Şimdi Ara

AEROCOOL STRIKE X ST PLEXİ GLASS YAPIMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Orijinalden alıntı: enja

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun dostum yaptın sonunda demeki plexi yaptıktan sonra hdd ısılarınız kaç oldu yazarmısınız ve önde kaç adet fan var kasada toplam fan sayısını yazarmısın rica etsem

hdd sıcaklıkları yan kapakla alakalı değildir.önceki neyse şimdikide aynı.kasada 5tane.işlemci sogutucusunda 3tane.ekran kartında 2tane.psu da 1tane fan var. psu daki hariç diğer bütün fanlar kontrolcüye baglı ve ses yok denecek kadar az.fanlar kaliteli fan oldugu için normal devirde ses yapmıyor.

benim ısılar değişti vala hocam eski kasam Thermaltake Armor Jr di 26 dereceyi geçmiyordu tek 12 lik fanla önde şimdi 5 adet fan var kasada sıcaklılar yaz günü birisi 33 diğeri 38 derece fanları son devir yapyıorum banamısın demiyor noldu bu hdd lere anlamadım 10 adet hdd yuvası var 8 adedini söktüm kulanmadığım için hava sürkülsayonu olsun kasanın içine diye yine sonuç değişmedi

bende 8ini söktüm ama sökmeden öncede 33-38dereceydi söktükten sonrada sıcaklık aynı.haf912 kasamdada sıcaklık aynıydı.hdd nin ısısı çokda önemli değil bnm için.en fazla 40olur oda normal.hddlerin max. sıcaklıgı 70-80derece diye duymuştum.

anladım hocam benim eski Thermaltake kasamdan sanırım alıştığım için sürekli 26 da görmeyi bilinç altı olmuş bende teşekkür ederim bilgilendirdiğniz için peki size birşey daha sorma kistiyorum öndeki USB 2.0 panele taşınabilir hdd taktığınızda çalışıyormu sorunsuz

tabiki çalışıyor.2.5 laptop kdd si.SSD ve 3.5lik hdd ler taktım ama hemen görmüyor pc yi yeniden başlatmak gerekiyor okadar.

malesef bende çalışmıyor servise yoladığım halde test etmeden yoladılar geri mail atım demişlerki hdd yoktu test edemedik koskoca serviste hdd yok saçma sapan iş hdd taktığım zaman hdd kafası vuruyor gibi ses geliyor tak tak tak diye ölçü aletiyle ölçtüm 4.21 v geliyor normalde 4.90 5.0 v gelşmesi lazım çalışması için :S

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

E kasa böyle olunca kolay tabi.

böle olunca tabi kolay herkezin ızgaralı kasası yok biz bak lazer kesimlerle uğraşıoruz .:D
  • Güzel anlatım olmuş teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackdaniels45

quote:

böle olunca tabi kolay herkezin ızgaralı kasası yok biz bak lazer kesimlerle uğraşıoruz .:D

Tam tersine sizinki daha rahat Mesh ızgaralı kasaları mesh otursun diye içe dogru cıkıntıları var buda kotu bir görüntüye sebeb oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alburak

Güzel anlatım olmuş teşekkürler.

Eyvallah sağolasın kardeş
  • Kasayı neyle kestiniz hocam? Ve plexiyi ne kadara aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 8 Ağustos 2012; 23:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkm69

quote:

quote:

Tam tersine sizinki daha rahat Mesh ızgaralı kasaları mesh otursun diye içe dogru cıkıntıları var buda kotu bir görüntüye sebeb oluyor

ben görüntü demedim ama sen kasanı kesip biçmiorsun diorum bu konuda tartışma bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Kasayı neyle kestiniz hocam? Ve plexiyi ne kadara aldınız?

Kasaya hiçbir delme kesme işlemi uygulamadım çünkü aerocool zaten benim için küçük tırnaklar bırakmıştı acında kesilmiş gibi oldu 40*40cm plexi 28 tl mal oldu kargo dahil (2 adet)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben görüntü demedim ama sen kasanı kesip biçmiorsun diorum bu konuda tartışma bence

O zaman ızgarayı yerine geri takip konuyu siliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Kasaya hiçbir delme kesme işlemi uygulamadım çünkü aerocool zaten benim için küçük tırnaklar bırakmıştı acında kesilmiş gibi oldu 40*40cm plexi 28 tl mal oldu kargo dahil (2 adet)

Hocam peki sünger bant sağlam tutuyor mu? Kloroformla uğraşmayalım tutuyorsa.
  • Güzel olmuş sağlam mı?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam peki sünger bant sağlam tutuyor mu? Kloroformla uğraşmayalım tutuyorsa.

ohhh klorform ne yaptın hacı ya hiç gerek yok sen bantı vur baktınkı ıcın rahat etmıyo 4 koseden sıcak sılıkon vurursun olay biter
    ben sıcak sılikon kullanmıyorum için rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

Güzel olmuş sağlam mı?

DAŞ GİBİ DAŞŞ
  • quote:

quote:

Güzel olmuş sağlam mı?

DAŞ GİBİ DAŞŞ

bende sendeki banlatran alcam vida ile içime sinmedi :D
  • quote:

quote:

quote:

Güzel olmuş sağlam mı?

DAŞ GİBİ DAŞŞ

bende sendeki banlatran alcam vida ile içime sinmedi :D

hırdavat cılarda olur abi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.