Şimdi Ara

ADSL ve İNTERNET IŞIĞIM YANMIYOR !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

28.10.2014 tarihinden beri dsl ve internet ışıklarım yanmıyor.Fakat ev telefonum süper bir şekilde çalışıp çevir sesim geliyor. Dsmart internet kullanıyorum 6 yıldır ilk defa böyle bir sorun ile karşılarştım. İlgili tarihde arıza kaydı bıraktım 1 hafta sonra Türktelekom ekiplerinden biri geldi binanıza kadar olan hattınızda sorun yok iç hatta olabilir dedi kendileri bina girişine kadar bakabiliyorlarmış. Hergün aramama rağmen hala sorunum çözülmedi sizce sorun nereden kaynaklanabilir.

Aldığım Aksiyonlar

- Hattan gelen kabloyu direk modeme bağladım
    - Farklı 3 adet modem denedim
    - Bina girişinden modemin girişine kdar komple yeni hat çektirdim
    - 192.168.2.1 uzantısını denedim ağa bağlanamadı hatası aldım
    - Modemleri resetlerim olmadı

Bugün için Türktelekom ekiplerinden yine gelindi. Yeni hat çektiğimide görüp sizin kablo yada hat bağlantınızda sorun yok canavar gibi çalışıyor adsl gidiyor size dsmartla sorunu çözmelisiniz dediler. Ama gel gör ki Dsmart hala ekip göndermedi.

TTNet geçsem sorun çözülür mü acaba sözleşmem yok dsmart ile

• Dsmart hizmet konusunda çok kötü. Dostum sen en başta hata yapmışsın dsmart kullanmakta. Değiştir bence
  • Hiç sorma hocam ya yıllarca kullanırım ilk defa desteklik bi durumla karşılaştım normalde yapardım hep kendim. Şuan itibari ile sorunumu yine kendim çözdüm 4. denediğim modemde geldi internet şimdi adamlardan yeni modem istiyorum gönderemem diyo e parasıyla alıcam diyorum ayın 1. de alabilirsiniz diyo e o zaman elimdekinin garantisi yok mu 1 yıllık anca oldu al bunu diyorum ona biz bişey yapamayız diyo. 1 ay sonra sözleşme bitiyo direk ttnete geçicem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.