Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.567
Cevap
189
Favori
1.252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben atikmdag hatasi alıyorum cuma günü temiz win 10 orijinal kurulum yapacağım da,sizin system 32-driver klasöründe atikmdag.sys ve atikmpag.sys adli dosyalar var mi ve system 32 -driverstone klasörü çok dolu bende acaba bir sorun mu var bu klasör gereksiz eski sürücü klasörü değil mi,cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kart boşta 100% çalışıyor nedeni ne olabilir acaba.?Mining virüsü olabilir diye düşündüm ama bircok antivirüs ve malware taraması yapmama ragmen virüs bulamadı.Zaten pcyi yeni formatlamıştım.
    sürücü versiyonu adrenalin-edition-18.3.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakazul -- 22 Mart 2018; 23:26:12 >
  • Siyah ekran sorunu bende oyun oynarken oluyor. Sonra pc yi sokup kabloları çıkarıp tekrar takıyorum düzeliyor. Bazen düzelmiyor. Garip bir durum. 290 Sapphire

• quote:

AMD Adrenalin Edition driver 18.3.4 Beta

Support:
    Far Cry®5

İyileştirmeler:
    *-Some blockchain workloads may experience lower performance than expected when compared to previous Radeon Software releases.
    *-Final Fantasy®XV may experience bright lighting effects on some trees in specific map locations.

​Bilinen Hatalar:
    *-Far Cry®5 may experience flickering issues if a task switch is performed while playing the game using a multi GPU enabled system configuration.
    *-A random system hang may be experienced after extended periods of use on system configurations using 12 GPU's for compute workloads.
    *-Destiny 2™ may experience an application hang in the mission "Heist" on some Radeon GCN1.0 products.
    *-Destiny 2™ may experience long load times when the application has been open for extended periods of time.
    *-Radeon Overlay may intermittently fail to enable when toggled in some games.
    *-Resizing Radeon Settings may cause the window to intermittently stutter.
    />

https://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Adrenalin-Edition-18.3.4-Release-Notes.aspx

• Hakazul kullanıcısına yanıt
    ekran kartını bişey kullanıyor.boşta 894 mb ram kullanımı olmaz ekran kartının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fade to Black

ekran kartını bişey kullanıyor.boşta 894 mb ram kullanımı olmaz ekran kartının.

Logo paketi yüklemiştim ondan mining virüsü bulaşmış.İşin ilginc yanı (Malwarebytes-kapersky-avira-avast-combofix) ve daha bir cok güvenlik programı kullanmama ragmen bulamadı bu malwareyi. Format bile care olmadı.Logo paketini sildikten sonra kurtuldum bu baş belası malwareden GPU-Zi saat kesmesinde tutuyorum artık paranoyak oldum vallahi

• Siyah ekran yaşayanlar Display Driver Uninstaller kullanıp denemelisiniz.Bu program güvenli modda çalışıyor.Ben denedim 6 aydır sorun kalmadı.Her driver güncellemesinden önce bununla eski driver'ı kaldırıyorum.Kart asus rx 470
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin ekran kartımda yada driverda problem var format attım win10 yaptım hala geçmedi sorun şu league of legeds e giriyorum oyundayken siyah ekran veriyor ve kapanıyor.Son driveri kurdum aynı şimdi eskiye döndüm 17.1 olana aynı ayrıca mavi ekran vermişti hata "atikmpag.sys" hatası verdi araştırdım ama bunu çözemedim hep oynadığım oyunu oynayamıyorum artık ekran kartı macununu değiştirdim yine aynı
    drivera girince böyle renk kaymaları oluyor oyunda bu siyah parçalanma nokta şeklinde bunun çözümü nedir
    not oyundayken ekran kartı sıcaklığı 50-60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetleee -- 28 Mart 2018; 2:53:47 >

• R9 280 için 17.7.1 kullanıyorum.Far Cry 5 de herşey ultrada sadece gölge high'de 45-60 fps alıyorum genelde 52 fps sorun yok yani.Ama oyunun sağ üstte ekran kartını güncelleyin diyor ve gitmiyor.Bu sürücü ile devam edim mi yoksa FC5 için özel sürücüyü indirim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibra012 -- 31 Mart 2018; 10:58:37 >
  • Yerimi bilmiyorum ama bu konuda yardımcı olursanız sevinirim benim sistem kısaca. Anakart : gigabyte ga970ds3. İşlemci. Amd fx8150. Ram : ddr3 4×4 1600 kingston ram. Ekrankartı. Yeni aldım. Rx 580. 8gb pulse

Şimdi daha önce 7850 2gb ekran kartı kullanıyordum anlık oyunlarda takılmalar yaşamıyordum ama şimdi yeni ekran kartını aldım anlık fps düşmeleri oluyor oyunlarda driver ile alakalı olabilirmi hangi sürümü kullanıyım yoksa benim sistemimin bileşenleri ekran kartını kaldıramıyormu cevap verirseniz sevinirim

• Beyler yeri burası mı bilmiyorum ama gtx den amd radeon 480 kartına geçtim nvidia sürücüsünü kaldırdım amd radeon son sürümü yükledim ancak, ek ayarlara tıklayınca hata mesajı alıyorum.

Dp kablosu ile bağlı var mı destek sağlayabilecek.

Ddu ile güvenli modda hem nvidia hemde amd sürücüleri silip tekrar yükledim internette çözümler bulup denedim sonuç aynı.

Edit sorun çözüldü.
    Rx480 8gb bu kart ile pubg Csgo bf1 fifa 18 oynayan varsa sıcaklıkları ne seviyede geziyor söyleyebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 2 Nisan 2018; 9:56:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClockBlocker programı nasıl kullanılıyor bilgisi olan var mı ?
  • kasap46 kullanıcısına yanıt
    Eğer yapmadıysanız eski ekran kartı driverini ddu ile silip amd nin sitesinden yeni ekran kartı ve işletim sisteminize göre olanı yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

HD7950 var bende pubg oynuyorum bu oyun için bir artısı var mı arkadaşlar fikri olan?
    bilgisi olan var mı forumdaşlar
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Ne gibi arti bekliyosun yani sorunu tam söyliyemedin oyun oynuyosun kasma donma drop yoksa problem yok:)

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Zaten pubg iyi çalışıyor oyun optimizasyonunun sıkıntısı dışında gayet iyi. Texture ultra, post processing ultra, anti aliasing ultra gerisi düşükte r9 380 4g ile şehir içi en düşük 55 60 , normal bir ortamda da 70 80 arası fps alıyorum sorunsuz ama şehir içi fps drop oluyor ona da yapabileceğin bir şey yok oyun op. çok berbat.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevapın için valla 8gb ram vardı 16gb ye çıkardım anlık takılmalar gitti galiba birde bu güç seçeneklerinde cpu işlem ayarlarını %99 çekilmesi gerekiyormuş ne kadar doğru bilmiyorum ben yaptım işe yaradı galiba... Teşekkürler yeniden
  • kasap46 kullanıcısına yanıt
    Yüksek performansı seçtiğinde %100 oluyor zaten güç seçeneklerindeki kısım. Eğer oyun içi yeterince akıcı hissettirmiyorsa windows exploit pretection ayarlarını kapatabilirsiniz. Wwindows 10 da shuttering e neden olabiliyor bazı konfigrasyonlarda.
  • 18.2.1 de gta 5 deyken gece olunca şehre bakarken 70 80 fps lerden 30 lara dahi düşüyor bu nedir yahu bu sürücüyü kullanıp bu sorunu yaşayan varmıdır ?
  • Radeon Adrenalin 18.4.1 çıktı beyler.

Gears of war 4 ultra ayalarda bir eski sürücüdeki benchmark'ım ortalama 88 fps civarındayken şimdi 95 civarına çıktı...
    Sonradan edit: Gears of War 4 ultra yerine recomended video ayarındaymış. Ondan dolayı aldandım fps artışı yok.

Changelog:

Support For

Initial support for Windows®10 April 2018 Update

Fixed Issues

Water textures may not render or may appear to be missing in World of Final Fantasy™.
    Stellaris™ may experience an application hang on loading screens.
    Call of Duty™: World War II may experience corruption during gameplay on some Radeon RX 400 series graphics products.
    The Radeon ReLive Instant Replay feature may fail to record in some gaming applications unless desktop recording is enabled.
    Sea of Thieves™ may experience flickering in some game menus on multi GPU enabled system configurations.

Known Issues

Rise of the Tomb Raider™ may experience an application hang when launched using DirectX®12 API.
    World of Tanks™ may experience minor corruption on ground textures.
    Eyefinity settings may not retain after Radeon Software update.
    Radeon Overlay may not show all available features when some games are run in borderless fullscreen mode.
    The Witcher™ 3: Wild Hunt may experience stuttering during gameplay.
    Destiny™2 may experience increasing load time durations when the game is run for extended periods of time.
    Some DirectX®9 games or applications may experience a hang or system instability when being run on multi GPU system configurations utilizing four GPUs.
    Netflix™ playback through a web browser may experience corruption or hangs when using multi GPU enabled system configurations with Radeon RX 400 series or Radeon RX 500 series graphics products.
    Package Contents

The Radeon Software Adrenalin Edition 18.4.1 installation package contains the following:

Radeon Software Adrenalin Edition 18.4.1 Driver Version 18.10.01.05 (Windows Driver Store Version 24.20.11001.5003)

win 10 64 bit için:https://www2.ati.com/drivers/beta/win10-64bit-radeon-software-adrenalin-edition-18.4.1-apr26.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 2 Mayıs 2018; 22:18:11 >

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.