Şimdi Ara

ağ bağlantısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çok enteresan bir sorunla karşılaşıyorum. İş bilgisayarımı sabah açtığımda internet gelmiyor. Ağ bağlantılarına bakıyorum mevcut bağlantımı hiç göstermiyor ne sorun gösteriyor ne de ağ kablosu takılı değil diyor. Yani kısayolu hiç ortada yok. Aygıt yöneticisine bakıyorum ethernet aygıtı da gözükmüyor. Bilgisayarı birkaç sefer yeniden başlattığımda sorun düzeliyor. Gerçekten çok enteresan. Başlarda windowstan diye düşünüyordum çünkü aynı modeme bağlı diğer pc de hiçbir sorun olmuyor. Şimdi pc'yi formatladım eski sistem xp'ydi şimdi windows 7 ama halen aynı sorun var. Her sabah 6 - 7 defa yeniden başlatmam gerekiyor çok sinir bir durum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İlgilnen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• ethernet in driver ında sorun yoksa . problem büyük bir ihtimalle donanımından kaynaklanıyordur. bana ethernetinin modelini söyleyebilir misin ?
  • marvell yukon 88E8056 PCI-E. Bugün güncel driver indirip yükledim ama sorunu çözebileceğini sanmıyorum. Bir de enteresan olan bir kere ağ geldikten sonra gün içinde reset atsam dahi kesilmiyor. Sabah makine soğukken böyle sadece. :)
  • anakartınla ethernet bağlantısında sorun var hacı . bu sorun daha sonra usb girişlerine de sıçrayabilir . bitane ethernet alırsan sorun düzelir sanırım çok pahalı bişey değil
  • O zaman ben en iyisi yarın sabah emin olmak için usb ile bağlanmayı bir deneyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.