Şimdi Ara

Aerobilet ile İndirimli Uçak Bileti Alma : Güncel Kampanyalar - Günlük İndirim Kodları (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
201
Favori
104.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 20 liraya nasıl alınıyor anlamadım istanbuldayım ucuz olsun türkiyenin her yerine giderim ama benim baktığım 55 lira bilet indirim olsa 40 A. Geliyor gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borajet biletleri tek yon 40tl olmus. Borajet, pegasus'un tadini kacirdi galiba. Bazi ucuslarda fiyati 36 liraya kadar dusurmus.

• 12 Şubat 2016 10.59'a kadar geçerli 15 TL indirim kodu : CUMA15TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipte kalayim

• Bana niye 70 lira cikartiyo arkadas millet 15-20 tlye kopariyo

• Tesekkurler. 170lik bileti 152tlye aldim ilk 20tl hediye ile. Adamlar gercekten iyi kampanya yapiyor.

• Arkadaşlar 20 Mayıs gidiş 26 mayıs dönüş için Ordu bileti lazım. Anne ve babamı göndereceğim. En ucuz ne kadar mal edebilirim?
  • 12 Şubat 2016 13.59'a kadar geçerli 15 TL indirim kodu : CUMA15TL
    12 Şubat 2016 15.00'a kadar geçerli 20 TL indirim kodu : 12AE15

Sevgililere, bugüne özel (12 Şubat), gidiş dönüş yurt dışı uçuşlarda 50 TL, gidiş dönüş yurt içi uçuşlarda 30 TL indirim.!
    50 TL indirim kodunuz: HADIUCALIM ( 2 kişi, gidiş dönüş ve yurt dışı uçuşlarda)
    30 TL indirim kodunuz: UCBENIMLE ( 2 kişi, gidiş dönüş ve yurt içi uçuşlarda)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarın için bilet alacam. Acil 15 ya da 20 tl lik kod gerekiyor. Acill!!

• Bugün 00:00 a kadar geçerli : GEZGIN15TL

15 tl indirim
  • Çok teşekkür ederim. PM yazanda sanırsam sizdiniz. Verdiğiniz kod ile alım yaptım.
  • Akşam 6 ya kadar geçerli
    15 tl
    SURPRIZ15
  • Arkadaşlar bu siteden yaza bilet alaçam bayağı ...sıkıntı olan oldu mu ..aerobilet güvenilir mi ...uçuş yapanlar yazsın lütfen...bi de 20 tl lik indirim bekliyorum yok kaç gündür..çift kişilik 30 tl bana uymadı

• belalim_601 B kullanıcısına yanıt
    Güvenilir bir firma.. Antalyaspor'un forma sponsoru.. Baya bilet aldım hiç bir sorun yaşamadım.. Hatta ilk açıldığı zaman her üyenin hesabına 100 TL yüklemişlerdi, o büyük kampanyayı unutamam

Dün 20 TL kampanyası vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Güvenilir bir firma.. Antalyaspor'un forma sponsoru.. Baya bilet aldım hiç bir sorun yaşamadım.. Hatta ilk açıldığı zaman her üyenin hesabına 100 TL yüklemişlerdi, o büyük kampanyayı unutamam

Dün 20 TL kampanyası vardı..

Eyw hocam alaçam simdi madem

• PAYPAL ödemesinde indirim olmuyor herhalde
  • Yurtiçi tek kişi için en avantajlı kampanya hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

20 tl kodu olan var mıdır

quote:

Orijinalden alıntı: fgd61

suanda kod bulamadım var mı acaba gecerli kod

20TL ve altı için bilet kodu:BUGUN15TL/SALI15TL
    20TL Üstü için bilet kodu:MBEHSYH

Hocam tam ödeme ekranknda kod kullanılmıştır uyarısı geldi başka kod var mı acaba 20 tl lik

Bu linkten sms ile kod alabilirsiniz
    https://www.aerobilet.com.tr/a/search/?source=134&gclid=Cj0KEQiAlae1BRCU2qaz2__t9IIBEiQAKRGDVeYKQVuC_6ssDq_iddm2Mwj6z-PxXpkYevvad5QwcZ0aAmer8P8HAQ
    Ayrıca mobilden girmeyin normal siteden bakın kod gönderme çıkıyor.

Arkadaşımızın verdiği linkten cep telefon numarası girerek tek kullanımlık 20 Tl kod alabiliyoruz.Arkadaşımıza teşekkürler.

• webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    15tl ye ankaraya gidip geldik. Gelişte business class da yer verdiler. 7.5 tl ye tek kişilik koltukta portakal suyu ve servis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuk için yüksek yaş (5 yaş misal) gösterip bilet alan var mı, bir arkadaş vardı sanırım, uçuşu gerçekleşti mi acaba?

@bnsed
    @paçoz81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 13 Şubat 2016; 22:28:16 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.