Şimdi Ara

ael2 5000X (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben bu enchant işine acaip uyuz oldum

+9 yada +10 a rahat bişekilde getirebiliyorum armorları
    taş çatlasa +14

millet nasıl +25 nasıl yapıyor ya
  • walla bende bilmioom dostum ya daywalker bu arada senin nik ne yaw gelsene bizim clana
  • Walla baska bir server da basmistim +25 +26 yapiim derken patladi serveri biraktim titan dayim su anda ama ael2 dede char test ediyorum.
  • abi adamin biri geldi bende para istedi dedi yeni patlattim silahi +31 de
    dedim yanlis yazmis olmayasin 13 yazcaktin sanirim yok dedi 31 d patladi
    sora dedi bn 43 gordum dedi
    inanmiyorum deidm inanmayabilitrsin ama yapiliyo dedi
    sonuç:silah we 2 s grade ring disinda hic +25 im yok ama +20 we ustu armora ihtiyac duyuyorum
    bu arda PK5 olayina gelince kimseyi kimseye kiskirtmak gibi bi niyetim yok sadece adamin kendi partysinden biriyle dalga gecip onu kesmeye niyetlenecek kadar salak olduunu belirtmek istedim ki bizim clanda yunan arkadaslar war onlar bile adamin gerizekali olduunu tescillediler 2 dakka muhabbet ettikten sora

• Arkadaşlar öncelikle bu server da oynamak cok zevkli.ben daha girdigim.Başta adasim Umut olmak uzere,forumdan tanıdıgım herkese tesekkur ediyorum.yardımlarını esirgemiyolar,ne sorarsam hemen cevaplıyorlar.Oynadıgım diger serverlarda bu durum boyle değildi.Kimse Kimseyi pek umursamıyo.Herkes birbirine govde gosterisi yapıyo.ben daha iyiyim felan ....bu server da pisman olmayacaksınız millet
  • heroofhelll sanırsam sen tyrialsin keşke clan kurmasadında bizim clana gelsedin hacı.walla ben herkese yardım etmeye çalışıorum bizim caldan yunan bi arkadaşa +25 bow verdim mesela.düşün yane elin yunanına bilem yardım edioom türkleremi etmicem yaw
  • dj_gençkan

vvild benim nick(iki v ile )

clan hoş olur
  • eywallah adaşsende saolasin
    tabiki yardim edecez yeni arkadaşlaramesela ben,genckan dan,erdem den,mertten yardim gormesem ne halde olurdum kim biliradam bana +25 bow werdi daha ne olsunbende elimden geldiince yardim etmeye calisiorum
    seninde dediin gibi bu servera gelen pişman olmaz abi

• yaa off a.q

az önce +9 fistimi yaktım
    700m zarar yaptım enchanttan
    +6 yaptım zar zor şimdi

dj_gençkan, elinde şöyle +9 ve üzeri bi fist varsa verebilirmisin
    çok ihtiyacım var

a grade ve %25 healt olması tercihimdir :)
  • arkadaslar bende yemınımı bozdum idragonu bırakıorum gelcem en kisa zamanda niclerinizi aldim bana yardımcı olursunuz artik
  • @daywalker
    tmm hacı birazdan giriim oyuna alam seni clana.bu arada ben hawkeye olduun için elimde hiç first yok ama bulmaya çalışırım senin için
  • adaş.Hani şu s grade patch olayına siteden bi bakcaktın.Zahmet olmassa su işi bi halledermisin.Goremiyom itemleri yaff :D
  • abi biliyorum saten baktim serverin forumlarina ama salak adamlar pta boka topic actiklari icin bir anda bulamadimbitane buldum ama 1.2 GBşimdi benim indirdiim patch i ariyorum 70-80MB olani ama onun url sini bulamiyorum benim werdiklerimde calismio
    istersen 1.2 GB olan partcin urlsini weriim:

http://testserver.lineage2.co.kr/Client/L2_ch4.part1.rar
    http://testserver.lineage2.co.kr/Client/L2_ch4.part2.rar

ahanda bunlar 1.2 GB lik c4 patch (bunlarin 2sinide indirmen gerekiomus ole dio forumda)

walla elimden bukadari gelio yaw kusra bakma bide fransizlarin actii topikte bişiler buldum ama fransizca olduu için olaydan bi bok anlamadim :S

• msn den felan yollasan olmazmı adaş.Boyle cok uzun suruyo aradada donuyo.Benim msn adresim dortagnan@hotmail.com aksamlari genelde online oluyorum.Musait olursan eger :D
  • ekledim seni listeme ;)
    msn den konusur bi yol ayarlariz (umarim)
    ama msnden atamayabilirim büyük bi olasilik cunku cok fazla hata weriyo benim msn im paso kapaniyo :/
  • tamam adaş cok saol.Online olmanı bekleyeceğim.
  • http://www.l2mergawa.com/qwe.rar

heroofhell bunu denermisin bi sanırsam bu patch sorununu çözecektir.
  • son günlerde server cok sorunlu yawbi türlü adam akilli oynanmiyo
    hadi bug düzeltecekler dicem ama iplemiolar bile buglarisubclass yapacaklar yine dicem ama onuda sallamiyolar pek 1kere g.t olduktan sonra
    alla alla cok ilginç yaw...
  • Galiba bu patch sorunu cozecek su an indirmeye basladim.COk saol genckan.
  • Lanet olsun yaaf.Olmadı gene! İndirdim vede rarlı dosyadaki klasörleri aynen kopyala yapıstır yaptım ama nedense olmadı gene.Ulan bu s grade leri Göremeyecekmiyim ben yaa.Üstümdeki armoru .silahı goremiyorum adamın elinde bisey yok sanki kafayı sıyırcam.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.