Şimdi Ara

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
0
Favori
49.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı sorunlardan dolayı 27 Eylül tarihi itibariyle 1 mbit Sınırsız olan tarifem 1 mbit 4gb kotalı oldu. 1 Ekimde bu tarifeye geçecek. 25 Ekim tarihinde yeniden 1 mbit Sınırsız için dilekçe versek 1 Kasım da yeniden 1 mbit Sınırsız olur mu tarifem, sorun çıkar mı?
  • 1 mbit kotalıdan 2mbit kotasıza geçmeyi düşünüorum online oyunlar için lag problemini ortadan kaldırabilirmiyim sizce
  • Bende 1mbit 4 gb kotalı kullanıyorum yarın 1mbit sınırsıza geçmeyi planlıyorum.Sanırım geçişleri y bu ayki faturalandırma yapıldıktan sonra geçmek en iyisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossaNova -- 28 Eylül 2008; 17:14:44 >
  • 2 gün sonra mı sağlam sağlam kullanalım disun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Bazı sorunlardan dolayı 27 Eylül tarihi itibariyle 1 mbit Sınırsız olan tarifem 1 mbit 4gb kotalı oldu. 1 Ekimde bu tarifeye geçecek. 25 Ekim tarihinde yeniden 1 mbit Sınırsız için dilekçe versek 1 Kasım da yeniden 1 mbit Sınırsız olur mu tarifem, sorun çıkar mı?

Sorunlardan kastınız nedir?

Sizden kaynaklanan sorunlar mı, TTNet'ten mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

1 mbit kotalıdan 2mbit kotasıza geçmeyi düşünüorum online oyunlar için lag problemini ortadan kaldırabilirmiyim sizce

Lag'da bir düşüş olur tabiki ama ortadan kalkacağını düşünmüyorum.

Altyapıyla ilgili..
  • Arkadaşlar merhaba ,
    Farklı bir başlık açıp sorumu soracaktım , bu başlığı görünce , buraya yazmaya karar verdim. Açık söyliyeyim , tüm mesajları okumadım. Umarım , soracağım sorular daha önce sorulup cevaplanmamıştır. Efendim, sorunuma dönecek olursam;
    6 önce telefonla sözleşme yapıp "2 yıl ttnet adsl kullanma sözü" verip , 2 mbit interneti , 69 ytl. yerine 60 ytl. olarak kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Yani %12 indirim aldım (1 yıl boyunca). Artık, 2 mbitin bana fazla geldiğine kanaat getirdim. 1 mbit sınırsıza inmek istiyorum.
    Bu bağlamda sizlere bazı sorularım olacak.
    1-) Bu işlemi telefondan (4440375) yapabilir miyim ?
    2-) 2 mbit sınırsızdan 1 mibt sınırsız alt tarifeye geçtim diye 6 aylık yapılan indirim geri mi alıncak? (ortalama 6*9=45 ytl.)
    3-) 1 mbit sınırsız için 49 yerine 43 ytl'mi vericem ? (%12 indirimden yararlanmaya devam mı edicem?)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Bazı sorunlardan dolayı 27 Eylül tarihi itibariyle 1 mbit Sınırsız olan tarifem 1 mbit 4gb kotalı oldu. 1 Ekimde bu tarifeye geçecek. 25 Ekim tarihinde yeniden 1 mbit Sınırsız için dilekçe versek 1 Kasım da yeniden 1 mbit Sınırsız olur mu tarifem, sorun çıkar mı?

Sorunlardan kastınız nedir?

Sizden kaynaklanan sorunlar mı, TTNet'ten mi?

Sorun derken şunu kastettim, bir ay arayla tarifeyi değiştirip eski tarifeme geçiyorum yani şüpheli bir durum oluşmasın diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugiboy

Bende 1mbit 4 gb kotalı kullanıyorum yarın 1mbit sınırsıza geçmeyi planlıyorum.Sanırım geçişleri y bu ayki faturalandırma yapıldıktan sonra geçmek en iyisi..

En iyisini yapıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crossfire

Arkadaşlar merhaba ,
    Farklı bir başlık açıp sorumu soracaktım , bu başlığı görünce , buraya yazmaya karar verdim. Açık söyliyeyim , tüm mesajları okumadım. Umarım , soracağım sorular daha önce sorulup cevaplanmamıştır. Efendim, sorunuma dönecek olursam;
    6 önce telefonla sözleşme yapıp "2 yıl ttnet adsl kullanma sözü" verip , 2 mbit interneti , 69 ytl. yerine 60 ytl. olarak kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Yani %12 indirim aldım (1 yıl boyunca). Artık, 2 mbitin bana fazla geldiğine kanaat getirdim. 1 mbit sınırsıza inmek istiyorum.
    2-) 2 mbit sınırsızdan 1 mibt sınırsız alt tarifeye geçtim diye 6 aylık yapılan indirim geri mi alıncak? (ortalama 6*9=45 ytl.)
    3-) 1 mbit sınırsız için 49 yerine 43 ytl'mi vericem ? (%12 indirimden yararlanmaya devam mı edicem?)

2 Yıl geçmeden bir alt tarifeye geçemessiniz diye biliyorum.

• 4gb sinirli kullaniciyim kotasiza gecmek istiyorum hangi gun telefon acip gecmem gerekir
    ayrica telefonda hangi bilgileri soruyorlar,hat annemin ustune annemde suan yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbaros

4gb sinirli kullaniciyim kotasiza gecmek istiyorum hangi gun telefon acip gecmem gerekir
    ayrica telefonda hangi bilgileri soruyorlar,hat annemin ustune annemde suan yok

Bugun geçmenizde fayda var... Hat annenizin üzerineyse bayan sesli bir arkadaşınız ablanız vs. ararsa değişiklik yaparlar siz ararsanız hat sahibi arasın derler... anneniniz doğum tarihi nufusa kayıtlı olduğu yer bilgileri kızlık soyadı vs. gibi soruları soruyorlar bunları iyi ezberletmeniz lazım
  • quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Dün gece 29 Eylül itibarı ile 2 megabit sınırsız tarifemi 1 megabit sınırsız yapmak kaydı ile telefonda değiştirdim. Telefonda ki yetkili , bana , "herhangi bir fark ödemesi olmayacak. 2 megabitte aldığınız %12 indirimi 1 megabitte de almaya (yani aylık 43 ytl.) devam edeceksiniz" dedi. Umarım dediği gibi olur.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Dün gece 29 Eylül itibarı ile 2 megabit sınırsız tarifemi 1 megabit sınırsız yapmak kaydı ile telefonda değiştirdim. Telefonda ki yetkili , bana , "herhangi bir fark ödemesi olmayacak. 2 megabitte aldığınız %12 indirimi 1 megabitte de almaya (yani aylık 43 ytl.) devam edeceksiniz" dedi. Umarım dediği gibi olur.

Türk telekoma bak be, duygulandım.

• S.a Dostum.
    Şuanda 1024 / 256 Kbps Kotalı Tarifedeyim.Ve kotalı olmasından Rahatsız olduğumdan 5120 / 1024 Kbps Sınırsıza geçiçeğim.
    Fiyatları hakkında bilginiz var mı?
    Eskiye oranla download'larda vb. farkları ne yönde olacaktır.?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL.P

S.a Dostum.
    Şuanda 1024 / 256 Kbps Kotalı Tarifedeyim.Ve kotalı olmasından Rahatsız olduğumdan 5120 / 1024 Kbps Sınırsıza geçiçeğim.
    Fiyatları hakkında bilginiz var mı?
    Eskiye oranla download'larda vb. farkları ne yönde olacaktır.?
    Teşekkürler.

Şu anda ne Telekomda nede Kablonet'te 5120 / 1024 hız seçeneği bulunmamakta.

TTNET'ten maksimum 4 Mbps hızında internet bağlatabilirsiniz.Onunda ücreti aylık 89 YTL.

Hızın artışına paralel olarak download hızıda bir o kadar artacaktır elbette.

TTNET Tarifeleri için ;http://www.ttnet.com.tr/web/123-455-1-1/tr/evde_ttnet/ucretler/ttnet_adsl_ucretleri

Kablonet Tarifeleri için ;http://turksatkablo.com/kablo-fiyat-tarifesi.html

• 1 yıldır smile adsl limitli tarife indirimli ( 15, 00 ytl) kulanmaktaydım. su an kampanya bitti ve 29, 00 ytl ödemekteyim. limitsiz smile adsl ye gecsem acaba indirimden yararlanabilirmiyim?

limitsiz smile adsl kampanyalı fiyatı 26, 99
    limitsiz smile adsl kampanyasız fiyat ise 49 ytl. sizce ne yampalıyım ????
    birde su an limitsize gecdigimde hemen baslıyormu limitsiz tarifesi. yoksa bi sonraki hesap bitiminde mi baslar??
  • quote:

Orjinalden alıntı: cetera

1 yıldır smile adsl limitli tarife indirimli ( 15, 00 ytl) kulanmaktaydım. su an kampanya bitti ve 29, 00 ytl ödemekteyim. limitsiz smile adsl ye gecsem acaba indirimden yararlanabilirmiyim?

limitsiz smile adsl kampanyalı fiyatı 26, 99
    limitsiz smile adsl kampanyasız fiyat ise 49 ytl. sizce ne yampalıyım ????
    birde su an limitsize gecdigimde hemen baslıyormu limitsiz tarifesi. yoksa bi sonraki hesap bitiminde mi baslar??

Kampanyalar sadece yeni üye olacak aboneler için geçerli diye biliyorum.
    Kesin bilgi için Müşteri hizmetlerini aramanız gerekmekte.

Smile ADSL Tel ; 0 (212) 444 33 75.

Limitliden, Limitsiz tarifeye geçişler 24 saat'te gerçekleşmekte.

• Şu an 4gb limitli kullanıcıyım. 29 YTL ödüyorum. 11katlı bir binada oturuyorum. Binaya kablosuz internet bağlatmışlar. Ayda 6 YTL. Bundan faydanmak için kart alıp takmam lazım 50 ytlye bilgisayarıma.

Sizce hangisini seçeyim? Binanın ortak interneti çok yavaş mı olur? Nasıl olur?

yani şu anki 4g kotalı 29tl mi, yoksa kablosuz 6 ytl mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.