Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.768
Cevap
1.075
Favori
5.541.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40064007400840094010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.ininal.com/nereden-yuklerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son günlerde direk sefer olur iptal hakkım olsun diye askerlik biletini 830₺ varip aldım geçen ay. Yurtiçi gidiş dönüş kampanyası çok iyiymiş yazık oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Son günlerde direk sefer olur iptal hakkım olsun diye askerlik biletini 830₺ varip aldım geçen ay. Yurtiçi gidiş dönüş kampanyası çok iyiymiş yazık oldu.
    askerlik nereye hocam ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Erzincan

geçen sene pegasus izmir-erzincan direk uçuyormuş şansıma bu sene yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Erzincan

geçen sene pegasus izmir-erzincan direk uçuyormuş şansıma bu sene yok
    bizim bedellici arkadaşlardan biri de erzincan'da yaptı. çok rahat geçtiğini söylemişti.

• uçak bileti kampanyasında yurtdışı biletleri tükenmiş anlaşılan, şu an sadece yurtiçi için kampanyalı bilet gözüküyor.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorlar hocam bakalım yaş 30’u geçti zaten bir gözümüz toprağa bakıyor artık sağ salim terhis edelim derdine düşerler bence :)

İlk dönem erzincan bedelliden şehit vermişti o yüzden de biraz rahatmış.

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    7-8 bin tl puan ile iki yıldır bekliyoruz.birşey çıkacağı yok..
  • setur sitesi 614 liraya bulduğu bileti seç ve devam et'e tıklayınca 1100 lira olarak gösteriyor. neden bilen var mı?

• 2000 tl Uzeri kampanyasinda gg alisverisi sayilmayan var mi? Ilk yaptigim da kamp kazandiniz diyordu. Simdi bu ekranda kazanim gozukmuyor. Ilk defa karsilastim bu durumlar. Alisveris tutari 3100 tl iade vs yok

• ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    Ben bunu uzun sürede biriktirdim.
    Bari harcayayım normal alışverişlerde

• Geçen gün shop&fly kart çıkarmaya niyetlendim fakat amex ve shop&fly kartın yıllık aidatlarının toplam 360 lira olduğunu öğrendikten sonra vazgeçtim.

Adios'un da pek bir esprisi kalmadı gibi, siz ne tavsiye edersiniz ?
  • Shop&fly aldım iki ay önce. Mastercard'ı kullanmadım, ücreti gelmedi. Amex için de kapatmama sözüne 200 tllik mil verdiler. Bir kaç kampanya ile 800 lira civarı mil biriktirdim. Üstelik web sitesinden uçak bileti alırken mil+para ile alabilmek ve bilet fiyatlarının çok farklı çıkmaması avantajları var. Tabi milleri çarpanlı kullanma yok. Ben şimdilik memnunum, adios kenarda duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    ben de başvurdum o karta ama müşteri temsilcisi, shopfly kartın ana kart olduğu, amex i kullanmam halinde otomatik olarak mastercard ın da aktif olduğu ve aidat yansıyacağını söyledi. ama tam tersi için, yani master kullanıp amex i kullanmassam amex e aidat yansımayacağını söyledi.
    sizin yazdığınıza bakarak söylüyorum, mastercard ı kullanmazsam sadece amex kullanırsam, sadece amex e aidat çıkacak, doğrumudur ?

bir soru daha; aidat yansıdıktan sonra mı aradınız da 200tl lik mil teklif ettiler. yoksa yansımadan mı aradınız ve bu teklifi aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 26 Nisan 2019; 9:48:55 >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    İlk başta ben de sadece Mastercard kullanırım diye kart gelir gelmez aradım iptal için. 200 verince kapatmadım. Mastercard'a aidat gelmedi. Mastercard'ı iptal etmek için de denedim ona da 50 verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Uçuş için kampanya çıkıyor doğru ancak artık puan toplanmıyor ki uçuş kampanyasından faydalanalım.

örneğinden bundan 3 sene önce realden 300 liraya 30 tl + 100 liralık market alış verişine 10 TL kampanyası ile 3x100 liralık real alışverişi ile 60 TL puan aldığımı hatırlıyorum.

Şimdi kampanya çıkıyor ilk 125 liranın ardından yapılacak 125 liraya 10 TL. 625 liralık alışveriş yapacağım karşılığında 40 lira alacağım.

Sarıkız sayesinde gittigidiyordan gelen puanlar çok ciddi bir kazançtı, onu saymıyorum bile.

E 3 sene önce 499 puana okyanus ötesi bileti alıyorduk şimdi oldu 1600 TL puan. hem puan kazanma rasyom azaldı hem nominal kazancım azaldı hem de bilet kampanya puanları yükseldi.

İlk seneler çok avantajlıydı çok güzel biletler aldım ama artık puan toplayamıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker136

Uçuş için kampanya çıkıyor doğru ancak artık puan toplanmıyor ki uçuş kampanyasından faydalanalım.

örneğinden bundan 3 sene önce realden 300 liraya 30 tl + 100 liralık market alış verişine 10 TL kampanyası ile 3x100 liralık real alışverişi ile 60 TL puan aldığımı hatırlıyorum.

Şimdi kampanya çıkıyor ilk 125 liranın ardından yapılacak 125 liraya 10 TL. 625 liralık alışveriş yapacağım karşılığında 40 lira alacağım.

Sarıkız sayesinde gittigidiyordan gelen puanlar çok ciddi bir kazançtı, onu saymıyorum bile.

E 3 sene önce 499 puana okyanus ötesi bileti alıyorduk şimdi oldu 1600 TL puan. hem puan kazanma rasyom azaldı hem nominal kazancım azaldı hem de bilet kampanya puanları yükseldi.

İlk seneler çok avantajlıydı çok güzel biletler aldım ama artık puan toplayamıyorum ben.
    Orası öyle puan toplamak eskiye oranla ciddi derecede azaldı hatta bazı aylar 30-40 puana muhtaç olduğumuz zamanlar oldu ama yine de ciddi takiple her ay en az 100 puan toplanır

Misal bu ay market beyaz eşya gg derken en az 200 puan gelir ama eskiden olsa ayda 500 aldığım zamanlar oldu benim

Buna da şükür akmasa damlıyor şu anda rakibi yok diye böyle, sağlam bir rakip gelsin bak gör neler oluyor

• Adiosda ücret iadesi alan var mı?
    Avans puan tanımlarız diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Adiosda ücret iadesi alan var mı?
    Avans puan tanımlarız diyorlar
    bu sene ücreti iade prosedürü değişti kişiye özel ekran açılıyor ve orada ne yazıyorsa mh onu teklif edebiliyor.

kimisi %50 alıyor iade kimisi %75. size ne teklif ettilerse sonuç odur maalesef. avan puan tanımlarız diyorlarsa iade oranı 0 çıkmış. ödemekten başka seçenek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

bu sene ücreti iade prosedürü değişti kişiye özel ekran açılıyor ve orada ne yazıyorsa mh onu teklif edebiliyor.

kimisi %50 alıyor iade kimisi %75. size ne teklif ettilerse sonuç odur maalesef. avan puan tanımlarız diyorlarsa iade oranı 0 çıkmış. ödemekten başka seçenek yok

Alıntıları Göster
    Senelerdir hep iade aldım
    Yeni çıkmış
    Kart iptal blöfü yaparsak iptal ederler mi?

• 
Sayfa: önceki 40064007400840094010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.