Şimdi Ara

AFT (Ağız İçi Yara) | Tedavi Tavsiyesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
4
Favori
128.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: firtikk

quote:

Orjinalden alıntı: Alp

quote:

Orjinalden alıntı: Gianfranco

AFT (Ağız İçi Yara) | Tedavi Tavsiyesi?

Bu ilacı kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşım.

Fena yakar,fakat etkilidir..

daha demın surdum agzımın ust tar afında volkan benzeri iceri dogru bi yara cıktı ya.KabardıCay yakmıstı agzımı ondan sonra oldu.Umarım gecirir su ilaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 23 Ekim 2008; 1:21:35 >

• hacu sen şu kenakort-a kremini al 1.5 YTL falandı, küçük tüplerde satılıyor zaten

ağzımın içindeki yaraya kremi sürüyorum

Sürülen yer hissizleşiyo, dilimle oraya dokunuyorum falan, çok değişik bi his geliyo kum gibi,

zaten akşam sürüp yattım mı sabaha iyileşiyor bende

Tavsiye ederim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

hacu sen şu kenakort-a kremini al 1.5 YTL falandı, küçük tüplerde satılıyor zaten

Sürülen yer hissizleşiyo, dilimle oraya dokunuyorum falan, çok değişik bi his geliyo kum gibi,

Tavsiye ederim....

Yarın alalım. Bu seferlik geçti sayılır zaten. Bi sonraki için hazırlıklı olalım. Ama kafamı kurcalayan dile ve yanak içine nasıl yapıcaz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

hacu sen şu kenakort-a kremini al 1.5 YTL falandı, küçük tüplerde satılıyor zaten

Tavsiye ederim....

Hocam benım yara derin.Nasıl oldu anlamadım bende 1 gune gecmez bu yara

Kullanacaz bakalım

• Bendede nerdeyse her ay çıkar. Genelde tuzlu suyla gargara yapıyorum, iyileşme sürecini hızlandırıyor ilaç tedavisi kadar olmasada...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lastchaos

tuzlu suyla gargara , veya eczaneden gargara iste yeşil renkte ama adını bilmiyorum anında üzerindeki iltihapları söküyo
    yalnız benim dilimde çıkıyo ya dudakta felanda değil

aynen aynen yeşil renkli bende küçükken çıkıyodu vakid-i zaman ile geçti

• quote:

Orjinalden alıntı: Gianfranco

AFT (Ağız İçi Yara) | Tedavi Tavsiyesi?

Bu ilaç çok iyi geliyor ama biraz yakıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Yarın alalım. Bu seferlik geçti sayılır zaten. Bi sonraki için hazırlıklı olalım. Ama kafamı kurcalayan dile ve yanak içine nasıl yapıcaz?

Yanak içi gibi sürülmesi zor olan yerlere kibrit çöpü,kürdan vb. şeylerle sürebilirsin.Önemli olan yarayı büyümeden bulabilmek..
  • Merhaba arkadaşlar, üzerinden uzun zaman geçmiş fakat ben yinede paylaşmak istiyoruz sizlerle bu konudaki düşüncelerimi. Tanıdık bir eczacı sayesinde Protefix Ağız içi yara jeli ile karşılaştım. ürünü aldım inceledim. tamamen bitkisel ve hiçbir yanetkisi yok. ürünü denedim ve 15 dakikada acısını dindirdi. ertesi günde afttan eser kalmadı.bence deneyin derim...hepinize geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landreader -- 30 Mart 2009; 11:14:28 >
  • Böyle durumlar bazen çok ciddi sıkıntıların başlangıçları olabiliyor. Benimde ağzımda genelde böyle yaralar çıkıyordu fakat genellikle bu yaralar içinde beyazlatıcı bulunan diş macunları yada buna benzer şeyler kullandığımda oluyordu bence kullandığın diş macununa ve içeriklerine dikkat et beyazlatıcı olmasın uzun süre araştırma yaptıktan sonra Estetik Diş Hekimliği hakkında bilgiler bulunan siteden bu bilgiye ulaşmıştım sizede tavsiye ederim mesaj yazdıktan sonra sitede bulunan diş hekimi soruma hemen cevap verdi.
  • Ben bir sprey almiştim aninda geciriyor sabah bakip yazarim adini
  • sarımsağı 2 ye böl tuzla bas yaranın üzerine 1 dakika beklet..ertesi gün geçer
  • Piraldyne artık etki etmeyince Kenacort-a sürdüm ve şu anda iyi gibi görünüyor. Tüm arkadaşlara teşekkürler. DH'yi seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Piraldyne artık etki etmeyince Kenacort-a sürdüm ve şu anda iyi gibi görünüyor. Tüm arkadaşlara teşekkürler. DH'yi seviyorum.

protefix krem ve listerine gargara kullaniyorim çok sık cikiyor bendede ama 2si acısını alır, tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenacort-a yazmaya girmiştim bu mucize yatarken sür sabaha tamam

• Kenacort da işe yaramayınca gargara+ antibiyotik kullanmaya başladım. (Andorex + Amoklavin.) İlaç gibi kesildi.
  • Bendede şuan o yara var baya pis bişey ya az tuzlu suyla gargara yapmayı düşünüyorum inşallah geçer.
  • Bende de sıkça çıkıyordu. Bir ara hergün birkaç kaşık keçiboynuzu pekmezi içmeye başladım ve uzun bir süre çıkmadı. Pekmez nasıl bir etki etti bilemiyorum. Fakat pekmez içmeyi bıraktım tekrar çıkmaya başladı. Şu kabartma tozu olayını bir deneyeyim. İnşaallah şifa olur.

• ölüyommm ne pis bişeydir bu hayattan soğuttu beni
  • babam ve bende sık sık çıkar. daha dün çıktı. oruç oruç öldürüyor beni. yok mu bunun tam bi ilacı falan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.