Şimdi Ara

Age Of Empires HAMACHİ GRUBU [YENİ AĞ GELDİİİİ ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende varım.Ama bayadır oynamıyorum.Çok pro değilim yalnız ama baya oynamışlığım var.
  • Age of Empires III olursa oynayabilirim.
  • ben bu oyunda proyum
  • up
    yeni ağ açıldı
    age of empires 2 için
    ağ adı : DHAOE3
    ağ şifresi : 123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaYıRSeVeR -- 9 Ekim 2009; 16:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: termo6556

ben bu oyunda proyum

bekleriz
  • Yeni ağlar geldi beyler DH ile hamachiden oynamak isteyenler benim ağlarımdan başka ağ eklememesi rica edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:27 >
  • uppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

age of empires 2 hangisi? the age of kings mi yoksa conquerors mu? ona göre indirip gelirim belki

conquerors olması lazım
    diğeri çok mantıksız geliyor.

ah vaktim olsada bende oynayabilsem

conquerors gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

Yeni ağlar geldi beyler DH ile hamachiden oynamak isteyenler benim ağlarımdan başka ağ eklememesi rica edilir

iyi güzel diyorsunda hamachi premium olmadan 20 tane ağ açıyorsunuz.
    sonra kimin kimde olduğu belli değil.

hmc premiumla tek ağ açılıp sonra herkesin orada olması gerek.
  • sonunda indirdim uzun zaman oldu oynamayalı
  • Premiumu olan varsa o kursun ağı o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:31 >
  • ya beyler hamachi kurdum şimdi hamachide ağlarınızıda gördüm ee hangi ip yi yazacam ben multiplayer de? nasıl girecem oyuna:S daha açık anlatırmısınız?
  • Arkadaşlar bence Plunder arkadaş sırasıyla birkaç tane ağ açsın, PlndrAOEDH-1, PlndrAOEDH-2 gibi, hangilerinin dolu olup olmadığını da burada söylesin. Ayrıca her ağdaki üyelerin isimlerini de buraya yazın ki ben de SOT topiğine koyabiliyim. Olur mu?

@arseniCem "join an existing network"e tıkla katılmak istediğin ağın ismini şifresini yaz gir. Başka yapman gereken birşey yok. Ağdaki kişilerle chat yaparsın anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 11 Ekim 2009; 4:39:37 >
  • ee madem öyle neden girmiyo lanet oyun :S mevcut ağa katıl diyorum yukardakileden birini yazıyorum... sonra oyuna girip ağın adını yazıyorum mesela DHAOE23 diyorum. oyundan join diyorum girmiyor birşey çıkmıyo orada :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

ee madem öyle neden girmiyo lanet oyun :S mevcut ağa katıl diyorum yukardakileden birini yazıyorum... sonra oyuna girip ağın adını yazıyorum mesela DHAOE23 diyorum. oyundan join diyorum girmiyor birşey çıkmıyo orada :S

Oyuna girince ağ adını değil ip yazacan. diretcplay için tcp/ip bağlantısına çift tıklayıp oynayacağın kişinin ip'sini yaz. Tabi başta o ip'sini yazacağın kişinin bir oyun kurmuş olması lazım.
  • arkadaşlar genellikle hatta hep benim ağda oynarız saat 8'den snra hergün..

Hamachi gruplarının hepsi var bende ancak DHAOE2-1 şifre 123 bunu ekleyin.

ip: 5.50.79.118

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

arkadaşlar genellikle hatta hep benim ağda oynarız saat 8'den snra hergün..

Ağa girdinmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

arkadaşlar genellikle hatta hep benim ağda oynarız saat 8'den snra hergün..

ağ açıksa geliyorum
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spyxxx -- 29 Kasım 2009; 12:52:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.