Şimdi Ara

ADSL ne zaman aktif olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DSL ve Internet ışığı yanıyor, ama arıyorum daha hat tanımlanmamış diyorlar. Bu hat tanımlama işlemi fiziksel bir şey mi, saha dolabına mı gelecekler? zaten yavaş internete dünyanın parasını alıyorlar...

geçen çarşamba başvuruldu, cuma sözleşme imzalanıp geri yollandı...

sizin adsl başvurudan ne kadar süre sonra açılmıştı arkadaşlar?

teşekkür ederim.

sene olmuş 2015 hala adsl kullanıyorum o da ayrı konu...

• Kullanici adi ve sifreni yolladilarmi saha dolabina daha gelmezler santralden hallederlerde yatmaya alışmışlar ondan malesef bu yavaşlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shamshiel kullanıcısına yanıt
    yok o bilgileri de vermediler, onları soruyorum yine hat tanımlanmamış diyorlar :)
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Onlari vermeleri lazim bu hafta acilir olmadi ara.

twitter'dan yazdım dönecekler bakalım :) bir kullanıcı adı şifre oluşturmak bu kadar zor olmamalı
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Ondan degil santralden baglanti filaan yapiyorlarda yatmaya alistiklari icin boyle gecikmeler oluyor doğal olarak.

bakalım hocam inşallah hızlanır işlemler seneler önce 1-2 günde halloluyormuş günümüzde bekliyoruz günlerce :)

teşekkür ederim cevaplar için
  • Ben öğle arası başvurmuştum ve ofis 13.30'da başvurumu sisteme girmiş. Aynı günün akşamı 21.55'de ekipler aramış ama o saatte telefonum sessizde olduğu için görmemişim. Ertesi gün saat 15 sıralarında aradılar ve gelip bağlantıyı yaptılar. Saat 18 sıralarında ise internetim açıldı. Modeme kullanıcı adı ve şifre bile girmedim. Otomatik olarak ayarlandı. Bu kadar hızlı bağlantı yapılacağını tahmin etmiyordum. Bölgeden bölgeye değişiyor bu bağlantı süresi anladığım kadarıyla.
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    bana twitter'dan da dönen olmadı, en azından bilgi verselerdi iyiydi. sanırım kafalarına göre çalışıyorlar, bakalım yarın arayacaklar mı. işlemlere tam hakim olsam bileceğim de, bu kadar süre farkı enteresan aynı şeyler için.
  • tekşifre ile girince "Tekşfre'nizin tanımlı olduğu TTNET aboneliğiniz" diye bir ibare var fakat kullanıcı adı/şifre ekranı yok, TTNET'i arıyorum henüz üyeliğiniz aktif değil diyorlar, neye göre olacak belli değil zaten. nereden bulaştım diye düşünüyorum.
  • hattı TTNET Alo'ya geçirmişler ama ne hikmetse ADSL'i aktif edemiyorlar, enteresan bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.