Şimdi Ara

Adore Max Office Racing Oyuncu Koltuğu incelemesi 'Oyunculara özel' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet iyi bir şekilde tanıtım yapmışsınız. Koltuk belki de sağlık açısından en etkili enstrümanlardan biri. Emeğiniz için teşekkür ederim.

• eveeeeet "oyuncu" kelimesi altında fahiş fiyatlı
    klavye,mouse,zart zurt derken şimdide koltuk çıktı.eeeee bazı uyanıklar bazı saflar üzerinden para kazanmalı öyle değilmi

• Videoyu açarken kısa basit bir inceleme bekliyordum detaylı ve uzun olmuş güzelde olmuş.Böyle bir koltuk almak hep aklımın bir köşesinde vardı artık araştırmama gerek kalmadı sadece alıp almamaya karar vermek kaldı tüm detaylarını öğrendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Dönen yarış koltuğu mu olur. Bunu alan adam direksiyonla oyun oynayacak. Araba sürerken dönüp duran bir koltuğu kim ne yapsın. Vidyoyu izlemedim ama kilit filan varsa dönmemesi için bilmiyorum. Adore önce dxracer koltuğu getirsin.

Merhaba,

videoyu izlemeden veya ürün hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmanın ne kadar doğru veya yanlış olduğunu özellikle ifade etmem gerekiyor mu bilmiyorum doğrusu.

Kısa bir özet geçeyim yorumuna ithafen; bu koltuk sadece yarış oyunu oynamak için değil, Kesbi.

• Benim suan kullandigim koltuk. Tavsiye etmiyorum. Ne kadar dogru kursanizda gicirti sorunu var. Ayrica arka tarafini istediginiz acida sabitleyemiyorsunuz. Ve cok cabuk deforme oluyor. Süngerleri çok adi. Elinizin izi cikiyo anca 10 saatte kendi haline donuyo. Bu da uzun sureli kullanimlarda dezavantaj.Müdür koltuklarina bakin.

• Bu koltuğu yaklaşık 8 ay önce falan eşime aldık. Beraber hem pc üzerinde çalışıyoruz hem de arada oyun oynuyoruz.

ÖZET

Bu fiyata bundan iyisi olduğunu düşünmüyorum. F/p oranı bence çok iyi. Biz aldığımızda dolar böyle şaka seviyelerde değildi o yüzden 330TL ye tekerleklisini alabilmiştik.
    Artılar
    Yani videoda da bahsedildiği gibi hemen hemen herşey. Biz siyah kırmızı ve gri olanını aldık. Bence çok daha şekil beyazlı olanından ve sararma şansı da yok doğal olarak. Hem her yönüyle kalite hissiyatını veriyor, hem bel ağrılarını gerçekten geçiriyor. Biz bunu aldığımız zamanlar çok araştırmıştık, dükkan dükkan gezip koltuk denemiştik. Bunun ayarlarında ofis koltukları hem çok hantal görünmelerine rağmen şaka gibi 1000TL fiyatlardaydılar. Bunun görünüşü, renkleri falan harika. Evimizin dekoru da zaten siyah kırmızı beyaz tonlarında o yüzden eve de çok yakıştı :)

Bunun aynısının yabancı versiyonu var, tüm dünyada en iyi oyuncu koltuğu kabul edilen(Dx Racer), ki ben ilk onu görüp iç geçirmiştim, çünkü fiyatları 350$ - 450$ aralığında. Sonra bunu görünce işte budur dedim :)

Eksiler
    Henüz en ufak bir çizik, vs can sıkıcı bir durum görmedik ki normalde ben çok eleştiriciyimdir, zor beğenirim. Eleştirecek bir şey bulamadığım nadir ürünlerden.

Fırsat
    Bu sıralar adore nin 150TL üzerine mercedes çekiliş bilet hakkı var. Eğer öyle 450TL falan olmuşsa 3 bilet alabilirsiniz. Hele bir de yılbaşı için araba veren bir avm içindeki bir adore satan yerden alırsanız, hem adorenin mercedes biletlerini, hemde avm nin araba,tv,telefon biletlerini aynı anda toplayabilirsiniz. (örnek: İstanbul/Kadıköy/Tepe Nautilus/carefour)

Son Olarak
    Evet son olarak, meslek gereği ve pc sevdalısı olarak ömrümüzü günde 10 saat pc başında oturarak geçirmemize rağmen, pc yi, diğer ekipmanları ara ara yenileyecek para ayırmaya rağmen pc iskemlesine bir türlü para ayırmadığımıza bunu alınca pişman oldum açıkçası. Keşke daha önce alsaydık diyorum. Eşimin bel ağrıları geçti. Şu anda benim ki ağrıyor :) O yüzden bana da bu ay alacağız :D

• Nasıl tırmalıyor koltuğu öyle!!! Bizim kediler bile bu kadar iyi tırmalayamazdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Dönen yarış koltuğu mu olur. Bunu alan adam direksiyonla oyun oynayacak. Araba sürerken dönüp duran bir koltuğu kim ne yapsın. Vidyoyu izlemedim ama kilit filan varsa dönmemesi için bilmiyorum. Adore önce dxracer koltuğu getirsin.

Merhaba,

videoyu izlemeden veya ürün hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmanın ne kadar doğru veya yanlış olduğunu özellikle ifade etmem gerekiyor mu bilmiyorum doğrusu.

Kısa bir özet geçeyim yorumuna ithafen; bu koltuk sadece yarış oyunu oynamak için değil, Kesbi.

"Sadece" yarış oyunu için değil ama bunu alan adamın yarış oyunlarına ilgisi vardır diye düşünüyorum. Şuan evimde 2 tane porsche koltuk kullanıyorum ve yarış oyunlarında bu sıkıntıyı yaşıyorum. Evet bunu alan adam yarış oyunu oynar ve sıkıntı yaşar. Ayaklar pedallarda iken döner durur. İzlememe de gerek yokmuş.

Adore Max Office Racing Oyuncu Koltuğu incelemesi 'Oyunculara özel'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 11 Aralık 2015; 14:54:29 >

• Resimdeki koltuk kesinlikle çok daha iyi. Uzun süre kullandığım bir koltuk. Testteki koltuğu da test etme şansım oldu. Ama bu koltuk daha başarılı bence.
    Adore Max Office Racing Oyuncu Koltuğu incelemesi 'Oyunculara özel'
  • adorenin efsane sandalyesi bu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

adorenin efsane sandalyesi bu değil.

Senin gibi pro gamer'ları dxracer altı kesmez hacı

• kol konulan yerleri çok çabuk deforme oluyor hatta derisi soyuluyor. bir de koltuk bazen kendi kendine dönüyor :D ne kadar ekmek o kadar köfte herhalde.

• Güzel inceleme olmuş, eline sağlık. ben koltuğu epeydir kullanıyorum, siyah kırmızı renginden. gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

adorenin efsane sandalyesi bu değil.

Senin gibi pro gamer'ları dxracer altı kesmez hacı

• "OYUNCU EKİPMANI" diye yoluna yoluna koltuğa kadar gelindi. Oyuncu donu ve atleti çıkar yakında.

• Adore Max Office Racing Oyuncu Koltuğu incelemesi 'Oyunculara özel'

bende bunu test ediyom 4 senedir banamısın demedi 100kilo tartıyo allah uzun ömür versin :D
  • Yatarak oynuyorum en güzeli

• Fırsatçılığın sınırı yok.

• Gereksiz ve para tuzağı..

• çöpe atsalar hangi safınmış der üzülürüm

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.