Şimdi Ara

Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
957
Cevap
109
Favori
167.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu çok sevdim ve favorilerime eklediğim tek konu

Bende annem ve babamla cuma günü yalovadan balıkesire gideceğiz. Sabah 5te yola çıkıp akşam dönücez.

Dönerken hiç acelemiz yok. Zaten çok nadir uzun yola gideriz, tadını çıkartalım diyoruz

3 kişi güzel yemek yiyebileceğimiz, uygun fiyatlı neresi var ? Yörsan'ın adı geçiyor ama nerdedir nasıl gidilir ? Altarnatif yerler var mıdır ?

Arkadaşlar balıkesirden dönerken uğrıycaz. Giderken pek vaktimiz yok
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel konu ama sabit yapılmalı ve ilk mesaj güncellenmeli
    ilk sayfadaki Denizli kebabı görünce daha da acıktım
  • Böyle güzel yerleri paylaşın giderken ıspartaya uğramadığım yerler varmış uğrayım DH'nın en verimli topikleri var sanırım, bende genel Türkiye söförler federasyonunda dururum wcsi temiz, özdilekte durur biraz da orada gezer istanbuldan gelenlere buluşuruz ortak noktamız Dönerkende nasrettin hoca tesisleri var atlamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

bu konuyu çok sevdim ve favorilerime eklediğim tek konu

Bende annem ve babamla cuma günü yalovadan balıkesire gideceğiz. Sabah 5te yola çıkıp akşam dönücez.

Dönerken hiç acelemiz yok. Zaten çok nadir uzun yola gideriz, tadını çıkartalım diyoruz

3 kişi güzel yemek yiyebileceğimiz, uygun fiyatlı neresi var ? Yörsan'ın adı geçiyor ama nerdedir nasıl gidilir ? Altarnatif yerler var mıdır ?

Yasa'yı diğerlerine tercih ederim :)
    Susurluk merkezde,Yalova'dan giderken merkezdeki trafik ışıklarını hemen geçince sağda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

Böyle güzel yerleri paylaşın giderken ıspartaya uğramadığım yerler varmış uğrayım DH'nın en verimli topikleri var sanırım, bende genel Türkiye söförler federasyonunda dururum wcsi temiz, özdilekte durur biraz da orada gezer istanbuldan gelenlere buluşuruz ortak noktamız Dönerkende nasrettin hoca tesisleri var atlamışım

Isparta'ya İstanbul'dan gidiyorsanız yolumuz Özdilek'e kadar ortak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

quote:

Orijinalden alıntı: Erukay

bu konuyu çok sevdim ve favorilerime eklediğim tek konu

Yasa'yı diğerlerine tercih ederim :)
    Susurluk merkezde,Yalova'dan giderken merkezdeki trafik ışıklarını hemen geçince sağda.

Maalesef giderken hiç bir yere uğramıycaz. Saatte erken zaten bişey yenmez o saatte Ama balıkesirden dönerken uğramamız kuvvetle muhtemel. Önerilerinizin devamını bekliyorum

• Ankaradan gidiyorum ama yine yolumuz Özdilekte buluşuyor, forumdaş.
     Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor..

Eski aracımla :) bir fotoğraf paylaşıyım.
  • quote:

Ankaradan gidiyorum ama yine yolumuz Özdilekte buluşuyor, forumdaş.

Ben İstanbul'dan Konya'ya giderken geçiyorum Özdilek'ten.Bir kere gezdim orayı. Oldukça büyük. O kavşağı sola, Konya tarafına dönünce artık memleket havasına girmiş sayıyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Ankaradan gidiyorum ama yine yolumuz Özdilekte buluşuyor, forumdaş.

Ben İstanbul'dan Konya'ya giderken geçiyorum Özdilek'ten.Bir kere gezdim orayı. Oldukça büyük. O kavşağı sola, Konya tarafına dönünce artık memleket havasına girmiş sayıyorum kendimi.

Kesinlikle bizim o taraflarda güzel gördüğüm kadarıyla konyada güzel, baya düz yolları var ama radarda bir o kadar fazla Ankaradan, ıspartaya kadar gördüğüm radar sayısı 3'tü her yerde radar araçları boşuna güçlü alıyoruz, diyorum artık

• İzmir - Tokat yaparız yazları.

İlk durak İzmirden Çıkınca Kula olur Tesis farketmez Yunus Emre ya da STR 3 yıldız verebilrim.
    Afyon olursa Özdilek-İkbal 5 Yıldız derim çünkü aynı zamanda Alışveriste yapbilirsiniz.
    Sonra Kırıkkalede Duruyoruz soförler derneğinin bir tesisi var ona da 4 yıldız diyebilirm. Fiyatlar normal gelmişti.
    En sonda Sungurlu'da mole veririz adını unuttum şimdi çevre yolundan dolayı artık ters bir yerde kalıyor sanırım.

Bu güzergah haricinde Afyon-İstanbul yolu Bozöyük'te var bir tesis KamilKoç duruyor aynı zamanda AVM orasında güzel.
  • İzmir-Eskişehir/Uşak/Kütahya/Afyon/Ankara bu istikametleri kullananlar Salihli'deki Divan odun köftesi ve çorba salonuna uğramadan geçmeyin derim, mekan biraz salaş ve küçük, esnaf lokantası tarzında, fakat güzel bir lezzet fiyatlar da uygun en son 3 kişi 50 lira ödemiştik galiba köfte, çorba ve ayran söyledik. İşkembe veya paça kesinlikle için derim. Tarif edecek olursam İzmir'den çıkıp, salihliye girdikten sonra otogarın yanından sağa sapın içeri doğru biraz devam edin çarşıda uygun bir yere aracı park edin ve divan odun köftecisini sorun hemen gösterirler veya sevgi yolunu sorun o yolun üzerinde dükkan.
  • Bende 1hafta 10gün içinde Afyon-Bolvadin den Muğla-Bodruma gideceğim tatil için 505km gözüküyor resimdeki yoldan altarnetif başka yol bilen varmı?
    Birde nerde durup ne yiyebiliriz

Adminler.. Bu konu silinsin.. Tavsiye edilen bir mekanın adı darbeci şerefsizlerle anılıyor..
  • gecen hafta alanyadan istanbula donerken bozoyukte sarari gectikten sonra zeki bayrak dinlenme tesisi var bozoyuk acik ceza evi sosyal tesisi iki kisi yemek yedik 16 lira hesap geldi bu arada pidesini cok begendim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu devamını bekleriz
  • Rota değişti arkadaşlar Bodrum işi olmadı bacanak-baldızla filan buluşacaktık orda ama onlarında işi çıktı gelemeyecekler,bizde yeni rotayı Alanya-Anamura çevirdik...
    Gitmişken aracında tanıdık serviste 50.000km bakımını yaptıracağım bu yönden iyi oldu
    Allah nasip ederse cumartesi sabahı yola çıkıp Eğirdir,Isparta,Düden Şelalesini gezerek gideceğim.

• Isparta da olsaydim misafir etmek isterdim.

Istanbula geldim 2 hagtaligina

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Isparta da olsaydim misafir etmek isterdim.

Teşekkürler hocam misafir olmuş kadar oldum valla bu cümlenle,Mn51sn de alır gelirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Teşekkürler hocam misafir olmuş kadar oldum valla bu cümlenle,Mn51sn de alır gelirdim

en fazla fanı temizleriz :)
  • quote:

quote:

quote:

Olsun oda bişey hocam.
    7 sene sonra tekrar Eğirdiri Ispartayı görelim bakalım,en son 2005de 5ay kalmıştım eğirdir dağ komandoda hayatımın en kötü günleriydi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olsun oda bişey hocam.
    7 sene sonra tekrar Eğirdiri Ispartayı görelim bakalım,en son 2005de 5ay kalmıştım eğirdir dağ komandoda hayatımın en kötü günleriydi

bir dahakine orada olurum inşallah

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.