Şimdi Ara

Agaric Flourish charmdan cıkmış set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bna charmdan Agaric Flourish seti cıktı ama bildiginz uzere takas edlip pazarlanamıyor ama birkerelik gift etme sansı var bu itemi satmanın biryolu varmıdır acaba gift seklinde atmak gibi veya baska bir yol yardımcı olursanz sevirinirm..

• arcana mı düştü? arcana hariç olabilecek en baba setin bile bu kadar uğraşıldığına değecek bir fiyatı yok. kendin söylüyorsun bir defalik gift atılabiliyor diye daha neyin yardımını istiyorsun? kanallara girip 3 kuruşluk itemim var, 3 kuruşluk iteminizle gift ile takas yapılır şeklinde uğraşıp ardından dolandırıl uğraştığınla kalırsın...
  • Nihilanth kullanıcısına yanıt
    yk kardesm arcana dusmedide 2 gundur faln tahminli oynuorm simdiden 4 tane set dustu bu soledigim 40 tllik set bunun gibi 5 tane bulsan zaten arcana dusmesinden iyi duruma gelirsin buyuzden satmanın bi yolu varmı diye soruyorum;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_A_V_E -- 22 Şubat 2015; 22:26:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_R_A_V_E

yk kardesm arcana dusmedide 2 gundur faln tahminli oynuorm simdiden 4 tane set dustu bu soledigim 40 tllik set bunun gibi 5 tane bulsan zaten arcana dusmesinden iyi duruma gelirsin buyuzden satmanın bi yolu varmı diye soruyorum;)

o setler beş para etmez sonuçta gift alındığı andan itibaren hiçbir geridönüşü olmayan, hesaba ait item oluyor. setlerinde market fiyatları hiçbir önem taşımıyor, %75 indirimle 5 liraya satılan set 0.5 TL ye marketten toplanabiliyor.
  • Shadow flame, judge of battlefield setlerinden birisi çıkarsa ben bişiler verebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihilanth kullanıcısına yanıt
    tmmdır kardesm saol bilgilendirdigin icin;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_R_A_V_E

O set kırk liralık değil kanka yanlız. O inscribed olmayan versiyon click bait aman diyim
    http://steamcommunity.com/market/listings/570/Inscribed%20Agaric%20Flourish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ullr -- 23 Şubat 2015; 23:45:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.