Şimdi Ara

ael2 5000X (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
9.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi o rar dosyasinin icinde bi bide c4 patc die seyler olmasi gerekio ms-dos fortmatinda
    onlari L2 inin ana klasorune atip dos formatli exe yi calistirman gerekio
    dene bi inşallah olur
  • heroofhel walla çekecem cd ye yollıucam 354 mblik bi patch hani bi yerelere uplat ediim desem 2 gün sürer uploadı
  • Oleyyyyy Tamamdır arkadaslar oldu cok saolunn özveriniz için
  • abi genckan tmm ahletti arkadas olayianlattim oyunda ben artik gorebilio itemlari

bu arada fg dv we floran village bizimdir bizim kalaca!!!oyundaki en kral loot u biz yapacaz artik eheheh
  • hehe evet floaranda umut duruyo fg de ben:D
    bu arada bi arkadaş a grade fist istiodu healty cinsiden buldum +10 ve aldim sıkı bi pazarlık sonucunda 350 milyona oyunda bul beni vvild vereyim sana silahı
  • beyler slm ben su an kastiendeki sorunlar nedeniyle yeni bir server aramaya basladim eger aelde sorun yoksa oraya gecmek istiyorum ama server ne alemde biraz bilgi werebilirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hirsiz

beyler slm ben su an kastiendeki sorunlar nedeniyle yeni bir server aramaya basladim eger aelde sorun yoksa oraya gecmek istiyorum ama server ne alemde biraz bilgi werebilirmisiniz?

Abi sanirsam senin server rollback olmuşbide hıyarlar 1 ay oncesine dönmişler yani ole bole diilmiş duyduum kadariyla

şimdi ne bilmek istiosun???

serverda min 250 300 adam online oluyo
    bazen cok pis lag oluyo çildirabiliosun
    hiçbir türk(ki fazla yokuz)birbirine puştluk yapmio yardimlasioz yani
    saten server rate:
    - 5000x EXP
    - 5000x SP
    - 7000x Adena
    - 125x Drop
    - 10000x Quest Reward
    olduu için parayi falan hic sorun etmiosunpvp serrveri olduu icin kim kime dum duma bi ortam we cok eğlenceli

mesela biri dio "dragon valley de 5 kişi beni kesti" hooop aliosun 9 kişilik party ni basiyosun dragon u yiyosun alayini
    basen 9v9 party çekişmeleri oluyo gayet zewkli geçiyo oyun

onun dişinda her item her seyi gmshoptan alabiliosun ole spoil cart curt urasmiosunhero weaponlarin hepsi satiliyo gmshopta

buff lar dance lar editlii deel ole 2 saat sürmüyolar ;)
    bukadar

• aynen katılıorum umuta ve şunları ekliorum bazı skiller buglu olduğu için kullnaman yasak mesala first furry+dagger yada fake death.eger gm gorurse 9999999999 karmayı alıosun kucana.
  • işte sabahlamanin faydalarii
    genckan om kacirdiniz eventi bi girdim servera gm 3v3 event yapioz dedi coliseumdagittim oraay kapilar kapali pm attim adama işinladi beni içerisora baktim tüm gosu adamlar 3 lü partyler kurmuşlarbanada bi tane ezik elfmystic le bitane ezik glad geldi adamlarin 12 ye 1 pvp si war
    sonuc: benim muhteşem yÖnetimim altindaki bu nacizane party kazandi eventi weeeee

ARTIK HERO BOWUM +28

• yaw dunki event sirasinda pc çoktu

zaten 9v9 çok dandikti
    ne olduğu anlaşılmadı

ilk partyi aldık
    2. partide gm start yazdı
    baktım benim can yavaş yavaş gidio
    daldım 4 kişinin arasına 15-20 saniye oyaladım
    siz orda neden dalmadınız ben onu anlamadım, lagdanmı ne

sonra pc kitlendi zaten, restart attım windows açılmadı
    bende uğraşmadım yattım

genckan abi çok saol fistler için
  • oo umutum hayırlı olsun ben gittim film izledim keşke izlemesedim.neise hayırlı uğurlu olsun kardeşim sevindim adına.

@daywalker walla dostum gerçketende 9 a 9 çok sinirlendirdi beni ve gittim.bişi deel baba ne demek
  • beyler o 6v6 event tam bir saçmalikti yani kusra bakmayin çitkim bn!olenlerle savastim hepolen yeniden gelioelf sps ye icerden birileri heal basiyo yani salak salak bişidi......

ama benim girdiim 3v3 te herkes paşalar gibi oturdu,gmin azindan ne ciktiysa yaptilar we coli nin kapilarini kapattiklari için kaybeden party bidaa içeri giremedi baya iiydi yaniheralde bundan sora hep bole olacak (inşallah)

gayet gusseldi event [hH] in şanli adini altin harflerle yazdik coliseumun kapilarina

• beyler bu rate olayı cok abartılmış bence :)
  • abarti dil abi pvp serveri ;)
    65-70 olanlarda hem rp hem pvp yapmak zorundasin bunda ise amac direk pvp
    elindeki ilk itemlarla basliosun pvp yapmaya cunku daha lvl 1 ken bile millet girisio birbirine
    oynasan bu serverda abarti gelmez sana
  • Ya ben o server a uyuz oldum upgrade etmeleri lazim serveri.
    Bana cok fazla lag var gibi geldi yada oyle benden kaynaklanio da olabilir.
  • abi ewt cok lag war haklisinadamlar upgrade etceklerine 2. serveri acarak büyük bi hata yaptilar

ama lagsiz samanlarda cok ii lag olduunda ise felaket

kısacasi mükkemmel le çok kötünün ortalamasi olarak normal bi server
  • bence update çalışması oluğu için lag oluyor
  • genckn olm amma dusman edinmişsiniz bea

2 tane yunan geldi benim yanimdada radagast wardi herifler bana dalcakmiş radagast en konustularsa tercume etti bana

sonuc daldilar yediler sora bn rocky giz prominence minni bide rada gittik miktik adamlari

sora dedim radaya anlat abi olaylaarin tamamini olalar şu abi

senin title turkpower a adamlarida bi gün benzetmişsin sanirsam herifler sana uyuz oluolar dolayisiyla clana da benimde turk olduumu biliolarmis klasik çoluk cocuk irkçilik muhabbeti yani

ama sonuçt yedikmi bence yedik =)

bu arada radagast bide mormegil 28 29 yaşindamiş saten belliydi mantikli konusuyolar hep sewiorum onlari sizleride tabi =)

• abi clanda herkes düşman istiodu bende elimden geldiince yardımcı oldum clana:D
    ya ztn 7 kişiklik bir partide ilk bana saldırıolar.hatta farkındasan artık bize özel titlelar türedi
  • Skem ya salla olm dusmanlarsa alayina isyan hesabida anlat bea 2cool a neler oldu??????? kim yapti bunu???

ne olm o karma adamin acc tu banlasalar daha ii olm nasil ya ifademe kramp girdi yazamiyom bile

niye werdiler o karmayi erdeme????????
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.