Şimdi Ara

Age of Empires III: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
7.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aldık ama hala oynayamadık oyunu. 1.Senaryonun 3 mü 4.bölümde mi ne hindistan senaryosuna atlıyor...

• Dostlar oyunu game pass ile indirdim. Bugün 15 gb bir güncelleme geldi ondan önce multiyle oynayabiliyordum. Fakat bu son gelen 15 gb güncelelemeden sonra multiplayer butonuna tıkladığımda ekran açılıyor ve oyun donuyor hatta komple bilgisayar donuyor. Benzer sorun yaşayan var mı neden olabilri?

• Bu güncellemeyi nasıl yaptınız yoksa otomatikmen kendimi güncelleniyor

• Kassady kullanıcısına yanıt
    15 GB güncelleme nerde geldi ya? Oyunun boyutu 25 GB zaten. Steam'de yok herhangi bir güncelleme...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 gb falan bilmemde 22 sınde bi guncelleme oldu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

15 GB güncelleme nerde geldi ya? Oyunun boyutu 25 GB zaten. Steam'de yok herhangi bir güncelleme...

güncelleme geldi de 15 gb değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

güncelleme geldi de 15 gb değil.

Alıntıları Göster

Evet, 2-3 gün önce geldi ama o 200 MB falandı. 15 GB güncelleme deyince arkadaş, ben de şaşırdım.

• neyseneya kullanıcısına yanıt
    Xbox gamepass e geldi ben oradan oynuyorum da orda 15 idi onu yukledigimden beri multi giremiyorum oyun donuyor multiye tikladigimda bitek bende mi var bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 24 Ekim 2020; 23:21:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Xbox gamepass e geldi ben oradan oynuyorum da orda 15 idi onu yukledigimden beri multi giremiyorum oyun donuyor multiye tikladigimda bitek bende mi var bu

game pass i bilemicem steam e gelmedi.

• çok bug varmış diyorlar. Bilemedim rakip sur yapamadım oraya dedi de ben rastlamadım. Ama oyundan atıyor bazen bi hatasız o neden acaba. aoe2 de atıyor gerçi benim pc de mi bi olay var. neden kaynaklı acaba_?

• 15 senelik 5 gb oyunu koftiden grafik güncellemesiyle 35 gb'a çıkarıp bir de optimizasyonunun içine etmek Microsoft gibi bir firmaya yakışmıyor. Age of Empires 2 Definitive varsa elinizde hiç bulaşmayın buna.

• Bir kez oynayabilme şansım oldu. Oynanabilirlik açısından çok farklı geldi bana oyun, bilemedim henüz yorum yapmak için erken mi ama oynayış tarzı Cossacks gibi olmuş, savaşlardaki çatışmaları farketmiyorsun bile...

• Zapiekankarz kullanıcısına yanıt

Tespitiniz çok doğru olmuş. Oynanış bana da Age of Empires gibi değil de Cossacks gibi geldi tam olarak.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Eyvallah...

Harita çeşit ve tarzları olarak da biraz Stronghold serisinden ilham almışlar gibi ki Strongholdlar malum mikro savaşın da mikrosu, herşeyiyle ekonomisiyle silah mühimmatı üretimiyle oynayıcı ilgileniyor.

Yaş olarak mıdır nedir bilmem ama çok hızlı oynanan multiplayer oyunları kafa kaldırmıyor artık, bazı oyuncular acayip hızlarla ve ezbere oynuyorlar. Bu sebepten olsa gerek ve uzun yıllardır düşündüğüm oyunu Epic de hediye edip ve sonra kendim ek paketlerini de sağlayarak zevkle oynuyorum. Bahsettiğim oyun Civilization 6; satranç vari oyun tarzıyla sakin sakin akıp gidiyor ve amaç da sırf karşı ulusların ordularını, binalarını yakıp biçip kazanma şeklinde de değil. Kültür, din, diplomatik,bilim ve askeri türde ayrı zafer seçenekleri var.

Sanırım bu oyun sebebiyle de RTS oyunlarından soğudum Age of Empires III: Definitive Edition (2020) [ANA KONU] 

• Oyunun optimizasyon sorunları çözülmeden zevkle oynamak mümkün olmayacak. Aynı sahnede önce 75 fps verip sonra birden 37 fps'e düşüyor.

• Multide oyun sebepsiz yere atıyor. Bu sorunu yeni UPDATE ile de düzeltemediler.

• Irkların ayrıntılı özelliklerini içeren bir rehber varsa paylaşır mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8099EF3D8

Irkların ayrıntılı özelliklerini içeren bir rehber varsa paylaşır mısınız

Oyunun içinde var secenekler kısmında trainer modunda olabilir. Tarihleriyle açıklamalar var her ırkın

• Yav bu AoE3 DE ne belaymış silip atacağım sonunda, güncellemeye korkar oldum... İndirmesi neyse ama diske yazması resmen eziyet! Adamlar ufak güncellemeleri bile tüm dosyalara entegre etmişler, güncelleme gelince tüm oyun dosyaları etkileniyor haliyle tüm oyunu baştan yazıyor. Bu nasıl bir programlama mantığıdır akıl işi değil!

Age of Empires III: Definitive Edition (2020) [ANA KONU]
  • Fırsatlar konusunda gaza gelip almıştım 1 kere bile kurmadım. 2 kere desteğe yazıp iade talebinde bulundum kabul etmediler. Oyun çıkınca pahalanacak deniyordu tersi oldu fiyatı düştü. Bu saatten sonra kurar mıyım bilmiyorum gıcık oldum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.