Şimdi Ara

Admin Ne İş Yapar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma milletin birbirini yiyeceği bölümler eklediniz ve saldım çayıra mevlam kayıra mantığı ile hareket ediyorsunuz. Bir grup sistemli olarak insanlara ve manevi değerlerine neredeyse ana avrat küfrediyor gıkınız çıkmıyor. Anında görülmesini beklemiyoruz ama konular popüler listesine , yorumlar en beğenilenler olarak en üste giriyor hala sizden ses seda yok. Ne zaman ki biz tepki gösteriyoruz , o zaman aklınız başınıza geliyor. Birkaç müslüman çıksın da bunlara cevap versin onlara da ceza kitleyelim diye ellerinizi mi oğuşturuyorsunuz? İlgili kişilere soruyorum ... Ne İş Yaparsınız Siz Arkadaşım? Yapamıyorsanız bırakın bu işi ya da kapatın bölümleri. Bizlere ve manevi değerlerimize hakaret edilmesine zemin hazırlıyorsunuz. Sessiz kalmamızı bekliyorsanız yanılıyorsunuz.

• şikayet etsen dahi alacağın cevap şöyle olacaktır "düşünce özgürlüğü"
    hiçbir konuda özgürlüğün var denilmiyor ama din olunca birden özgürlük akla geliyor
    ben zamanında bu konu için çok uğraştım ,baktım destek yok ne haliniz varsa görün dedim

işin ilginci forumun her yerinde din iman diye ortalığı yıkanları ,alenen dine ve dini değerlere saldırının olduğu yerlerde hiç görmüyor olmamız

bu forumdaki en büyük eksiklerden birisi de çok geç müdahale edilmesi ve cezaların çok geç verilemesi durumu
    böyle olunca adam özellikle felsefe bölümüne fake üyelikle geliyor ,günlerce hakaretler aşağılamalar vs. her şeyi yapıyor ,sonrasında işlem yapılıyor ama neye yarar ,adam yapacağını yapmış zaten

süresiz göndersen de bir işe yaramıyor ,kısa süre sonra yeni üyelikle gelip aynılarını yapıp gidiyor

bak buraya konu açılalı kaç gün olmuş ,hiç kimse gelip destek vermiş mi ?

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Aslında bir anlamda boşa kürek çekiyoruz. Ne hakaret etmeyi iş yaptım sananların laftan anlayacağı , ne de yönetimin bunlara engel olacağı yok. Gerçi forum köşelerinde havlayanlara hoşt demenin de çok bir anlamı yok. Fakat forumun en tepesinde milletin gözüne gözüne sokulunca kafam atıyor , dayanamıyorum . Burada tüm kabahati forum yönetiminde görüyorum. Ya bu bölümleri kaldıracaklar ya da gereği gibi kontrol edecekler. Olmadı hiç karışmayacaklar , bak o zaman nasıl ağızlarının payını veriyorum havlayanlara.
  • forum ekşisözlük oldu.

arkadaşlar görüşünü açıklamıyor.

elindeki baltayı silahı klavyeyi kullanıyor.

kendi görüşünü anlatacağına karşı görüşü hakaret ederek yerden yere vuruyor.

"yöneticiler" yönetemiyor.

alenen en ağır şekilde küfreden kişiye 1 hafta ceza veren , youtube dan alıntı yapana yorumsuz 3 ay ceza veren yönetici değil sadece kendini tatmin eden kişidir.

idareci yönetici yerine koyun kendinizi

özel sektörde 10 kişi çalışıyorsunuz.

alenen söven adama mı cezalandırırsınız .

yoksa bak şu görüntü var diyenimi.bu görüntü iğrenç hakaret içeren yalan bir görüntü bile olabilir.
  • Ülke ve dünya gündemi bölümü islama ve iktidara hakaret etme bölümüdür.
    Konuların ve mesajların tamamına yakını bu şekildedir, arada işlerine gelmeyen mesaj yazanlar olursa anında hakaretlere maruz kalır, maaşlı, satılık troll ilan edilir.

En güzeli girmeyin o bölüme. Körlerle sağırların birbirini ağırladığı bir yer olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Ülke ve dünya gündemi bölümü islama ve iktidara hakaret etme bölümüdür.
    Konuların ve mesajların tamamına yakını bu şekildedir, arada işlerine gelmeyen mesaj yazanlar olursa anında hakaretlere maruz kalır, maaşlı, satılık troll ilan edilir.

En güzeli girmeyin o bölüme. Körlerle sağırların birbirini ağırladığı bir yer olsun.
    nedense o kişiler ceza akmıyor. Bizlerde en ufak bir olayda 90 günü geçiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

nedense o kişiler ceza akmıyor. Bizlerde en ufak bir olayda 90 günü geçiriyorlar.

Alıntıları Göster
    Bana kaçıncı 90 gün oldu hatırlamıyorum artık.
    Yazdırmayanın umrunda değilse benim hiç umrumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Ülke ve dünya gündemi bölümü islama ve iktidara hakaret etme bölümüdür.

Yahu "Iktidara Elestiri" edildigi zaman direktmen "lakaplariniz" ile millete laf ediyorsunuz sonra millet laf edince "Vay efendim bana onu dedi, bana bunu dedi" diyorsunuz. Ilk once kisi kendisini bilmeli ondan sonra karsisindakini anlayip elestirmelidir.

Ve lutfen sen bu konu hakkinda tek bir yorum dahi etme. "TC Vatandasligimi'i nasil sildirebilirim" dedigin gunler unutulmadi merak etme. Yani bu konuya en son yorum yapacak kisilerden birisin gereksiz magduriyet yaratmayi birak lutfen. " Sistemli Adam " adini %95 ihtimalle de bunun yuzunden degistirdigini dusunuyorum,millet beni unutsun o laflarimdan dolayi elestirmesin diye. Ama soz agizdan bir kere cikar diye bir klise soz vardir ve kliseler bazen ise yariyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 25 Eylül 2019; 19:51:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Yahu "Iktidara Elestiri" edildigi zaman direktmen "lakaplariniz" ile millete laf ediyorsunuz sonra millet laf edince "Vay efendim bana onu dedi, bana bunu dedi" diyorsunuz. Ilk once kisi kendisini bilmeli ondan sonra karsisindakini anlayip elestirmelidir.

Ve lutfen sen bu konu hakkinda tek bir yorum dahi etme. "TC Vatandasligimi'i nasil sildirebilirim" dedigin gunler unutulmadi merak etme. Yani bu konuya en son yorum yapacak kisilerden birisin gereksiz magduriyet yaratmayi birak lutfen. " Sistemli Adam " adini %95 ihtimalle de bunun yuzunden degistirdigini dusunuyorum,millet beni unutsun o laflarimdan dolayi elestirmesin diye. Ama soz agizdan bir kere cikar diye bir klise soz vardir ve kliseler bazen ise yariyormus.

Alıntıları Göster
    Bu üye de, atmaca da kendilerinin ve benzer kişilerin nasıl insanlara hakaretler ettiklerini, algı yaptıklarını, tahrik ettiklerini biliyorlar. Sanki masummuş gibi yazmaları bile algı. Normal adil bir yönetim olsa çoktan süresiz uzaklaştırma almışlardı.

Konuya gelirsek bu tarz bölümlerde yöneticiler yoğunluk bahanesiyle 1 hafta sonra bile şikayetlere bakabiliyor ve o zamana kadar iş işten geçmiş oluyor. Ayrıca dediğim gibi bazı üyelere gereğinden fazla tolerans gösteriliyor, bir bölüm için ceza sebebi olan şeyler başka bölümlerde olunca "o bölümde olur böyle şeyler" denilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 25 Eylül 2019; 19:59:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bu üye de, atmaca da kendilerinin ve benzer kişilerin nasıl insanlara hakaretler ettiklerini, algı yaptıklarını, tahrik ettiklerini biliyorlar. Sanki masummuş gibi yazmaları bile algı. Normal adil bir yönetim olsa çoktan süresiz uzaklaştırma almışlardı.

Konuya gelirsek bu tarz bölümlerde yöneticiler yoğunluk bahanesiyle 1 hafta sonra bile şikayetlere bakabiliyor ve o zamana kadar iş işten geçmiş oluyor. Ayrıca dediğim gibi bazı üyelere gereğinden fazla tolerans gösteriliyor, bir bölüm için ceza sebebi olan şeyler başka bölümlerde olunca "o bölümde olur böyle şeyler" denilebiliyor.

Alıntıları Göster
    Atmaca'nin algisi kendisiyle sinirli muhtemelen.(Sadece kendi olayini gormesi ve karsit goruslulerin magduriyeti oldugu halde sadece "Biz" demesi) konyali42'de vardi(kendisi asiri derecede asagilayici konusurdu), Serkanhur(Onune geleni tahrik eden bir uyeydi) v.s gibi uyeleri yoksayan kisilerden onyargisiz bir yorum beklemek bizim kabahatimiz galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Atmaca'nin algisi kendisiyle sinirli muhtemelen.(Sadece kendi olayini gormesi ve karsit goruslulerin magduriyeti oldugu halde sadece "Biz" demesi) konyali42'de vardi(kendisi asiri derecede asagilayici konusurdu), Serkanhur(Onune geleni tahrik eden bir uyeydi) v.s gibi uyeleri yoksayan kisilerden onyargisiz bir yorum beklemek bizim kabahatimiz galiba.

Alıntıları Göster
    Bu tarz bölümlerde her kesimden kişiler bu şekilde davranıp yazabiliyor. Ülke ve dünya bölümü de öyle ve atmaca57 ile sistemli adam(yeni adıyla por favor) belli kesimde bu şekilde yalan, algı, tahrik içerikli mesaj yazanların başında geliyor. Burada gene mağdur edebiyatı yapmışlar ama öyle olmadıklarını dediğim gibi kendileri de çok iyi biliyor. Zaten çoğunlukla açtıkları konulara, yazdıkları mesajlara gelen cevapları yok sayıyorlar. Amaçları belli yani.

Dediğim gibi tolerans gösterilmese bu tarz üyeler sınırsız uzaklaştırma bile alabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Bu tarz bölümlerde her kesimden kişiler bu şekilde davranıp yazabiliyor. Ülke ve dünya bölümü de öyle ve atmaca57 ile sistemli adam(yeni adıyla por favor) belli kesimde bu şekilde yalan, algı, tahrik içerikli mesaj yazanların başında geliyor. Burada gene mağdur edebiyatı yapmışlar ama öyle olmadıklarını dediğim gibi kendileri de çok iyi biliyor. Zaten çoğunlukla açtıkları konulara, yazdıkları mesajlara gelen cevapları yok sayıyorlar. Amaçları belli yani.

Dediğim gibi tolerans gösterilmese bu tarz üyeler sınırsız uzaklaştırma bile alabilirdi.

Alıntıları Göster
    Biraz da "Por Favor" adli mukemmel uyeye ozenerek mesajimin sonunu atasozu ile kapatmak isterim.
    Bozacinin sahidi siraci.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.