Şimdi Ara

ADSL Çöktü Galiba İZMİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir genelinde adsl çöktü galiba normal modemle bağlandım ve messengeri açtım tüm arkadaşlarım çevrimdışı.Sizde durum nasıl izmir.

• ewt gitmişti şimdi geldi
  • Sağol arkadaşım Adslye geçtim hemen
  • evet ben de aydındayım iki gündür öyle. dün akşam saatlerinde düzeldi.
  • vaziyet kotuydu dun
  • sanırım sorun buradan kaynaklanıyor.:::

Güneş'te büyük patlama

Güneş'te son 15 yılın en büyük dördüncü patlaması meydana geldi, patlamalar devam ederse elektrik ve iletişim hatlarında sıkıntıya yol açabilir.
    Amerikalı yetkililer, Güneş'teki son 15 yılın en büyük 4 patlamasından birisi olan patlamanın dün meydana geldiğini, önümüzdeki günlerde de başka büyük patlamaların bunu izleyebileceğini belirttiler. Yetkililer, Güneş'teki patlamaların elektrik iletim, yüksek frekanslı iletişim ve alçak frekanslı seyrüsefer sistemi ile uzay çalışmalarında sıkıntı yaratabileceği uyarısında bulundular.
    Güneş'te dün meydana gelen dev patlamanın kolaylıkla izlenebildiğini belirten bilim adamları, bu patlama sırasında dünyanın Güneş'e bakan yüzündeki yüksek frekanslı iletişimin etkilendiğini kaydettiler.

milliyet gazetesi alıntıdır.http://www.milliyet.com.tr/2005/09/09/son/sonyas05.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 9 Eylül 2005, 19:10:52 >

• ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.