Şimdi Ara

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
0
Favori
49.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GöKHaN_TR

quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Ya arkadaşlar sınırsız için bugün başvurdum adam 1Kasım dan itibaren sınırsız kullanabilirsin dedi.Bu ay normal 4 gb kullan bi daha ki ay sınırsız olur dedi.

Uydurmuş.

Başvurduktan 24 saat içerisinde tarife değişikliği gerçekleşiyor.

4440375 bu numarayı arayıp öğrenebilirmiyim sınırsıza geçip geçmediğimi ?Adam bana bu ay normal 29 YTL gelecek dedi o zaman bu ay fazla fatura gelecek ?

Nasıl görevlileri yerleştiriyorlar anlamıyorumki.

Ara.

• Sorma arkadaşım ya başvurduktan sonra eve geldim.Forumdaki cevapları okuyunca geri gittim.Dedim 24 saat içinde tarife değişikliğinin gerçekleşmesi gerekiyormuş herkes öyle söylüyor dedim.Benden iyimi bilecekler ben sana doğrusunu söylüyorum ay ortasında tarifemi değişirmiş dedi kestirip attı.Anlamadım valla
  • quote:

Sorma arkadaşım ya başvurduktan sonra eve geldim.Forumdaki cevapları okuyunca geri gittim.Dedim 24 saat içinde tarife değişikliğinin gerçekleşmesi gerekiyormuş herkes öyle söylüyor dedim.Benden iyimi bilecekler ben sana doğrusunu söylüyorum ay ortasında tarifemi değişirmiş dedi kestirip attı.Anlamadım valla

Yorum yapamıyorum.
  • Selam Arkadaşlar,ben sınırsız tarife kullanıyorum.Sadece 1 aylığına yani Kasım ayı için sınırlı tarifeye geçmem gerekiyor.Sonra Aralık ayında yine sınırsıza geçebilirmiyim.Yani arka arkaya tarife değişikliği yapılabilir mi?
  • Aylık transfer miktarı, limitli ya da limitsiz, tüm tarifelerdeki kullanıcıları
    bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiden yararlanarak, limitli tarife kullanıcıları, limitlerini görebilir,
    limit tarifede olmayan kullanıcılar ise, tarife seçim kararlarını alabilirler.
    (Örn: Limitli tarifede olmayan bir kullanıcı, aylık download miktarınvn 4GB'ın altında olması
    durumunda limitli tarifeye geçmeye karar verebilir.)

adsl kota sayfasına girdiğimiz sayfadaki ilk madde.Yani aylık download 4gb altında olması gerekiyor bu durumu sağlarsan limitli tarifeye geçebilirsin diye düşünüyorum saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makine07

Selam Arkadaşlar,ben sınırsız tarife kullanıyorum.Sadece 1 aylığına yani Kasım ayı için sınırlı tarifeye geçmem gerekiyor.Sonra Aralık ayında yine sınırsıza geçebilirmiyim.Yani arka arkaya tarife değişikliği yapılabilir mi?

Kotanız 4 GB'ın altındaysa, evet.
  • Onu biliyorum.Ben sadece mesela Kasım 1 den sonuna kadar sınırlı,ondan sonra Aralık 1 den itibaren de sınırsıza geçebilirimiyim diye soruyorum.Yani adamlar bu ne her ay tarife değiştiriyorsunuz diye bir tepki verirler mi diye sormuştum.Yoksa ayın ortasında değiştirmek gibi bir düşüncem yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makine07

Onu biliyorum.Ben sadece mesela Kasım 1 den sonuna kadar sınırlı,ondan sonra Aralık 1 den itibaren de sınırsıza geçebilirimiyim diye soruyorum.Yani adamlar bu ne her ay tarife değiştiriyorsunuz diye bir tepki verirler mi diye sormuştum.Yoksa ayın ortasında değiştirmek gibi bir düşüncem yok.

Hayır, bişe diyemezler.

• 1024 Sınırsız Tarifem Var.
    Bu Ay 13 Gb Download Yapmışım.
    Bugün ayın 15 i ben 1024 sınırlıya Geçsem Ay sonuna Nasıl Bİr Fatura Gelecek Bu Ay İçin.

Şimdi Telekom Tutup da Bana Kotalıya geçtiğim için, 13 gb için kota aşım parası istemesin.
    Böyle birşey olur mu.
    Biliyorsunuz Telekom Bu Ne Yapacağı Belli Olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmRSrL

1024 Sınırsız Tarifem Var.
    Bugün ayın 15 i ben 1024 sınırlıya Geçsem Ay sonuna Nasıl Bİr Fatura Gelecek Bu Ay İçin.

Şimdi Telekom Tutup da Bana Kotalıya geçtiğim için, 13 gb için kota aşım parası istemesin.
    Böyle birşey olur mu.

Kotanız 4 GB'ın üstündeyse Sınırlı tarifeye geçemessiniz.
  • Arkadaşlar ayın 7 sinde tarife değiştirildi.. Fakat telekoma gidip değiştirildi fakatyanlış tarifeye geçirdi... Aynı ay içinde tekrar tarife değiştirmeyeceğimizi söyledi... 444 0 375 i arasam tarife değiştirebilir miyim ? Bir ay içinde 2 taride değiştirme olabiliyor mu ? Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Böyle birşey olur mu.

Ne Yani Ay Sonunu Mu Beklemem Gerekiyor Tarife Değişikliği İçin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar ayın 7 sinde tarife değiştirildi.. Fakat telekoma gidip değiştirildi fakatyanlış tarifeye geçirdi... Aynı ay içinde tekrar tarife değiştirmeyeceğimizi söyledi... 444 0 375 i arasam tarife değiştirebilir miyim ? Bir ay içinde 2 taride değiştirme olabiliyor mu ? Teşekkürler...

Tarife değişikliği olabilir elbette ama bu tür hatalır durumlarda prosedür nedir bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Böyle birşey olur mu.

Ne Yani Ay Sonunu Mu Beklemem Gerekiyor Tarife Değişikliği İçin...

Maalesef.

• quote:

Arkadaşlar ayın 7 sinde tarife değiştirildi.. Fakat telekoma gidip değiştirildi fakatyanlış tarifeye geçirdi... Aynı ay içinde tekrar tarife değiştirmeyeceğimizi söyledi... 444 0 375 i arasam tarife değiştirebilir miyim ? Bir ay içinde 2 taride değiştirme olabiliyor mu ? Teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Tarife değişikliği olabilir elbette ama bu tür hatalır durumlarda prosedür nedir bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler dostum yani 444 0375 i arasam tarifemi değiştirirler mi kesinlikle?

• Aramanızda fayda var.

Burada bir hata yapılmış, Prosedürü bilmeden cevap vermem doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 17 Ekim 2008; 0:20:24 >
  • Merhabalar.Arkadaşlar ben evim için adsl alacağım.Aylığı en ekonomik olan ama bağlantıda da sorun çıkarmayan,kesilme falan yapmayan ADSL yi nerden almalıyım?Koçnetin Biri,Superonline,Tellcom,Türk Telekom gibi firmalar var.Çok yönlü düşündüğümüzde sizce hangisinden abone olmalıyım?Şimdiden teşekkürler.....
  • Elin oğlu 1 Gbps interneti 56 dolara kullanır, bizde 1 Mbps limit geçmesin diye interneti doğru düzgün kullanmayız, ama ne hacet sürekli limiti aşarız, faturayı görünce kafayı yeriz, hay ben böyle memleketin ta .....
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.