadrosuna girmiş.Bence süper oldu bu ismin kadroya girmesi, Madame Hydra falan olabilir diyorlar?.

Büyük çoğunluk öyle düşünüyor ama bence Ms.Marvel daha ünlü ve yetenekli bir aktris olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Lucy Lawless dizinin kadrosuna girmiş.Bence süper oldu bu ismin kadroya girmesi, Madame Hydra falan olabilir diyorlar?.

Spartacus'ten sonra Xena'dan gelen bütün itibarı bitti gözümde
  • 2. sezon ne zaman başlar bilen var mı ?
  • omeri30 O kullanıcısına yanıt
    23 Eylül
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.