Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar single player'da 60 olan fps bazen 30'a kilitleniyor. bu sorunu yaşayan var mı?

esc'ye basıp menüye geldiğimde tekrar 60'a çıkıyor. bir süre 60 fps'da oynuyorum sonra tekrar 30'a düşüyor. oyun orijinal. son versiyon. :(

1999 versiyonunu user patch ile oynarken çok daha sorunsuzdu yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 25 Şubat 2016; 22:45:41 >
  • september28th kullanıcısına yanıt
    sorun çözüldü arkadaşlar. belki aynı sorunu yaşayanlar olur diye yazıyorum. nivdia ekran kartı ile değil de hd4000 ile çalıştırınca sorun düzeldi. nvidia ile her çağ atlamada ya da haritanın oralarda yer alan butonlara bastığınızda fps 30'a kitleniyordu. çok ilginç gerçekten. aynı zamanda saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: september28th

sorun çözüldü arkadaşlar. belki aynı sorunu yaşayanlar olur diye yazıyorum. nivdia ekran kartı ile değil de hd4000 ile çalıştırınca sorun düzeldi. nvidia ile her çağ atlamada ya da haritanın oralarda yer alan butonlara bastığınızda fps 30'a kitleniyordu. çok ilginç gerçekten. aynı zamanda saçma.

Eyvallah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

laptopta nasıl ayarlicaz onu? nvidia control panelden sanırım ama tam olarak ne yapmam gerek bi anlatır mısınız
  • hocam sorunu çözmenin 2 yolu var.

1.si steam klasöründeki oyunun exe dosyasını bulup sağ klik "grafik işlemciyle çalıştır" > "entegre grafik" diyeceksiniz ve öyle oyuna gireceksiniz.

oyununuz çok büyük ihtimalle C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Age2HD

konumundadır.

ve 2. yol... yine oyunun exe dosyasının üzerine gelip sağ klik "varsayılan grafik işlemciyi değiştir"e tıklayacak sonrasında nvidia ekran kartını seçerek altta bulunan listede "güç yönetimi modu"na tıklayarak "maksimum performansı tercih et" seçeneği seçeceksiniz. daha sonra uygula deyip çıkıyorsunuz ve 30 fps'e kilitlenme sorununuz çözülüyor.

oyun içinde f11'e 2 kez basarak sol üst köşede fps'yi görebilirsiniz. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 27 Şubat 2016; 1:07:53 >
  • quote:

hocam sorunu çözmenin 2 yolu var.

1.si steam klasöründeki oyunun exe dosyasını bulup sağ klik "grafik işlemciyle çalıştır" > "entegre grafik" diyeceksiniz ve öyle oyuna gireceksiniz.

oyununuz çok büyük ihtimalle C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Age2HD

konumundadır.

ve 2. yol... yine oyunun exe dosyasının üzerine gelip sağ klik "varsayılan grafik işlemciyi değiştir"e tıklayacak sonrasında nvidia ekran kartını seçerek altta bulunan listede "güç yönetimi modu"na tıklayarak "maksimum performansı tercih et" seçeneği seçeceksiniz. daha sonra uygula deyip çıkıyorsunuz ve 30 fps'e kilitlenme sorununuz çözülüyor.

oyun içinde f11'e 2 kez basarak sol üst köşede fps'yi görebilirsiniz. kolay gelsin.

eyvallah hocam denicem. iyi geceler..

• Beyler oyun çok kasıyor savaş sırasında.. nasıl çözeceğiz bu sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 2 Mart 2016; 3:21:34 >
  • Beyler bende oyunu indirdim uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000142 çıktı nasıl düzelicek ?
  • Stem grubu kurdunuz mu yoksa kuralım bi tane breber oynarız
  • Bilen biri kurarsa iyi olur. Arada boş zamanlarımda girip oynuyorum bende.
  • African Kingdoms oyunda belli bir süre geçince oyun kasıyor diğer sürümlerde bir sorun yok bu sorunu yaşayan var mı ?
  • Beyler bende oyunu yeni almayı planlıyorumda ek paketler olmadan oynayabilirmiyim acaba diğer dlc leri almasam.
  • quote:

benhalil Tarih 23 Nisan 2016; 19:43:59
    Beyler bende oyunu yeni almayı planlıyorumda ek paketler olmadan oynayabilirmiyim acaba diğer dlc leri almasam.

Evet oynayabilirsin. Ek paket almazsan ''original'' oyunu rahatlıkla multiplayer olarak dahi oynarsın. DLC olarak kurulan oynulara da katılabilirsin ancak oyunun belirlediği 5-6 ırktan birini seçerek oynaman lazım.
  • Eskiden pek oynardım ecofu
  • http://steamcommunity.com/id/promisses/ oynamak isteyen eklesin beraber oynayabiliriz , skype konuşmada kurarız.
  • 2 ye 2 ,turborandom oynamak isteyen eklesin arkadaşlar.. steam id: padrino86ia yada padrino olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padrino86 -- 21 Mayıs 2016; 23:57:43 >
  • Steamda oynayan arkadaşlar ekleyin nick aynı ha bu arada hala tam isinamadim oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.oyunmio.com // Editör olmak isteyenler mail atabilir info@oyunmio.com

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU]
  • age of ve warcraft gençliğimin oyunu indirdim ikisinide inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

oyunu steamden satın aldım yükledi herşey normal hem single playerda hemde multiplayerda oyun başlamıyor, start game diyorum loading diyor tam oyun açılacakken kapanıyor, windows7 herhangibir hata kodu vermiyor sadece steam hata 41 veriyor. nasıl çözebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstemperor -- 14 Haziran 2016; 16:25:56 >
  • Beta20154 ekleyin 3arkadaş arada giriyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.