Şimdi Ara

Aerocool xpredator x3 kasaya Corsair H110 sığarmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aerocool xpredator x3 kasaya sahibim kasanın tavanında 2tane 14cm fan girişi var Corsair h110 takabilirmiyim acaba ?

• https://www.youtube.com/watch?v=NTqjpdOWEl0 Böyle bir video buldum sanırım sığıyor ?
  • hocam sığmaya sığmış ama asıl önemli olan sizin ihtiyacınız var mı? kullandığınız işlemci 3570k değil mi?
  • Evet 3570k şuanda stok soğutucuyla kullanıyorum oc yapacağımdan dolayı sessiz ve kaliteli bir cihaz almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Evet 3570k şuanda stok soğutucuyla kullanıyorum oc yapacağımdan dolayı sessiz ve kaliteli bir cihaz almak istiyorum

hocam sıvı soğutmalar hava soğutmaya göre daha sesli çalışır.sessizlik istiyorsanız hava soğutma tercih etmeniz daha iyi olur.
  • hocam akasa venom voodoo kullandım uzun bir süre ses idare etsede kasa içinde kapladığı alan hoşuma gitmiyor ve soğutma performansı olarakta pek mutlu etmedi beni bu yüzden sıvı soğutma almayı düşünüyorum
  • Selamlar,

Sığdığına dair bir örnek de ben vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

Sığdığına dair bir örnek de ben vereyim.

Teşekkürler hocam sanırım linkte bir sıkıntı var görsel açılmıyor
  • Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Başka bir servera yükledim.

• Şahsen ben olmaz denilen CM HAF X e taktım tabi diğerlerinde olduğu gibi bunuda kendi fanıyla kullanamazsınız
    çok sesliler piyasadada tek fan var uygun Akasa viper 14cm 110cfm.
    Olmaz derken yığınla 14cm fan var ama yakın mesaffeyi soğutmak için tasarlanmış soğutucu fanı değil hiç biri.
    Corsair bunu kendisi güzel ayırıyor SP soğutucular için AF kasalar için. SP 14cm sessizi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonuldagi -- 19 Mayıs 2015; 23:28:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.