Şimdi Ara

Age Of Empires HAMACHİ GRUBU [YENİ AĞ GELDİİİİ ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spyxxx

group760495@groupsim.com msn grubu eklerseniz ordan daha kolay haberleşiriz.

ekledim
  • Eee, maçlar ne alemde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

Eee, maçlar ne alemde?

Maç falan atmıyoruz ya öyle zevkine oynuyoruz maçlar iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:35 >
  • Arkadaşlar ben age of u maalesefbir türlü oynıyamıyoruz arkadaşlarla
    Oyunu kuruyoruz hamachiden oyun 20 sn geçiyor atıyo sonra çözünürlük ayarlarını değiştirdim bu sefer 20 dk sonra yine aynı hatayı vererek attı.Bilgisayarımdabu oyunu kaldırmıcak bir makina değil sorun sizce neyden kaynaklanıyordur?
    Oyunu kurulu bir şekilde arkdaşın makinasından almıştım acaba ondan olabilir mi?
     Age Of Empires HAMACHİ GRUBU [YENİ AĞ GELDİİİİ ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno

Arkadaşlar ben age of u maalesefbir türlü oynıyamıyoruz arkadaşlarla
    Oyunu kuruyoruz hamachiden oyun 20 sn geçiyor atıyo sonra çözünürlük ayarlarını değiştirdim bu sefer 20 dk sonra yine aynı hatayı vererek attı.Bilgisayarımdabu oyunu kaldırmıcak bir makina değil sorun sizce neyden kaynaklanıyordur?
    Oyunu kurulu bir şekilde arkdaşın makinasından almıştım acaba ondan olabilir mi?

Sana oyunu indirme linki vericem oradan indirirsen sorunsuz olur onun için yarını beklemelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:39 >

• zevkine oynancaksa bende katılmak isterim oyunu indirmeye baslıyımmı ozmn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno

Arkadaşlar ben age of u maalesefbir türlü oynıyamıyoruz arkadaşlarla

Sana oyunu indirme linki vericem oradan indirirsen sorunsuz olur onun için yarını beklemelisin

dotum bnada yollarmısın?

• Arkadaşlar nasıl diyeyim link elimde vardı konu yok olmuş ya çok özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:56:07 >
  • Hmm, turnuva iptal diyorsun. Hayırlısı bakalım.

Herkese iyi eğlenceler.
  • ağa nasıl giriliyor çözemedim şimdi 2-3 kişi oynuycak varmı çok canım sıkılıyor tek başıma
  • DHAOE2-1 şifre 123 Plunder da orda Linki Spyxxx' pm atın o yollar size indirirsiniz Age of 2 conquers 1c sürümü indirin.
  • kimse yok sanıırm single oynuysyım diyorum açmadan atıyor neden olabilir?
  • bana rakip olacak 3 kişi aranıyor
  • arkadaişalar 4 kişi aranıyor Acil.
  • konuyu hortlatmak gibi olmasn ama 3 veya 4 babayigit lazım 4vs4 veya 3vs3 game için, eger akşam 11 gibi maç yapmak isteyen varsa (konuşarak saat de ayarlayabiliriz problem degil) pm den msn paylaşalım :)
  • bilgisayarı oyun kaldırmıyor malesef giremiyorum
    windows 7 26" monitör :(
    1800+ zone rate vardı manzikertte hayattan soğuturdum gelebilsem
  • Age Of Conquerors online için modem ayarlarında DMZ diye birşey var. Birde güvenlik duvarımızı kapatıyoruz değil mi?

Bu ayarları tam olarak bilen varmı? Airties RT 205 Kablosuz modem. Biri resimli anlatabilirmi?
  • mythology veya titan oynamak isteyn pm atsın 2 kişiyiz : )
  • beyler age of empires 2 conquerors olursa benide çağırın.
    PM den msn yollarsanız gelirim :)
  • Dün oynamaya çalıştık bi arkadaşla, olmadı. Windows 7 kullanıyorum, bütün koruma modları kapalı ama neden olmadı anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.