Şimdi Ara

ADSL de indirim belli oldu... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
0
Favori
12.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2048 de büyük indirim var onun dışında yalan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cikoht
    Ya hocam sana ne diyeyim bilemiyorum.Herkes şikayet ediyor sen hala milletle alay eder gibi konuşuyorsun.

Sevgili cikoht,

ben de senin zihniyetini anlamakta güçlük çekiyorum.
    herkes şikayet ediyor diye ben de mi şikayet etmeliyim ?
    benim kendi görüşüm olamaz mı?
    neden fikirlere saygı duymakta bu kadar zorlanıyorsunuz.
    sizler düşüncelerinizi son derece özgürce ifade ediyorsunuz ama karşıt görüştekilere yasak ! yok böyle birşey

evet, keşke daha iyi şartlarda olabilseydik, ama değiliz. ve ben bugünkü şartlarımızdan da oldukça memnunum.
    uygun bir fiyata kotalı internet kullanıyorum ve tüm ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iski -- 7 Mart 2007; 13:28:40 >

• kablonet burda olsa hiç beklemeden geçerim, ama bizim buralarda yok maalesef...mecburiyetten kullanıyoruz tt un adsl ni...
  • Bu kadar insanları ümitlendirip ardından bomboş bir paket açıklamak günahtır. Memleketteki imkansızlıklardan yararlanıp düpedüz karaborsa gibi kullanıyorlar bağlantıyı. Onlarda biliyorlar ki, internetsiz bir Türkiye olamaz. ya bizi seçecekler ya kabloneti. geçir babam geçir. ulan 3 gb kullanıcısını 4e çıkarsan ne olacak. zaten çoğu acemi kullanıcı evinde maillerine bakmaktan başka birşey yapmıyorki. buda toplasan 1-2 gb yapmıyor zaten. ama ceplerine giren para azalır.

noldu şimdi kalitemi yükseldi, kullanıcı kârmı etti? şerefsizler!
  • quote:

Orjinalden alıntı: HoPaRLoR

evet kullanıcı kar etmiş oluyor sevgili HoPaRLoR.
    nitekim kotayı 4'e yükseltmeyip 3'te bıraksalardı. ekstra 1 gb ücreti olan 7,4 YTL fazladan ödemen gerekecekti her ay.
    şimdi hepimiz aylık 7,4 YTL kar etmiş oluyoruz. hesap basit aslında.
  • iski şu verilen hizmete uygun fiyat diyorsun ya sen uygun fiyat gormemissin

neyse sonuca imkanı olan kablo internete gecmeli bu adamların rezil tarifelerine boyun eğmek gereksiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: iski

quote:

nitekim kotayı 4'e yükseltmeyip 3'te bıraksalardı. ekstra 1 gb ücreti olan 7,4 YTL fazladan ödemen gerekecekti her ay.

iskicim o zaman 3 GB kotalı kullananlar için iyi oldu de.
    beni ilgilendirmiyor mesela bu,memnun olmak zorundamıyım?

• haklısın ilkerinanç. düzelteyim o zaman,

1024 kotalı kullananlar için çok uygun oldu.
  • quote:

haklısın ilkerinanç. düzelteyim o zaman,

1024 kotalı kullananlar için çok uygun oldu.

bari uygun oldu de
    "cok uygun " olan ne
    4gb komik kota tarifesi mi?

ha bi de unutmadan 2007 adsl yılı oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 7 Mart 2007; 13:40:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar_sss

2007 yılının ilk çeyreği bile bitmeden nasıl olur da bitmiş gibi yargılarsınız çok enteresan.

kim bilebilir ki belki 2007 ortasında bir indirim daha yapacaklar, belki sonunda bir indirim daha vs...

kim bilebilir ki !?

lütfen objektif olunuz arkadaşlar...
  • Arkadaşlar siz @İSKİ nin yadıklarını dikkate almayın.O hep bu tarzda forumda takılır.Açtığı topiclerde herzaman kavga çıkar.
    Mümkünse görmeyin yazdıklarını...
  • En erken 2008 yili aDSL yili olabilir cunku fiberler anca 2008 de tamamlanmis ve testleri yapilmis olur.Haliyle 20gb i devreye sokunca en dusuk hizda 2mbit olacaktir ve ona gore indirimler gelecektir buda en erken 2008 de belkide 2009 da olacaktir.

Bu indirimden yukaridada yazdigim gibi en karli 50ytl odeyen 6gb kotali kullanicilari karli cikmistir.Hem 5ytl indirim olmus oluyor yani 45 ytl.Hemde kotalari 3gb arttirilmis oluyor yani 9gb oldu artik kotalari.

En zararli cikanlar ise 256 sinirsiz ve 3gb limitli kullanicilari oldu.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: caglar_sss

2007 yılının ilk çeyreği bile bitmeden nasıl olur da bitmiş gibi yargılarsınız çok enteresan.

kim bilebilir ki belki 2007 ortasında bir indirim daha yapacaklar, belki sonunda bir indirim daha vs...

kim bilebilir ki !?

lütfen objektif olunuz arkadaşlar...

o zaman 2008 yılı adsl yılı olmuş olur
  • quote:

quote:

tt abonelerinin %95 i 256 sınırsız ve 1024 3gb kotalıda, ayrıca tahminen bunların %90 ı 3 gb kotayı geçmiyordur...
    hala indirim var, harika, memnunum diyorsun...

aslında haklısın doney e göre avrupanın en ucuz internetini kullanıyoruz ya, indirime gerek yok ...
    şimdi sen şehirlerarası telefon ücretlerine yapılan %55 indirimden de memnunsundur...

• quote:

Orjinalden alıntı: megi21

bide benim fazla bilgim yok heralde..
    niye türk telekomun stratejisini şuanki hükümetin işiymiş gibi yükleniyorsunuz??
    özelleştirdiği içinmi acaba..
    peki özelleştirmeseydi şimdiki durumdan dahamı iyi olacaktık ??

yok onun için değil sadece madem satılacaktı hiç değilse parasını verecek birilerine satsaydık
    hadi o da olmadı kimse bizim yılda 1.5 -2 milyar dolar telekomumuza para vermeyecekti gider japonlara verir dik hiç değilse adam gibi hizmet alırdık

• quote:

Orjinalden alıntı: megi21
    o zaman 2008 yılı adsl yılı olmuş olur

herneyse canım.
    bakın killnOd ne kadar olgun ve objektif yorumlamış durumu.
    yorumlarımız bence böyle olmalı.

nitekim "şerefsizler!", "hükümet yalakaları!" gibi son derece ağır yorumlar yapmanın hiçbir anlamı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: niyatovic

tt abonelerinin %95 i 256 sınırsız ve 1024 3gb kotalıda, ayrıca tahminen bunların %90 ı 3 gb kotayı geçmiyordur...
    hala indirim var, harika, memnunum diyorsun...

aslında haklısın doney e göre avrupanın en ucuz internetini kullanıyoruz ya, indirime gerek yok ...
    şimdi sen şehirlerarası telefon ücretlerine yapılan %55 indirimden de memnunsundur...

evet, ben bir 1024 kotalı kullanıcı olarak, ücret talep etmeden kotamın 4gb'a çıkarılmasından memnuniyet duyuyorum.
    öte yandan, şehirlerarası konuşmaların şehirler içi gibi ücretlendirilmesi ise son derece mükemmel bir indirimdir. istanbul-ankara hattında sık telefon görüşmesi yapan binlerce özel ve kamu kuruluşu var.

çok enteresan.
    dünya'da indirime karşı çıkan tek toplum bizizdir heralde!
    indirim yapılıyor ama herkes isyan ediyor!

• HİÇ OLMAZSA 1024 6 GB KOTALIYI 29 YTL YAPSALARDI

• Veri akış olayında kaldım ben. Yani ISS'ler bu paraya alıp(smile, süperonline gibi), bize üstteki paraya mı satıyorlar şu an?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.