Şimdi Ara

Ağ bilgisi gerekiyooooor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana bir ağ kurmak için gerekli geniş anlatımlı bilgi lazım..

örneğin bir internet cafeye sistem kuracağız.

hangi malzemeler lazım, modeme ve diğer bilgisayarlara bağlantılar nasıl olacak kablolar nasıl takılacak, internet diğer bilgisayarlara nasıl dağıtılacak..

yardım ederseniz sevinirim..

not:bilgisayarlar xp...

• forumda arama yap gerekli bilgi mewcut
  • walla bayaaa bi ardım gözlerim kan çanağı bi yardımcı olun link falan verseniz de olur
    tşkler şimdiden
  • bi link falan bari verin arkadaşlar
    anlatın demek insafsızlık olur kabul ediyorum ama insanlar sormuş demkk ki öğrenmek istiyor
    bilgilerimizi paylaşmaktan korkmayalım sadece sırlarımızı saklasak yeterli
    hadi kolay gelsin
  • arkadaşlar yardım edebilirmisiniz en azında bilgiyi bulabileceğimiz bi link falan....
  • linkle olabilecek bir işsewww.turkcenet.org bilmen gereken her şey var burada, ama sen genede bir bilen al yanına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CürekliBatur -- 26 Eylül 2005, 16:17:48 >
  • CürekliBatur arkadasımız link verdi ama ne bi tşk etmek var nede baska bişey işte bu yüzden senin gibilerden nefret ediyorum

• üst konulara bakar mısın tam üstünde dökümanlar var biraz araştırmacı olun arkadaşlar
  • admin_mitnick arkadaşım;

sen o iletiyi yazarken kimin ne durumda olduğunu bilmeden düşünmeden yazdın galiba
    bu siteteye üye olan herkes hergün her saat bilgisayar başındamı acaba,
    hergün internete girebiliyomu acaba düşünmedin galiba

bence teşekkür etmekten veya birilerinden nefret etmekten ziyade, yardıma ihtiyacı olan kişilerin sorunlarına çözüm bulabilmek onlara yardım etmek daha yararlı olur sanırım

ayrıca teşekkür etmek, yardım isteyen kişi ile yardım eden kişi arasında olmalı başkaları karışmamalı. Ayrıca illa nefret edecek bişiler arıyosan başka yerde ara bence....

• kanca1981 ile fromxtr35466 aynı kişi mi?
  • tam oalrak ne yapmak istediğini açarsan daha rahat yardımcı olunabilir. network oldukça geniş bölümlere ayrılır kolay kolayda öğrenilmez o yüzden parça parça başlamanı öneririm
  • theshiver arkadaşım

öğrenmek istediğim konu (örneğin bir internet cafe kuracağız) server dan bilgisayarlara interneti dağıtacağız ve dosya paylaşımı olacak.

yardım edebilirsen sevinirim elinde döküman falan varsa.

resimli olması daha iyi olur. sende buldunda resimlisinimi arıyosun deme.
  • www.turkcenet.org herşey var arkadaşım ama dier arkadaşların dedigi gibi tecrübelide birini al yanına...
  • saolun siteyi inceliyorum vakit buldukçada tecrübeli biri yok işte
    çıktısını alıp okuyabileceğim bi döküman olsaydı daha ii olurdu benim için ama

neyse artık yavaş yavaş incelicem başka alternatifim yok galiba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.