Şimdi Ara

ADSL kullananları bekleyen tehlike

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.5 milyon kişiye ulaşan ADSL abanolerini bir çok tehlikenin beklediği iddia edildi. Bu tehlikeler içerisinde geniş bantta daha hızlı hareket eden virüs ve solucanlar da var.
    11 Ocak 2006 10:40

Infonet Genel Müdürü Taner Özdeş, ADSL kullanıcılarını bekleyen en önemli tehlikenin, genişbantta daha hızlı hareket edebilen virüs ve solucanlar olduğunu bildirdi.
    Özdeş, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, hızla düşen internet
    erişim ücretleri ve genişbant servis hizmetlerinin yaygınlaşmasının,
    interneti diğer iletişim araçlarının önüne taşıdığını belirten Özdeş,
    1.5 milyon kişiye yaklaşan ADSL abonelerini de bir çok tehlikenin
    beklediğini ifade etti.
    Haberin Tamamı

• Hiç bişi olmaz. Sağlam bir Anti-Virüs, Ve Ewido gibi program varsa güvendesin. Bi de Firefox kullanıyorsan
  • no panic sakin ! yok bişe
  • quote:

Orjinalden alıntı: exccy

1.5 milyon kişiye ulaşan ADSL abanolerini bir çok tehlikenin beklediği iddia edildi. Bu tehlikeler içerisinde geniş bantta daha hızlı hareket eden virüs ve solucanlar da var.

Infonet Genel Müdürü Taner Özdeş, ADSL kullanıcılarını bekleyen en önemli tehlikenin, genişbantta daha hızlı hareket edebilen virüs ve solucanlar olduğunu bildirdi.
    beklediğini ifade etti.
    Haberin Tamamı

Site reklamı olmuş bu başka şeye yaramaz.

• benim hızımı ve kotamı arttırsınlar ben virüslerle uğraşmaya razıyım ne olacak alla alla
  • Don't Panic. Virüslerden korksak internete bağlanmazdım
  • İnternet denilen araç olmasa, bilgisayar denilen alet ne işe yarar.. Gülü seven dikenine katlanır değil mi?? Başka bir söz daha geldi aklıma ama neyse yazmiiim bunu, ayıp olur harbiden
  • Merak etmeyin
    Herşey kontrolüm altında.
    Tavuklara ayran içirdim, kalanını da pc ye döktüm...
    Artık tavuklar ne kuş gribi olacak, Nede pc ye virüs bulaşacak

• kendini koruyamıyan

ne işi var burada
  • Sponsored By Durex :p
  • türk telekom kotaları bu yüzden düşük tutuyor haberiniz olsun. bizi korumak için iyilik yapıyorlar. internetten ne kadar az dolaşırsanız o kadar az virus yeme şansınız var mantığı:) hepsini gönülden tebrik ediyorum. sadece bir antivirus ve firewall. gerekli olanlar sadece bunlar. bir de girdiğiniz sitedeki tanınmayan sertifikaların kabul edilmemesi, sürekli "yes"e bas devam edelim şeklindekilere de izin vermemek. internet explorerdeki sarı banttan her activeX denetimine izin vermemek vesaire. bunları yaparsanız riski minimuma indirirsiniz. istediği kadar virüs dolaşsın...
  • Yaw bunlar klasik sözler ayda bir boyle bir açıklama yapılr. bilinmedik bişey yok eskisi gibi devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: borntobewild

quote:

Orjinalden alıntı: exccy

1.5 milyon kişiye ulaşan ADSL abanolerini bir çok tehlikenin beklediği iddia edildi. Bu tehlikeler içerisinde geniş bantta daha hızlı hareket eden virüs ve solucanlar da var.

beklediğini ifade etti.
    Haberin Tamamı

Site reklamı olmuş bu başka şeye yaramaz.

Zeki gördüm seni ewido ve kaspersky nin de reklamını iyi yaparım arada bir.. alla allaaa. her forumda var böle bi iki kişi, olumlu olumsuz bişi söylemez, kaynak yazsan reklam der, yazmasan gider kaynağı bulur çalmışsın der.. fesupanallah..
    Dostum ben razıyım reklam yap ama faydalı bişeyler getir de okuyalım öğrenelim..

• virüsten korkan virüs gibi olsun :)
  • En kralı gelsin bişi yapamaz bana

Ne çernobiller ne wormlar gördü bu yürek
    Bunlara da katlanır elbet
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosef

En kralı gelsin bişi yapamaz bana

Ne çernobiller ne wormlar gördü bu yürek
    Bunlara da katlanır elbet

Belli canım. Cosef cosef olmuşsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: sprachen

benim hızımı ve kotamı arttırsınlar ben virüslerle uğraşmaya razıyım ne olacak alla alla

katılıyorummmm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.