Şimdi Ara

AER Memories of Old - Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
3.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, geçen haftalarda Epic Store da ücretsiz olan AER Memories of Old oyunu'na alt yazı yapmak istedim ve yaptim. Eğer oyunu Türkçe oynamak isterseniz buyurun indirebilirsiniz.

AER Memories of Old - Türkçe Yama

Yama İndirme;
    Linki1
    Linki2
    Linki3

YAMA KURULUMU;
    1-İndirdiğiniz .zip dosyasını çıkartın.
    2-Çıkarttığınız yama dosyasını "steamapps\common\AERMemoriesOfOld\AER_Data" klasörüne atınız.
    3-İşlemi onaylayınız.
    Kurulum bu kadar.

Not:Dosya paketleme ve böyle işlerde pek bilgim yok ve oyun çevirilerinde yeniyim ama öğrenmeye çalışıyorum. Bu oyunda ise Türkçe fontlardan sadece "Ç" harfi destekleniyordu yani diğer Türkçe karakterlerle oynayamayacaksınız. Eğer rahatsız olursanız özür dilerim.
    -
    Not2:Eğer oyunda İngilizce bölümler bulursanız lütfen bana bildiriniz düzeltmeye çalışırım. Ve rahatsız olursanız yamayı kaldırabilirsiniz.

• Emek ve uğraş verip çevirmişsiniz. Teşekkürler elinize emeğinize sağlık.
  • Eline sağlık çok güzel bir sürpriz oldu.
  • Ellerinize sağlık. Konuyu bir kaç ekran görüntüsü ile süsleyin bence.
  • Harika haber. Umarım steam de çalışır. Elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Kurulumu Steam sürümü üzerinden anlatmış arkadaş. Büyük ihtimalle çalışacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic'den ücretsiz verilmeden bir hafta önce Steam'den almıştım, Ücretsiz verileceğini görünce hemen iade ettim. Epic'den tekrar ücretsiz olarak kaptım. Keşke AC Syndicate'tede bu kadar şanslı olabilseydim. Neyse, Konudan sapmış gibi oldum. Yama için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microphone Not Found

Kurulumu Steam sürümü üzerinden anlatmış arkadaş. Büyük ihtimalle çalışacaktır.
    Ben kurulum kısmını okumamıştım. Epicde ücretsiz dediği için öyle söyledim.

• Teşekkürler güzel oldu bu tatlı bir oyun
  • Yardım edebilirmisiniz epic gamesden aldım oyunu ücretsizken ama yamayı kurmıyorum.

• SINDRA3 S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhaba dostum!
    Yama kurulumu ile sorun yaşıyormuşsun onu gördüm. İlk olarak hatayı belirtseydin daha iyi olurdu, mesela nereye kuracağım gibi. Herneyse eğer sorunun:

Yamayı Epic Games oyunlarının klasörü'nün nerede olduğu ile ilgiliyse:
    Sana normal kurulumda gelen yer ile anlatacağım.
    ->Epic Games oyunları genellikle "C:\Program Files\Epic Games" yerine kaydedilir. Eğer farklı bir yere kayıt ettiysen o zaman başka bir oyun yüklemeyi seçip, örnekteki gibi yüklenecek olan yerden bulabilirsin.

AER Memories of Old - Türkçe Yama.

• elıne saglık cok ıyı olmus tesekkurler..
  • Çok teşekkürler, elinize sağlık. Epic versiyonda ilk denediğimde hata verdi, doğrulayıp 2.ye yaptım çalıştı. Sayende elimde google translate açık bir şekilde oynamıyorum :)

• reis an itibari ile epic gameste yama çalışmıyor yükleme ekranında kalıyor oyun nasıl düzelir?

• bende de aynı şekilde oldu düzeltebildiniz mi

• oyun epic gameste yükleme ekranında kalıyor oyun

• Bende yapamadım. Epic games açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.