Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.567
Cevap
189
Favori
1.252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 3 için hangi sürümü tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: experienced

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: experienced

quote:

400 serisi kullanmayan kurmasın yine bir şey yok bizim kartlara.

400 serisi olanlarda kurmasın, düzelen bir şey yok... Aynı sıkıntışar devam, ahh amd ah.

Ben uzun bir süredir kartla alakalı bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama insan yine de yeni bir şeyler bekliyor. Tek sıkıntım Steam Link kullanırken oyunlarda fps düşüşleri yaşıyordum. Bu da 2 gün önce Steam tarafından yayınlanan yama ile çözüldü. Sorun yine amd de değil b.ktan optimizasyon yapan firmalardan kaynaklanıyormuş yani.

Siz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

Source engine kullanan oyunlar da sıkıntı var, adamlar kendi patch noteların da düzenltik demişler ama hak getire. Cs ve dota her ilk açışım da görüntü gelmiyor yada ekranda maviden yeşile dalgalı saçma bi görüntü geliyor.

CS'de herhangi bir sorun yaşamadım ben.

Keşke bende yaşamasaydım, hatta bir ben yaşadım sandım ama redit te aynı sorunu yaşayanlarda var, video bile koymuş adam umarım benim gibi sorun yaşayanlar için bir an önce bi düzentme olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

sürücüde oyunun ismi var ama bilemedim

AMD Crimson Edition 16.8.3

Highlights
    New AMD CrossFire profile added for DirectX® 11:
    ◾Deus Ex™: Mankind Divided
    ◾Battlefield™ 1 Beta

Crossfire için profil gelmiş. Yani 2 veya daha fazla ekran kartı kullananları ilgilendiren gerisini alakadar etmeyen bir özellik.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolasın.
  • witcher oynayanlar yeni sürücüyü sakın indirmesin fps yerlerde senin çıkaracağın sürücüyü ben amd rezilsin rezil bir sürücü güncelleyek diyoruz burnumuzdan geliyor ya bıktık sürücü sil yükle yapmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara344

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Arkadaslar bilmem farkettiniz mi son iki sürümdür kart boştayken sanki multi monitör kullanımı varmış gibi daha yüksek hızlarda çalışıyor.

Aynen kardeşim ekran kartı boştayken önceden 38 derecedeydi. Şimdi 16.8.2 Hotfix sürücüsünde ekran kartı boştayken 61 derecede sabit kalıyor. Bu sürücüyü sırf Rise of the Tomb Raider oyunu için yükledim.

aynen gpu kullanımı nette gezerken bile ara sıra %100 oluyor ondan sıcaklık artıyor rezalet bir güncelleme sonucu böyle oldu 16.7.3 e geri dönüyorum bir daha kolay kolay sürücü güncellemem

• quote:

Orijinalden alıntı: M4A4

quote:

Orijinalden alıntı: kara344

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Arkadaslar bilmem farkettiniz mi son iki sürümdür kart boştayken sanki multi monitör kullanımı varmış gibi daha yüksek hızlarda çalışıyor.

Aynen kardeşim ekran kartı boştayken önceden 38 derecedeydi. Şimdi 16.8.2 Hotfix sürücüsünde ekran kartı boştayken 61 derecede sabit kalıyor. Bu sürücüyü sırf Rise of the Tomb Raider oyunu için yükledim.

aynen gpu kullanımı nette gezerken bile ara sıra %100 oluyor ondan sıcaklık artıyor rezalet bir güncelleme sonucu böyle oldu 16.7.3 e geri dönüyorum bir daha kolay kolay sürücü güncellemem

Son çıkan 16.8.3 sürücüsünde ısınma sorunu yaşamadım. Sorun yok bilgin olsun.

• Önceden driver çıkarmıyor diye söverdik şimdi de çok çıkarıyor diye sövüyoruz. Bu amdnin bi ortası yok

Optional yazıyordu yüklemedim .3'ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 1 Eylül 2016; 18:47:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav şu win10da otomatik ekran kartı driveri yükleme ayarını nerden kapatıyoruz bilen var mı
    ben elimle yüklüyorum driveri win10 silip tekrar yüklüyor pc açılırklen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Lifetime

yav şu win10da otomatik ekran kartı driveri yükleme ayarını nerden kapatıyoruz bilen var mı
    ben elimle yüklüyorum driveri win10 silip tekrar yüklüyor pc açılırklen :D

bu bilgisayar'a sag tikla ozellikler de.

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 2 Eylül 2016; 12:00:11 >

• Battlefield 1 beta oynarken allahın belası dx error vb hatalar gene başladı tam stabil sürücüyü bulduk derken tekrar 16.8.3 yüklemeye çalışıp başıma bela almak istemiyorum. Kahrolsun Amd ya nalet olsun arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Battlefield 1 beta oynarken allahın belası dx error vb hatalar gene başladı tam stabil sürücüyü bulduk derken tekrar 16.8.3 yüklemeye çalışıp başıma bela almak istemiyorum. Kahrolsun Amd ya nalet olsun arkadaşlar.

HD7970 GHZ kullanıyorum hiçbir sorun yok Battlefield 1' de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravencarnage -- 3 Eylül 2016; 23:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Battlefield 1 beta oynarken allahın belası dx error vb hatalar gene başladı tam stabil sürücüyü bulduk derken tekrar 16.8.3 yüklemeye çalışıp başıma bela almak istemiyorum. Kahrolsun Amd ya nalet olsun arkadaşlar.

R9 290 0 problem.
  • Battlefield 1'de 16.8.2'de bir seferinde artifacts benzeri sorun yaşadım. 16.8.3'e güncellememin ardından 2 gün boyunca sorunsuz oynadım. Driver'dan mı fark etti yoksa vram'ler çok ısındı da tesadüfen mi oluştu bilmiyorum fakat şu an için son sürücüden memnunum.

r9 280
  • R9 380 ile bf1'i low ayarlarda 30-50 fps arası oynuyorum akıcı bir şekilde ama csgo kasmaktan ölüyor. Lol veya h1z1 desen lowda oynayabiliyorum. Son sürücü de pek işe yaramadı gibi duruyor. Amd bunu düzeltmesi gerek artık 2-3 hafta oldu ne yapacağımı bilmiyorum. Üzüyorsun bizi amd :'(
  • AgainBirth A kullanıcısına yanıt
    Ne full hd de lowu guzel kardesim cok daha eski o kartin altinda kalan standart r9 280 dual x kartla sonuclarim mevcut bf1 konusunda butun ayarlar high alinca 60 fps alti gormuyorum.

Eger 2gb degilse Sisteminde kesin bir sorun mevcut 2gb icin bile az aldigin fps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 4 Eylül 2016; 16:24:26 >
  • AgainBirth A kullanıcısına yanıt
    ben r9 285 ile 55-60 fps altına düşmüyorum high ayarda, işlemcin neydi senin belki bir darboğaz olabilir.
  • 2 gb R9 380 modelini kullanıyorum geçen kış aldım daha sistemi . Fx8320 ile kullanıyorum. Eskiden sabit sabit güzelce oyunları oynatırken 16.8 driverlarından sonra bozuldu resmen eski driverlara geri dönünce de değişiklik olmuyor. Bilmiyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgainBirth -- 6 Eylül 2016; 22:16:00 >
  • Ozaman aramıza hoşgeldin 16.7.3 kardeşliği diğe topic açacağım

Yok ddu ile sil güvenli kip te başlat, bla bla bla blalbalblalb yemin ettim bu kartımdan sonra amd almam. Yazılımcıları sağolsun.
  • Bf1 R9 380x ile 2k da 40-45 fps arası oynanıyor ultra ayarda ancak gecikme hissi veriyor 1080-1200p de ultra 50-55 arasi high ayarda 60-67 arasi gidip geliyor sınaı desert map sonuçları benim adıma sorunsuz sürücü 16.7.3 gayet stabil ...

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.