Şimdi Ara

ağaç oyarak bardak yapımı.. yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
11.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 395 gün 10 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • moravec (2 mesaj) EdaisY (2 mesaj) Böcekli sümük (2 mesaj) sokrates94 (1 mesaj) _Dominic_Toretto_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diğer sanatlar >> ağaç oyarak bardak yapımı.. yardım..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar ağacı oyma yöntemiyle büyük bardaklar gibi bir bardak yapmak istiyorum. bunu hangi ağaçtan, hangi malzemeleri kullanarak yapabilirm yardımcı olursanız çok güzel olacak..

örnek bir resim koyayım ama benim istediğim kulpu fotoğraftaki gibi dalı bükerek değil kulpu da dahil olmak üzere her yerini oyarak yapmak istiyorum. cowboy filmlerinde olanlar gibi;)

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Resimdeki harika.Onun için oyma takımı almalısın bende var uyduruk bitane Ankara/Praktiker dan almıştım.NE tür ağaç kullanacağını da google'da araştırırsan bulabilirsin.Bi de bardağın sapına dikkat çekerim doğal hali öyle sdap gibi adam sadece içini oymuş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

Resimdeki harika.Onun için oyma takımı almalısın bende var uyduruk bitane Ankara/Praktiker dan almıştım.NE tür ağaç kullanacağını da google'da araştırırsan bulabilirsin.Bi de bardağın sapına dikkat çekerim doğal hali öyle sdap gibi adam sadece içini oymuş

yardımın için çok teşekkürler. evet resimdekinin kulpu oyarak yapılmamış. ben her yerinde oyma işlemini yapmak istiyor. ağaç olarak bir ağacın kökünü kullanmak gerekiyormuş ama şimdi tam hatırlayamadım.

ceviz köküymüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moravec -- 22 Ocak 2007; 16:08:20 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    37001 Mesaj
    yumyşak ağaç olarak kavak olabilir bitane daha vardı ama adını unuttum şimdi ama 2. sırada yoğunluğu en az kavak gelir
    |
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj
    ben resimdekini kiraza benzettim ama
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: forious

yumyşak ağaç olarak kavak olabilir bitane daha vardı ama adını unuttum şimdi ama 2. sırada yoğunluğu en az kavak gelir

KAvak ağacı olmaz kavak suyu emer.Ve şişer Suya dayanıklı olması lazım ki ceviz olabilir
    |
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    arkdaşlar yeryüzündeki en hafif ağaç balsa ağacıdır model uçak işiyle uğraşanlarınız varsa bilir ama balsa iki sebepten dolayı olmaz birincisi türkiyede yetişmez güney amerikadan çıta ve levha olarak gelir yani oyacak kadar büyük blok geleceğini sanmıyorum ikincisi suyu emer dayanıksızdır çabuk kırılır

ondan sonraki hafif ağaç ise kavak ağacıdır sonra da kayın ağacı gelir

kayın ağacı suyu emmez ilk yapılan gemiler kayın ağacından yapılmıştır ceviz de olabilir ama işlemesi zordur sert bir ağaçtır

kayın ağacı kullan derim ben ben kayın ağacını oyarak yunus yapmıştım ufakken
    |
    |
  • Yüzbaşı
    737 Mesaj
    bence kavaktan yap
    |
    |
  • Yarbay
    2441 Mesaj
    Resimdeki mükemmel gerçekten...
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: LSG

Resimdeki mükemmel gerçekten...

evet
    |
    |
  • Binbaşı
    1064 Mesaj
    Şu konuya sağlam bir hort yapayım ayrıca bardak nooldu bitti mi resim falan var mı?
  • Yarbay
    2428 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeraldOfDİSASTER

Şu konuya sağlam bir hort yapayım ayrıca bardak nooldu bitti mi resim falan var mı?
    Güzel hort dostum.

Mükemmel yahu! Netten bulursam öyle bir şey sipariş edeyim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    Bu işlerle uğraşmak isteyen google'da KUKSA arasın.
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

#HORT latatım dedim :-) bende bu ara merak sardım yakında yapmaya başlayacağım. yapanlar var mı ? deneme olacağı için marangozdan bi takoz alayım diyorum :-)

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.