Şimdi Ara

Aerocool Cylon RGB Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aerocool Cylon RGB Kasa kullanan var mı? Varsa fikirlerini alabilir miyim?
    Yeni bir kasa sanırım Facebook'da gördüm fiyatına göre baya iddaalı. 179TL'ye buldum.
    Kart okuyucusu var, Önde Led Şerit var, Tam pencereli, PSU bölmesinin üstünde fan yuvası var ekran kartı soğutmak için, bence bu önemli. Toplamda da 7 tane de 12cm fan takılabiliyor.
    İleride içine de RGB fan ve şerit led alıp güzelleştirmek istiyorum.

https://www.aerocool.com.tw/en/chssis/pgs-v/cylon

İnceleme videosu eklenmiş ben resim ekleyene kadar
    https://www.youtube.com/watch?v=gDHUUpAURws

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sy1907 -- 20 Temmuz 2018; 17:21:49 >

• Malzeme kalitesi yerlerdedir.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Kullanmış mıydınız? Varsa alternatif bir model de önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sy1907 -- 27 Haziran 2018; 14:33:8 >
  • Kasa sanırım TR pazarında yeni.tasarım olarak hoş gözüküyor Alacak olan var ise montaj kolaylıgı vb. seyleri paylaşabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Malzeme kalitesi yerlerdedir.
    Yuhh artık Aerocool markasını teneke kasalarla karıştırıyosun herhalde :) Bende TR nin ilk dokunmatik ön panel kasası olan V-Touch modelini kullanıyorum. Aerocool un bütün modelleri alınır kullanılır. Kötü kasası yoktur. Cylon'da göze hoş gelen güzel bir tasarım olmuş. Alanlar da fikirlerini paylaşır mutlaka. Şimdiden alacaklara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thequaresma

Yuhh artık Aerocool markasını teneke kasalarla karıştırıyosun herhalde :) Bende TR nin ilk dokunmatik ön panel kasası olan V-Touch modelini kullanıyorum. Aerocool un bütün modelleri alınır kullanılır. Kötü kasası yoktur. Cylon'da göze hoş gelen güzel bir tasarım olmuş. Alanlar da fikirlerini paylaşır mutlaka. Şimdiden alacaklara hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Bu kadar ucuza bu kadar incik boncuğu olan bir kasanın malzeme kalitesinin iyi olacağına inanıyorsanız helal olsun.

• Kimseden ses çıkmayınca ben satın aldım. Bu paraya Everest kasa falan var ordan hesap edin.
  • ar-ee-uh kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam öyleymiş. Gayet yeterli gibi geldi bana. Neticede RGB ledi var pencereli kart okuyucusu var ve markası Aerocool. Sonuçta içine orta seviye bi sistem toplıcaz bence beklentimi fazlasıyla karşılayacak.
  • Bende cyberx modeline bakıyordum onun üst kısmında fan yuvası yok bunda var diye sipariş verdim bakalım cuma günü elime ulaşır büyük ihtimalle.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Çok zorlamayacaksın hocam bazen. Tavsiyeni yap geç boşver. Anlayan anlasın anlamayan kendi öğrensin
  • Ben de o kasaya göz atıyordum bu aralar. Kasa nasıl beğendin mi görüşlerin neler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • phanteks p300 ve nzxt s340 görünüşünde bir şey arıyodum. önü meshli olan bir sürü kasa var. bu gayet şık duruyor önündeki rgb detayıyla. hayırlı olsun aldığınız yerin linkini paylaşır mısınız?

not: şuan kullandığım kasa aerocool vs-9. 2011 den beri kullanıyorum heralde.egzoz fanı hala aynı, son iki üç yıldır ön tarafı kullanamıyorum. ön taraftaki iki adet usbden biri bozuk -benim hatam sonucu kırıldı-, kulaklık ve mic girişi baskı uygulayınca çalışıyor. belki uğraşılsa düzelir. buna karşın malzeme kalitesi gayet güzel çizilme, yamulma, boyasının dökülmesi -sadece vida kısımlarını fazla sıkınca boya çatlamıştı- olmadı. en az altı kere uzun yol yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConradPwned -- 6 Temmuz 2018; 18:9:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Işık var hava girişi yok rezalet ötesi bir havalandırması olduğunu düşündüğüm kasalardan. RGB var diye kasa alanın vay haline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConradPwned

phanteks p300 ve nzxt s340 görünüşünde bir şey arıyodum. önü meshli olan bir sürü kasa var. bu gayet şık duruyor önündeki rgb detayıyla. hayırlı olsun aldığınız yerin linkini paylaşır mısınız?

not: şuan kullandığım kasa aerocool vs-9. 2011 den beri kullanıyorum heralde.egzoz fanı hala aynı, son iki üç yıldır ön tarafı kullanamıyorum. ön taraftaki iki adet usbden biri bozuk -benim hatam sonucu kırıldı-, kulaklık ve mic girişi baskı uygulayınca çalışıyor. belki uğraşılsa düzelir. buna karşın malzeme kalitesi gayet güzel çizilme, yamulma, boyasının dökülmesi -sadece vida kısımlarını fazla sıkınca boya çatlamıştı- olmadı. en az altı kere uzun yol yaptı.
    https://www.teknobiyotik.com/aerocool-cylon-on-rgb-aydinlatmali-akrilik-panel-usb-3-0-siyah-atx-oyuncu-kasasi.html

buradan satın aldım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Bu kadar ucuza bu kadar incik boncuğu olan bir kasanın malzeme kalitesinin iyi olacağına inanıyorsanız helal olsun.

Alıntıları Göster
    Firma babasının hayrına bu kadar ucuz satıyordur kendi ceplerinden karşılıyordur kaliteli malzemeyi. Neden olmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.