Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni aldım aoe 2 yi eğer oynamak isteyen varsa eklesin oynayalım ama yeni başladım bilgi 0.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi günler.Çok ciddi ping sorunu yaşıyorum.Bir türlü kurtulamadım.Kablolu ya da kablosuz bağlanmak durumu değiştirmiyor.Modeme bir tek ben bağlıyım.İnternette araştırdım.Açmamı söyledikleri her portu açtım.(Ağ adresim:192.168.2.100).Upnp kapalı vs... Oyunu açarken "-dxlevel80" komutuyla denedim.İnterneti kullanabilecek bütün uygulamalar kapalı.(Chrome/firefox vs...).2vs2 ya da 3vs3 farketmiyor. Speedtest değerlerimde sorun yok.AKK'lı 3mbit hızla 2.8x küsür hız ve 8ms ping çıkıyor.256kbit/s hızla Voobly,Vetev ve Msn Zone serverlarında sorunsuz Age 2 Conquerors oynamış biri olarak 3mbit ile oynayamıyor olmam beni sinir ediyor. Sorun nedir lütfen yardımcı olun.Pingi 100 civarına düşürsem öpüp başıma koyacağım.

Ayrıca Rook seviyesinde Michi oyuncusuyum.Yıllardır oynamadığım için Brook seviyesine düşmüşümdür.Ama antreman yapıyorum.Parti kurarak oynamak isteyen varsa steamden ekleyebilir.Akşam vakitleri oynayabilirim.
    Steam ID: AttilaTheNines / iyi_osmancik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 13 Ocak 2016; 3:23:24 >

• Arkadaşlar bu aof2 ile aof2 hd arasındaki farklar neler. Sadece grafik farkı mı var?

• oyuna bazı eklemelerde yapılmış kuşatma kulesi falan var
  • steam scviolet
    voobly ozan1905
    herkes ekleyebilir
    en çok bf oynuyorum
    cba hero da olur
    green arabia da
  • http://www.moddb.com/mods/aoe-2-hd-new-units-and-terrain-re-skin şu linkteki modu yüklemenizi tavsiye ederim.grafikler daha güzelleşiyor.bir animasyonları duzeltseler super olacak

• Oyunun boyutu ne kadar arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: assassinjoy

Oyunun boyutu ne kadar arkadaslar

2 gb falan galiba
  • arkadaşlar steam yerine gittigidiyordan alsak 11 lira fiyatı bir farkı olur mu? yine steamdan girebilir miyim aynı şekilde? link AgeO2HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat6464

arkadaşlar steam yerine gittigidiyordan alsak 11 lira fiyatı bir farkı olur mu? yine steamdan girebilir miyim aynı şekilde? link AgeO2HD

Kullanabilirsiniz. Arkadaş ucuzken stok yapmış, şimdi ise satıyor.
  • Oyunda kronik bi lag sorunu var. Biz de özledik oyunu arkadaşla kurup oynayalım dedik. Pingi 50 gösteriyor. Fakat Sanki 1000 ms gibi tepki süresi var. Şu haliyle oynanmaz oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Oyunda kronik bi lag sorunu var. Biz de özledik oyunu arkadaşla kurup oynayalım dedik. Pingi 50 gösteriyor. Fakat Sanki 1000 ms gibi tepki süresi var. Şu haliyle oynanmaz oyun.

Steamde 1 aylık süre içinde defalarca oynadım.3-5 oyun haricinde aşırı bir lag sorunu ile karşılaşmadım.

• Steamda şuanda %70 indirimde.
  • arkadaşlar ben 6.20 TL ye aldım bugun steamdan. ancak arkadaş ekleyemiyorum . Steamdan Arkadaş eklemeden nasıl oynarım bilen var mı yada arkadaş eklemek zorunlumu ? mesela biriyle oyun kuracağız ve oynayacağız.. birbirimizi bulmak için arkadaş eklemeye gerek var mı steamdan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat6464

arkadaşlar ben 6.20 TL ye aldım bugun steamdan. ancak arkadaş ekleyemiyorum . Steamdan Arkadaş eklemeden nasıl oynarım bilen var mı yada arkadaş eklemek zorunlumu ? mesela biriyle oyun kuracağız ve oynayacağız.. birbirimizi bulmak için arkadaş eklemeye gerek var mı steamdan ?

Neden arkadaş ekle yemediğinizi anlayamadım steam dan mı arkadaş ekliyemiyorsunuz ?

Steam üzerinde girerseniz multiplayer odası açabilir ve beraber oynayabilirsiniz.
  • arkadaş olarak ekledim steamdan. ancak şimdi sorun inanılmaz derecede donma sorunu. ekran kartım nvidia gt650m. böyle donmalar oluyor cok kötü derecede ve adımın orada kaplumbağa çıkıyor ne yapabilirim sizce?
  • Çok fazla ping var sende o yüzden çıkıyor tosba
  • Voobly'den oynacak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Voobly'den oynacak var mı?

Valla hocam vooblyden oynuyodum fakat steame geçince bıraktım steamde ki daha iyi bence

• Lagdan çok şikayet eden olduğu için denemedim steam, iyi olan tarafı ne?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.