Şimdi Ara

ADSL2+ 16 MBİT HIZ TESTLERİ MODEM DEĞERLERİ VE PROBLEMLERİ [GENEL BAŞLIK] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.288
Cevap
6
Favori
347.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Hat kötü santrale uzaksın yapıcak birşey yok.

eskişehirin göbeğindeyim caddeden fiber geçiyor bu kadar kötü olmamalı ya, kablolar sorunlu olabilir mi? telefon hattını bağlamak için dönüştürücü aldım ondan olabilir mi? şundan;

ADSL2+ 16 MBİT HIZ TESTLERİ MODEM DEĞERLERİ VE PROBLEMLERİ [GENEL BAŞLIK]
  • Owl City. kullanıcısına yanıt
    Nerede oturduğunun önemi yok ayrıca bunlar dandik jaklı alın gerçi pek faydası dokunmaz altyapı sıkıntılı.
  • Arkadaşlar bu değer gün geçtikçe düşüyor, ilk bağlattığım zamanlar 16000 kusurdu şimdi 12000'lerde yakında 8000'e kadar gerileyecek diye korkuyorum 16 mbit diye bağlattım ben bunu 8mbit kullanıyordum önceden. Bu değerle oynamamalarını nasıl sağlarım ?
    Birde eski haline nasıl getiririm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 17 Ekim 2014; 21:41:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar bu değer gün geçtikçe düşüyor, ilk bağlattığım zamanlar 16000 kusurdu şimdi 12000'lerde yakında 8000'e kadar gerileyecek diye korkuyorum 16 mbit diye bağlattım ben bunu 8mbit kullanıyordum önceden. Bu değerle oynamamalarını nasıl sağlarım ?

aynen bende de oluyor. daha bir hafta olmadı 10'du dedim 12'ye çıkarın. hemen çıkardılar. şimdi baktım 11'e düşürmüşler kopma falan olmadığı halde. bir daha arayacağım aynısını tekrar yaparlarsa ttnet 'e elveda bile diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar bu değer gün geçtikçe düşüyor, ilk bağlattığım zamanlar 16000 kusurdu şimdi 12000'lerde yakında 8000'e kadar gerileyecek diye korkuyorum 16 mbit diye bağlattım ben bunu 8mbit kullanıyordum önceden. Bu değerle oynamamalarını nasıl sağlarım ?

aynen bende de oluyor. daha bir hafta olmadı 10'du dedim 12'ye çıkarın. hemen çıkardılar. şimdi baktım 11'e düşürmüşler kopma falan olmadığı halde. bir daha arayacağım aynısını tekrar yaparlarsa ttnet 'e elveda bile diyebilirim.

Sebebi ne bunun anlamadım ki ne diye oynuyorlar benim hızımla ne bu düşürme merakı anlamıyorum. Bende hiç acımam elveda derim eğer tekrar aynı hızıma çıkartmazlarsa

• merhaba arkadaşlar hat değerlerim 16 mbit i destekler mi sizce ?

Yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 799
    Aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 8191
    Yukarı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 19.1
    Aşağı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 23.8
    Yukarı yönde aralık derinliği1
    Aşağı yönde aralık derinliği 1
    Hat standardı ADSL2+
    Yukarı yönde hat zayıflaması (dB)7
    Aşağı yönde hat zayıflaması (dB) 8.5
    Yukarı yönde çıkış gücü (dBmV) 8.3
    Aşağı yönde çıkış gücü (dBmV) 8.7
    Kanal türü Fast
    Yukarı yönde CRC 7675
    Aşağı yönde CRC 444
    Yukarı yönde FEC 0
    Aşağı yönde FEC 568
  • castiello06 kullanıcısına yanıt
    Destekler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Destekler..

teşekkür ederim
  • Yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 799
    Aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 8191
    Yukarı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 14
    Aşağı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 12.8
    Yukarı yönde aralık derinliği 1
    Aşağı yönde aralık derinliği 1
    Hat standardı ADSL2+
    Yukarı yönde hat zayıflaması (dB) 16.5
    Aşağı yönde hat zayıflaması (dB) 30.5
    Yukarı yönde çıkış gücü (dBmV) 12.3
    Aşağı yönde çıkış gücü (dBmV) 20.1
    Kanal türü Fast
    Yukarı yönde CRC 0
    Aşağı yönde CRC 2
    Yukarı yönde FEC 0
    Aşağı yönde FEC 0

16mbsye geçiş yapacağım sorun olur mu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 22 Ekim 2014; 11:37:44 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Almaz 16 yı.
  • Merhaba benimde Kablosuz D-Smart-Smile ADSL var,acaba bu aşağıdaki yazdığım veriler ışığında kaç MB'yta abone olabilirim ?

Airties: Veri gönderme hızı 799...Veri Alma Hızı(Kb/s):2048
    Mod: ADSL2+ AnnexM EU-60
    Gelen Veri Hattı Zayıflaması (dB): 39.0
    Giden Veri Hattı Zayıflaması (dB): 22.3

Edit ben normalinde Netlimitsiz 8 Mbit kullanıyordum 2 gün önce birden bire internette kopmalar,ADSL ışığı yanıp sönüyor,D-Smart M.Servisini aradım güya arıza kaydı açtırdım bugün adamlar geldi ve demesinlermi abi senin hat 8Mbiti kaldırmıyor diye,ben itiraz ettim 4 senedir bir durum yoktu Speed Testlerde 7-7,5Mbit'lere çıkıyordum 880-900Kbit ile Download yapıyordum ne olduda birden kaldıramıyormuş deyince eeee kabloları çalıyorlar ondandır vs. gibisinden mazeret uydurdu,önce ilk geldiklerinde hemen faturayı Modeme kesmişlerdi hani dedim 2Mbite düşürünce neden çalışıyor hani arızalıydı dedim artı bana sormadan nasıl 2 Mbite düşürürsünüz ya dedim,beyefendi benim yapacağım bukadar isterseniz sonra Servis sağlayıcınızı arayınız hızınızı tekrar yükseltsinler dedi defoldu gitti ???

Siz ne diyorsunuz buna şok oldum 8MBitten 2MBite düşürdüya hattımı ne yapmalıyım arkadaşlar bana bir akıl verin,ben 8MBit parası ödüyorum bunu yapmaya hakları varmı ?
    Bina daha 2 senelik deyince olsun bizim hatlarımız dandik demesinmi ???

Hemen 1Km uzağımda Türk Telecom var ikene (Santral ordan alıyorum İnternetimi,portta orda bağlı) tutmuşlar Eryaman Telecomdan (Ankara) adam göndermişler,lütfen bir akıl verin kime şikayette bulunayım ben eğer 8Mbit kullanıyorsam ve 50 TL ödüyorsam (eski olduğum için 50 kağıt) ne yapıp sorunumu gidermek mecburiyetinde değllermi? neymiş benim Hat kaldırmıyormuş yahu valla güleceğim var 3-4 senedir nasıl kaldırdı (3sene başka evde buraya yakın,1 seneden beride yeni şu andaki evimde) birde kablo vs. çalındıysa bizim binada herkezde hız ve koma sorunları olması gerek değilmi ?

Neyse bunun için zaten sayfa açacağım,diyelimki 8 MBit kullanıyorum gelen veri 7800-7900 yazıyordu ohalde ben kaç MBit bağlatabilirim internet olarakörneğin TTnete geçtim ?

• 2 gündür internetim çok yavaş 16 mbit ultra net kullanıyorum

hat değerlerim nasıl arkadaşlar arayım mı

Bağlantı Durumu Bağlı
    Bağlantı Tipi DSL
    Hat Modu ADSL2+

Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s): 16383 1023
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 19360 1159
    SNR Sınırı (dB): 9.4 12.9
    Hat Zayıflaması(dB): 22.0 11.4
    Güç (dB): 19.4 12.4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • somniferum S kullanıcısına yanıt
    Abone sayisi yukselmistir bu yanlis deger snr olan internet wan durumunu at SNR FİLAN YAzar degerlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi Teknosadaki teknisyenle konuştum acaba gerçekten bendeki modemdenmi kaynaklşıyor bu kopmalar vs.diye (Modem Aierties RT 204) Saolsun diyorki abi sendeki Modem rahatlıkla 16 ve icabında üstü hızı görebilir 8 Mbit dediğin nedirki diyor,o sana gelen Telekomcu işin işinden çıkamayınca senin hızını 2 Mbite dürüp gitmiş diyor ve ekliyor binanda sorun yoksa (adamın dediğine göre yok) dışarıdan gelen hatla ilgilidir bağlı bulunduğun D-Smartı ara ve aynen anlat diyor boştan yere 100 TL veripte örneğin birAierties Air5343 150 mbps gücünde bir cihaz almana gerek yok diyor,eğer şüphen varsa git bir İ-Cafeye rica et adam bir taksın ve baksın kopma varmı yokmu diyor...mantıklı değilmi sizce ?

İçinizde bileniniz varmı Aierties RT 204 8 Mbiti kaldırıp kaldıramadığını ?

Kaldıramadıysa nasıl 3-4 sene kullandım değilmi ????
  • somniferum S kullanıcısına yanıt
    Dusunce gucu ile modeme baglanmamizimi bekliyorsun modem arayuzundeki adsl hat degerlerini koy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

Arkadaşlar şimdi Teknosadaki teknisyenle konuştum acaba gerçekten bendeki modemdenmi kaynaklşıyor bu kopmalar vs.diye (Modem Aierties RT 204) Saolsun diyorki abi sendeki Modem rahatlıkla 16 ve icabında üstü hızı görebilir 8 Mbit dediğin nedirki diyor,o sana gelen Telekomcu işin işinden çıkamayınca senin hızını 2 Mbite dürüp gitmiş diyor ve ekliyor binanda sorun yoksa (adamın dediğine göre yok) dışarıdan gelen hatla ilgilidir bağlı bulunduğun D-Smartı ara ve aynen anlat diyor boştan yere 100 TL veripte örneğin birAierties Air5343 150 mbps gücünde bir cihaz almana gerek yok diyor,eğer şüphen varsa git bir İ-Cafeye rica et adam bir taksın ve baksın kopma varmı yokmu diyor...mantıklı değilmi sizce ?

İçinizde bileniniz varmı Aierties RT 204 8 Mbiti kaldırıp kaldıramadığını ?

Kaldıramadıysa nasıl 3-4 sene kullandım değilmi ????

hocam eğer modem sağlamsa 24 mbps download, 4 mbps upload hızına kadar destekler. sakın bunlara kanmayın. bende kaldırmadığını düşünerek (rt-205) gittim airties 5650 aldım onda da aynı sorun yaşadım. meğer benim hattım en yüksek (stabil olan) 13 mbps destekliyormuş fakat onlar full (16 mbps) verince iki de bir de kopmalar meydana geliyordu. hızı 12'ye indirince düzeldi. geçenlerde yeni aldığım modem bozuldu. taktım airties rt-205'i şuan saat gibi. öteki bozuk modemi garantiye yolladım hemen değiştirdiler, göndermiş oldukları modem de bozuk çıktı. fakat bozuk olmadığını söylüyorlar sanki denemişler gibi. halbuki kutuyu açan ilk benim.

•  ADSL2+ 16 MBİT HIZ TESTLERİ MODEM DEĞERLERİ VE PROBLEMLERİ [GENEL BAŞLIK]

Beyler çıldırmak üzereyim 2 ay öncesine kadar net limitsiz kullanıyordum 8 mbiti sıkıntısız alıyordum. Bu ay Tahaddüt bitince 16 mbit'e kadar olana geçtim ve sürekli internetim kopmaya başladı modemim baya bi eski olduğu için ondan olduğunu düşünüyordum fakat emin değilim neyse ttnet müşteri hizmetleriyle ahbap oldum artık sürekli aramaktan en son hızımı 4mbite çektiler kopma sorunum bitti. Daha sonra Edirne'den telekomdan arandım arıza kaydım için dediğine göre arkadaşın santrala çok uzak oturuyormuşum hattım 4den yukarısını kaldırmıyormuş. geçen aya kadar 8 alıyordum dedim rahatlıkla bakır kablolar vs. eskiyor falan filan size 4den yukarısını veremiyoruz dedi ok dedim bende. İçim rahat etmedi bugün modem aldım gittim aradım müşteri hizmetlerini dedim hızımı yükseltin kopma olursa ararım yine düşürürsünüz şu anda hızınızı buradan yükseltemiyorum dedi be arıza kaydı oluşturdu hız yüksekliği talebim için. Modem sayfasındaki internet sayfasının resmi yukarıda bi yorumlarsanız sevinirim.

Biraz uzun oldu yazı ama kusura bakmayın :/

Bu arada eski modemim airties rt-205 yeni aldığım airties 5342 yeni modemi taktığımdan beri arada bir kopup gelmeye başladı internet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 23 Ekim 2014; 0:22:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Beyler çıldırmak üzereyim 2 ay öncesine kadar net limitsiz kullanıyordum 8 mbiti sıkıntısız alıyordum. Bu ay Tahaddüt bitince 16 mbit'e kadar olana geçtim ve sürekli internetim kopmaya başladı modemim baya bi eski olduğu için ondan olduğunu düşünüyordum fakat emin değilim neyse ttnet müşteri hizmetleriyle ahbap oldum artık sürekli aramaktan en son hızımı 4mbite çektiler kopma sorunum bitti. Daha sonra Edirne'den telekomdan arandım arıza kaydım için dediğine göre arkadaşın santrala çok uzak oturuyormuşum hattım 4den yukarısını kaldırmıyormuş. geçen aya kadar 8 alıyordum dedim rahatlıkla bakır kablolar vs. eskiyor falan filan size 4den yukarısını veremiyoruz dedi ok dedim bende. İçim rahat etmedi bugün modem aldım gittim aradım müşteri hizmetlerini dedim hızımı yükseltin kopma olursa ararım yine düşürürsünüz şu anda hızınızı buradan yükseltemiyorum dedi be arıza kaydı oluşturdu hız yüksekliği talebim için. Modem sayfasındaki internet sayfasının resmi yukarıda bi yorumlarsanız sevinirim.

Biraz uzun oldu yazı ama kusura bakmayın :/

Bu arada eski modemim airties rt-205 yeni aldığım airties 5342 yeni modemi taktığımdan beri arada bir kopup gelmeye başladı internet.

@WrathChild kardeş sen benim üsteki yazımı okumadınmmıki gidipte daha pahalı olan Airties senin Airties 205 rahat 16mbit'i kaldırır,bende muzdaribim bende arıza kaydı oluşturdum 4 gün önce dün (benim hemen yakınımda telecom santralim var,zaten portum ve internetimide ordan çekiyorum) D-Smart tutmuş (Ankara) Eryaman telecomdan bir lavuk göndermiş güya uzman hemen teşhizi koydu abi senin Modemin hızı kaldıramıyor ??
    Yahu dedim 3-4 seneden beri Netlimitsiz 8 mbit kullanıyordum kaldırıyorduda şimdi ne oldu dedim ?...Bi bakalım dedi dışarı ana kutuya gitmişler beni cepten aradılar abi sana bağlanan hat iy değilmiş değiştirdik şimdi bak dediler buseferde bırakın interneti normal evdeki telefon hattımı uçurmuşlar,yine gittiler sonra bina içindeki bağlantıları kontrol ettiler ah bulduk bina içindeki hat iy değilmi dediler (bina 2 senelik süperlüx site) tutmuşlar başka güya boş bir hata beni bağlamışlar.Yukarı çıktılar durum yine aynı internette kopmalar ADSLışığı yanıp sönüyor,internet bi geliyor bir gidiyor ?

Buseferde elinde kocaman bir alet var galiba Eryaman telecomdaki portlara bakan adamla görüştü benden izin almadan hızımı 8mbitten 2 mbite düşüresinmi deli gibi olacaktım adam sen ne yaptın ddim,Aiertes sayfasında yazıyor Aierties RT 204 24MBYT'a kadar çekme gücü varmış ben hatta Teknosayıda aramıştım ordaki teknik birimdeki çocukda demişti abi 8 mbit dediğin nedirki artık eski maknalar bile yeri gelir çeker senin RT-204 24MBY'ta kadar rahat çekim gücü var,sen telecomculara bakma dedi vallahi ??

şimdi işin garibi 2mbitte kopma olmadan çalışıyor ama ben bunu kabul etmiyorum ve o şahsıda D-Smarta şikayet ettim habersiz hızımı düşürdüğü için,hızımı yükseltin dedim bana aynı @@WrathChild kardeşe dekleri gibi biz burdan yükseltemeyiz en geç bugün yarın birileri gelip yükseltirler ondan sonra bizde kademeli dneriz dedi,kademeli demesi yani önce 6 mbit'e yükseltecekler sonra kopma olmassa 8 e yükselteceklermiş....yahu anlamadığım madem RT 204 24 MBAY'a kadar çekim gücü var ve şimdiye kadar birşey olmadı neden birden bire kafayı yedi ?

İşin garibi binadaki başkalarına sordum sizdede kopma varmı vs. diye yada hız düşmesi gibi hayır bizde herşey normal diyorlar ???..........ohalde ya telecomun bana bağlanan hattında bir problem var yoksa Modemdemi acaba ?....Çünki işin garibi dün modemi açarkene sinirimden arkasına şamarık gibi bi vurdum birde ne göreyim o şekilde eskisi gibi 5-6 saat 7-7,5 download hızında devam etti,ve birden bire yine kopmalar başladı.

Şunuda belirteyim son söz olarak gelen lavuk uzmana göre güya çevrede bakır kablo çalıntısı varmışta oda etkilermiş hehe ...hadi ordan diyecceğim geldi ozaman bütün Mahallemi etki altında ? hayır binamda bile normal çeke var bu nasıl oluyor ?

Arkadaşlar Müşteri hizmetlerindeki adam tekrar Arıza kaybı açamam dedi ama birileri gelip hızınızı yükseltecek dedi güya notta düştü,ne dersiniz remi Arıza kaybı almadıysa birde kimse gelmesinmi,ohalde kime hangi üst merciye başvurmalıyım ?......Ya gerekiyorsa alırım bir modem sanki bana deve ile hamutmu örneğin şunu gözüme kestirdim:http://www.hepsiburada.com/liste/airties-air-5341-72mbps-11n-4-port-kablosuz-modem/productDetails.aspx?productId=bd300276&categoryId=3009801.......Tek kötü yönü tek antenli ve bunda şifreleme sistemide farklı ''Air Touch'' diye bir süper şifreleme sistemi varmış siz ellemiyormuşssunuz kendisi şireyi ayarlıyormuş ?....bendeki RT 204'de WPA/WPA2 şifrelemeyi kullanıyorum. Siz ne dersiniz bu ürün hakkında ? yada daha F/P Alternatif Aierties ''Kablosuz'' modem öneriniz varmı 50-100 TL arası ?.............olurya nekadarda 24MBYT'a kadar çekim gücüde olsa benimkinin belki Modem kafayı yedi,onuda dünkü yediği şamardan sonra düşünmeye başladım bu normal değildi değilmi arkadaşlar ?

Çiddi ve güvenilir yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum kardeşler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

Arkadaşlar Müşteri hizmetlerindeki adam tekrar Arıza kaybı açamam dedi ama birileri gelip hızınızı yükseltecek dedi güya notta düştü,ne dersiniz remi Arıza kaybı almadıysa birde kimse gelmesinmi,ohalde kime hangi üst merciye başvurmalıyım ?......Ya gerekiyorsa alırım bir modem sanki bana deve ile hamutmu örneğin şunu gözüme kestirdim:http://www.hepsiburada.com/liste/airties-air-5341-72mbps-11n-4-port-kablosuz-modem/productDetails.aspx?productId=bd300276&categoryId=3009801.......Tek kötü yönü tek antenli ve bunda şifreleme sistemide farklı ''Air Touch'' diye bir süper şifreleme sistemi varmış siz ellemiyormuşssunuz kendisi şireyi ayarlıyormuş ?....bendeki RT 204'de WPA/WPA2 şifrelemeyi kullanıyorum. Siz ne dersiniz bu ürün hakkında ? yada daha F/P Alternatif Aierties ''Kablosuz'' modem öneriniz varmı 50-100 TL arası ?.............olurya nekadarda 24MBYT'a kadar çekim gücüde olsa benimkinin belki Modem kafayı yedi,onuda dünkü yediği şamardan sonra düşünmeye başladım bu normal değildi değilmi arkadaşlar ?

Çiddi ve güvenilir yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum kardeşler ?

hocam modemde sorun olsa hiç bir şekilde internete bağlanmaz. anladığım kadarıyla siz şuanda 2 mbps interneti stabil olarak alıyorsunuz. bu da modemde sorun olmadığını gösterir. eğer modemde sorun olduğunu düşünüyorsanız sitede bulunan komşunuzun hattından deneyin. hocam o airtouch şifreleme değil. onun çalışma mantığı windows 7 ve üzeri işletim sistemi olan bilgisayarlarda kablosuz olarak bağlanmak istediğinizde (wifi listesinden o modemi seçtiğinizde "airtouch" tuşuna 2-3 defa bastığınızda kablosuz bağlantı şifresi bilgisayara otomatik olarak geliyor. siz hiç şifre girmeye çalışmıyorsunuz. airties 5650 vardı bende ondan biliyorum. bir nevi kolaylık yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 23 Ekim 2014; 10:16:25 >

• @karakabus_ kardeş vermiş olduğun bilgiden ötürü müteşekkirim ama derdime çare olamadın (Modemde sorun olmadığını söyliğin hariç) binadada sorun yok ohalde sorun neyden nerden kaynaklaşıyor,ben eğer 8mbitlik para veriyorsam o 8 mbiti istememem benim en tabi hakkım değilmi ? (tabiki biliyorum tam 8 mbit çekilemediğini ama her defasında hız testi yaptığımda asgari 6,5-7,5 mbit) alıyordum yani hızım gayet iydi 860-900 kbit ile download yapıyordum,ne oldu birden bire ? bunlar kablomu güya başka kabloyla değiştirdiler (bina içinde) sonra Eryaman Telecomu arayaraktan galiba port değiştirdiler,işin içinden çıkamayınca 2mbite düşürüp kaçıp gittiler,D-Smartta diyorki üst üste arıza kaydı açamayız ama biri gelip hızınızı tekrar yükseltecek (çünki benden izin almadan hızımı düşüren adamdan şikayetci oldumda) şimdi aradım sistem yenileme yapılıyormuş dolayısıyla PC'ye bakamıyormuş 1 saat sonra aracakmışım diyor D-Smartcı....

Üstad hadi hızı yükselttik ama yine ADSL ışığı yanmaya başladı ve İnternet kopmaya başladı ohalde ne yapalım ? madem Modemde birşey yok binadaki İnternet sahiplerinede sordum bir durum yok diyorlar ohalde kime tepkimi göstereyim kimden hakkımı arayım nasıl eski hale gelebilirim ???

Valla şaştım kaldım 3-4 sendir birşey yok birden bire hattım kaldırmıyormuş,yalana bakın RT204 Aierties Modem 24 MBYT'a kadar destekliyor sitesinde yazıyor,ohalde kime çullanıyım bşr akıl verin nasıl bunların gözünü korkutabilirim işte sizi mahkemeye vereceğim gibisinden ????
    Bir sorum olacak Santrala uzaklığım 10 mt diye biri yazıyor başka forumda Santral derkene dışarıdaki Telefon Ankastresini kastediyorlar değilmi ? yani Türk Telecom binası değil değilmi ?...................ki Türk Telecom santralı bile bana uzaklığı en fazla 1 Km bile değil,ne hat zayıflığıymış bu anlayan varmı,binada 10 mbit ve üstü İnternet çekenler var artı benim yaptığım testlerde binamın en azından 12 mbit çekebildiğini yazıyor TTnet kontrol testi,adam bana diyorki ona aldırış etme...elinde cihaz vardı ohalde neden ölçüm yapmadı Binamın nekadar çekebildiğini,bende sormayı unutmuşum...haksızmıyım ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 23 Ekim 2014; 11:24:48 >

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.