Şimdi Ara

Adminlere duyurulur sıcak firsatlar misafirlere kapatilsin sadece uyelere acik olsun (78 kisiyiz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
3.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencilligin luzumu yok falan denmis ama ben 2010dan beri uyeyim ve buraya emek verip takip eden konu acan bi suru uye varken inssanlarin ziyaretci olarak incelemesi isini halletmesi ve hic bir deneyim-gorus vs birakmadan ayrilmasi emeege saygisizliktir.

Forumu forum yapan uyelerdir, donanimhaber oluculer varsa iyidir.

Edit: benide yaz usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 18 Şubat 2017; 18:30:31 >
  • yaz benide
  • Katılıyorum, listeye ekleyebilirsiniz.
  • konuların ilk mesajı gizli olsun o da olumlu. google index ve hit bakımından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 18 Şubat 2017; 19:18:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum ekletyiniz
  • Kesinlikle destekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez yaz usta

• Katılıyorum benide listeye ekleyin ziyaretçiler yüzünden bize kalmıyor
  • Iyisiyle kotusuyle herkese yorumlarindan dolayi tesekkuru borc bilirim misafirler haric

• Olsada farkedermi ki? SF bölümü biteli cok oldu.Yeniden eski günlere döneceği de yok.Özel kapali grublardan devam.

• En güzeli sıcak fırsatlar sitesi açmak ve bu egolu adminlerin olduğu yerden bir an önce uzaklaşmak. Zaten sıcak fırsatı bulan biziz, alan biziz.
  • Aynen ya bu haksizlik admin CcC

• Biri sicak firsatlarla alakali mobil uygulama falan yapsa 10 numara olur aslinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum üye olmak bile değil 100 mesaj olsun yaz canım benim
  • Misafirlerin geç görmesi fikri, hem üyeler için hem de forum yönetiminden kabul edilebilir bir teklif. Beni de yazın.
  • WHATSAPP GRUBU KURALIM

KATILMAK ISTEYEN NUMARAYI PM ATSIN BURDA PAYLASMAYIN ARTIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagginsgiller -- 18 Şubat 2017; 21:29:11 >
  • Asıl burada yazışalım ki başlık yukarıda kalsın. Seneler önceki AKK başlığını berbat eden konu sahibi gibi anılmak istemezsin diye düşünüyorum @REDRAGON*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Securebay -- 18 Şubat 2017; 21:42:26 >
  • Hit kasmak için ilk sıralarda olan ''Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana bedenimi, ruhumu satarım, yemek ısmarlarım hatta neysee... tarzında zibilyon vari konunun bile kapatılmadığı bir ortamda böyle bir öneri hadi hayırlısı.

Daha farklı önerilerde bulunmak lazım mesela bu tarz malca konuların hitlere girmemesi veya üye alımında iq testi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Securebay

Asıl burada yazışalım ki başlık yukarıda kalsın. Seneler önceki AKK başlığını berbat eden konu sahibi gibi anılmak istemezsin diye düşünüyorum @REDRAGON*

+1
  • böyle bir şey mümkün değil adminler dahi istese site sahibi izin vermez.Ama geç görme önerisi gayet makul.Beni de yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.