Şimdi Ara

Ağ Kurulumu İle İlgili Dökümanlar.. (KENDİ YAZIM) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
32.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aşşağıdaki resimdeki bağlantıyı yaptım. Sorunsuz Ağdan veri alışverişi yapabiliyorum. Googledan arama yapabiliyorum. Arama yaptığım sitelere bazen giren giriyo bazen girmiyo. ( daha önce aratmadığım siteler ) Google a giriyo her türlü aramayı yapıyo ama aramada çıkan tüm sitelere girmiyo. Facebook a hiç girmiyo.

Ağ Kurulumu İle İlgili Dökümanlar.. (KENDİ YAZIM)

Bilgisayarının ethernetin yada başka bir yerinde bir sorun var diye. Bugün Adsl modemime hem kablolu hem kablosuz olarak bağladım. Tamamen sorunsuz olarak çalışıyor. Herşeyi açıyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir arkadaşlar. Cross kablo kullanmadık. Pc1deki internet tamamen sorunsuz. Pc1'in ikinci ethernetinden çıkıp hub'un 1. slotuna girdik.
    Kabloda temazsızlık felan olabilir diye kablolarıda değiştirdik.
    Modemden gelen kablonun bağlı olduğu ethernete aşşağıdaki ayarıda yaptım.
    Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. Teşekkürler.

Ağ Kurulumu İle İlgili Dökümanlar.. (KENDİ YAZIM)

• tesekkürler
  • Teşekkürler
  • emeğine sağlık kardeş benim bi sorum olcak konuda açtım ama ilgilenen yok virtual boxta server 2003 istemci nasıl eklrim yada 2 makinenin birbirini görmesini nasıl sağlarım konum buhttp://forum.donanimhaber.com/m_49835115/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49835115 yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr...daredevil -- 11 Haziran 2011; 19:26:43 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.