Şimdi Ara

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
11
Favori
119.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lastzombie

beniim modun fotosunu bulmuş :D dediğim gibi o kadar sönük yanmıyor ledler zaten takılı olduğu yerde hareket etmesi baya zor bişi bir de üzerindeki led tek noktaya değil her yöne ışık veren ledlerden ondan haraket etse bile bu kadar sönük yanması zor bir şey... hdd aktivite ledi de aynı durumda ise sol taraftaki ledlere bişi olmuş demektir bu kadar basit daha ne zorluyorsun anlamadım =) değişik için konuşursak enim o kadar çok şeyim garantiden değiştiki artık sıfır ürünlere de sıfır ürünlerin sıfır olduğuna da güvencem kalmadı...

zorlamıyorumda sinir oldum değişiklik formu doldurdum hepsiburadan daha dönen olmadı iletişimden msg attım dönen olmaadı telefonda adam bişeyler zırvaladı dediğinide yaptım yine yok ortada bişey sultanbeyliğinde depoları yerlerinide biliyorum diyorum formunuz doldurayım elden gelip değiştireyim beklemeyeyim yok olurmu 1 hafta beklicen diyo ila :D

• Ben de arkadaşım vasıtasıyla kasama yarın kavuşuyorum renk konusu biraz süpriz olacak ama önemli değil
    Bir de Aerocool 800W PSU alırsam kasa tamamdır
  • iade ürünlerde her zaman bu tip sorunlar çıkar ama yine en iyisi kasayı degiştirmektir sıfır üründe sorunla karşılaşınca insanın canı sıkılıyor ama 1 hafta olsun saglam olsun
  • az önce mail geldi kargonuzu gönderin diye bu aksam sistemi söküp yarın göndericem inş kargoyu
    birde corsair h80 su soğutma sistemim var da eksoz fan kısmına takınca en düşük devirde bile cok ses yapıyor bunun sesini kesmek için bir tavsiyeniz varmı ben simdilik iç tarafta kalan fan calıstırarak arkadaki deliklere sürtünen hava sesini cözdüm. su piyasada satılan toz filitrelerinden alsam o sesi kesermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 8 Aralık 2011; 16:50:07 >
  • keser ama fan filtreleri hava akışını kıstlıyor genelde. en iyi yapacağın şey fanı deliklerden bir şekilde uzaklaştırmak olur. oc falan yapmıyorsan zaten düşük fan hızında o soğutucunun işlemcini baya iyi soğutması lazım. h80nde ne fan varmış benim kasam uzakta falan ama dibine girince bile ses zor duyuyorum full açık şu an sizin söylediğiniz taraftaki fan.
  •  Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü

h 80 kendi kontrolcüsüne takılı bu fanlar aklıma kasanın kontrolcüsüne takıp devir düşürmek de geldi bi ara ama ciden deliklik kısımdakini acınca cok yüksek bir ses cıkıyor fanlarda sağlam fanlar ağırlık olarak bile kendini belli ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutza

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü

h 80 kendi kontrolcüsüne takılı bu fanlar aklıma kasanın kontrolcüsüne takıp devir düşürmek de geldi bi ara ama ciden deliklik kısımdakini acınca cok yüksek bir ses cıkıyor fanlarda sağlam fanlar ağırlık olarak bile kendini belli ediyorlar

sıcaklık açısından bir fark yaratıyor mu buna baktınız mı? büyük ihti,malle yaratıyordur da öylesine soruyorum =) hangi düzende çalıştırıyorsunuz içerden dışarı mı üflüyor yoksa dışarıdan içeri mi üflüyor fanlarınız?

• vala bunu taktığımdan beri işlemcim hep -60 gözteriyor sistemide anakart üzerinde ocz acık olarak calıstırıyorum ben fazla değerleriyle oynamıyorum program enson ne diyorsa okadar yani. tek fandada -60 çalışıyor değerlerde bir değişiklik yok sadece ses cok fark ediyor
    normalde içerden dışarı atması lazım o şekilde takdığımda fan pervaneleri radyotöre sürtüyor.bende o yüzden biri dışarı biri içeri takıyorum bundanda kaynaklanan bir abukluk ola bilir doğru yere parmak pastın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 8 Aralık 2011; 18:26:03 >
  • onda bir yanlışlık olmasın hocam -60 da buz tutar sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

onda bir yanlışlık olmasın hocam -60 da buz tutar sistem

hocam ben speed fan yalancısıyımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutza

vala bunu taktığımdan beri işlemcim hep -60 gözteriyor sistemide anakart üzerinde ocz acık olarak calıstırıyorum ben fazla değerleriyle oynamıyorum program enson ne diyorsa okadar yani. tek fandada -60 çalışıyor değerlerde bir değişiklik yok sadece ses cok fark ediyor
    normalde içerden dışarı atması lazım o şekilde takdığımda fan pervaneleri radyotöre sürtüyor.bende o yüzden biri dışarı biri içeri takıyorum bundanda kaynaklanan bir abukluk ola bilir doğru yere parmak pastın

anakart üzerinde ocz derken? -60 kesinlikle yanlış bir değer. su soğutma da olsa yaklaşık oda sıcaklığında değerler görürsünüz. fanın radyatöre çarpması sette bir problem olduğunu ya da sizin bir şeyi yanlış taktığınız gösterir =) fan düzeni ikisi de biribirini destekleyecek şekilde olmalıdır. yani hava bir tarftan çekilmeli diğer taraftan atılmalı şeklinde.ilk başta bir cpu ısı okuma olayını çözmeniz gerek o olmadan zaten bir karşılaştırma yapmak mümkün değil. onu bir çözün sonra fan konfigürasyonu konuşuruz =) speed fana güven olmaz core temp indirin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 8 Aralık 2011; 18:47:43 >

• hardware monitor kullanmanı tavsiye ederim hocam en iyi sistem sıcaklıklarını ölçen programlardan biridir
  • bir de profilde bilgisayar bilgilerin yazsa ona göre bir şey de söyleyeceğim o da yok ki :D hardware monitör de iyidir ama ben core tempin rahatlığını hiçbir programda yakalayamadım. hafif bir program tek bir amacı var ve onu en iyi şekilde yapıyor bende 7/24 açık =)

romeo senin 4ghz ocde vcore kaç? bir de crosshairde llc control var mı? yoksa ne kadar vdroop yaşıyorsun? resmen hesap sordum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 8 Aralık 2011; 19:00:29 >
  • ok 1 saat sonra eve gidince kurupda bakayım ordaki değerler neler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Çok şükür bende katıldım aranıza arkadaşlar buyrun resimler

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=197256963691476&set=oa.299238956774371&type=1&theater

Hayırlı olsun hocam resimlere göz attım mıdgard oyuncak gibi gözüküyor xpredator un yanında

Aynen hocam ya valla memnunum biraz zaman geçsin modifikasyona girişicem

• quote:

bir de profilde bilgisayar bilgilerin yazsa ona göre bir şey de söyleyeceğim o da yok ki :D hardware monitör de iyidir ama ben core tempin rahatlığını hiçbir programda yakalayamadım. hafif bir program tek bir amacı var ve onu en iyi şekilde yapıyor bende 7/24 açık =)

romeo senin 4ghz ocde vcore kaç? bir de crosshairde llc control var mı? yoksa ne kadar vdroop yaşıyorsun? resmen hesap sordum :D

valla hocam cpu oc işinden fazla anlamıyorum msjını görünce imzayı güncellemek aklıma geldi yanlış hatırlamıyorsam 4 ghz de 1.420 kullanıyordum 4.2 de 1.450
  • quote:

quote:

bir de profilde bilgisayar bilgilerin yazsa ona göre bir şey de söyleyeceğim o da yok ki :D hardware monitör de iyidir ama ben core tempin rahatlığını hiçbir programda yakalayamadım. hafif bir program tek bir amacı var ve onu en iyi şekilde yapıyor bende 7/24 açık =)

valla hocam cpu oc işinden fazla anlamıyorum msjını görünce imzayı güncellemek aklıma geldi yanlış hatırlamıyorsam 4 ghz de 1.420 kullanıyordum 4.2 de 1.450

şu anki anakartınla mı? ya bende zaten senin söylediğin değerlerdeyim de dediğim vdroop ile birlikte yoksa biosta 1.50ye ayarlı.

• bu arada yeni gördüm resmen ağzımın suyu aktı... aerocool yeni strikex serisi komple muhteşem gözüktü bir inceleyin arkadaşlar :D

http://www.teknobiyotik.com/aerocool-strike-x-st-hot-swap-hdd-slotlu-big-tower-oyuncu-kasasi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 8 Aralık 2011; 20:46:35 >
  • aslında anakartlar iyi ugraşılsa daha düşük voltajlarda aynı hızlara da çıkılabilır diye düşünüyorum tabi araştırım ugraşmıyorum ayrı konu
  •  Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 8 Aralık 2011; 21:01:20 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.