Şimdi Ara

ADSL'nin sık sık kesilmesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternet kesildiğinde yukardaki fotoğrafı kaydettim.
     ADSL'nin sık sık kesilmesi sorunu

İnternet olduğu zamanki fotoğrafı kaydettim.Acaba sorunumuz nedir? Yorumlarınızı bekliyorum.

• telefon hattında spliter baglımı kibrit kutusu kadar birşey ? o baglı dewgilse arama geldiginde internet kopar eğerki o oldugu halde kopma oluyorsa kabloları kontrol edin kopmuş veya parazitlik oluyordur oda olmadıysa modemin firewalinin güncelleyin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Violonsel

telefon hattında spliter baglımı kibrit kutusu kadar birşey ? o baglı dewgilse arama geldiginde internet kopar eğerki o oldugu halde kopma oluyorsa kabloları kontrol edin kopmuş veya parazitlik oluyordur oda olmadıysa modemin firewalinin güncelleyin...

firewalinin ?????

firmware herhalde öyle değil mi ?
  • modeme gelen telefon hattını kontrol edin.Benim sorunum buydu uzun zaman çözüm bulamadığım birde öyle deneyin.
  • Adsl bende de kopuyo, aşırı sık diil ama hergün 1 kez kopuyodur heralde. Bazen gidip gelmediği oluyo sağolsun en kötüsü o...
  • Ya bende hiç kopmayan adsl bugün nasılsa sürekli adsl sinyali gidiyor ve dolayısıyla koupuyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Bugün itibariyle sorun yaşayan var mı acaba?
  • selamlar
    bununla ilgili bende bi soru sorayım
    bendede aynı mirbey arkadaşımınki gibi sorun var
    yalnız internet gitmeden önce bazı sitelere
    (mesele google) giremiyorum. giremediğim site olduğu takdirde
    engeç bir saat sonra internet
    tamamen gidiyor
    acaba bunun neyle ilgisi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.